Amnesia Haze Automatic, 250 w. top+lst

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Diego Maradona

Aktivan Član
27.05.2013
71
290
53
33
Pozdrav svima!
Evo nakon gofinu dana od početka prvog growa, moglo bi se reći uspješnog growa,
lagano je vrijeme za drugi.

Pa da ne duljimo ajmo odmah mi na opremu i ostalo.

Box: Mammamoth pro 60. dakle, 60x60x160

Ventilacija: Ventilator Prima Klima, 2 brzine 220-360 m3/h 125 mm. dva puta po pola metra cijevi.
Karbon filter za kasnije, dva mala pc venta za miješanje zraka, ulaz pasivan.

Rasvijeta: Žarulja Sunmaster HPS dual spectrum 250 w, Almeco SON-T hamered reflektor i
Pro Gear prigušnica.

Zemlja: Composana

Gnojiva: Za vege fazu imam biopon obično gnojivo za cvijeće i crvena platela za kasnije.

Sjem: Amnesia Haze automatic RQS 1x.

Od dodatne opreme je tu još mjerač vlage i temp. i nezaobilazni ph metar.

Dakle biljčica je nikla 19.10. 2 puta zalivena do sada sa po pola litre vode svaki puta.
ph 6.5. Što se tiče treninga on je već lagano počeno dakle već u petom danu njezinog života
lagano sam savio vrh pod 90 stupnjeva i nakon malo više od 24 sata biljčica je počela gledat
direktno prema svijetlu. planiram je topnut drugi kat pa kasnije razvlačit ta dva vrha do kraja vege.
2011-11-26-775.jpg

evo za prvi post toliko. savjeti i pomoć i kritike uvjek dobro došli.
Postavi bi više slika ali uspio sam samo ovu jednu.
Problem je slijedeći kad hoću aploudati sliku kad napuni sto posto baci sljedeću gešku:

The following error occurred

The uploaded file is too large for the server to process.

Isto je sve slikano kao i kod ove slike ali samo ovu sam uspio uploudati.
Nadam se da sljedeći post neću imati sličnih problema.

toliko pozdrav svima!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Uzgojio sam 2 AH auto,pa ti mogu napisati.
Jednoj sam napravio topiranje (by Cill) a drugu nisam dirao.
Topirana je dala nešto malo manje količinski od netopirane ali su joj hedovi bili kompaktniji,tj nabijeniji od druge,nedirane.
topirana DSCN4516.JPG
netopirana DSCN4571.JPG
Dobro je i jedno i drugo.Samo piči :D
 

Diego Maradona

Aktivan Član
27.05.2013
71
290
53
33
Hvala svima na lijepim željama i na pomoći.
Evo da ubacim ov fotke koje sam još htio u prvi post.
usput vidim da sam neke podatke zaboravio pa cu ih dodati sada.
Za nekih tri tjedna planiram ubaciti još jednu unutra Special Quenn #1 RQS fotoperiodnu i držat je u vege dok amnesia ne završi.
Režim svijetla je 18/6
temperatura kad radi lampa je od 24-27, vlaga 40-45%. kad je ugašena temp je 17-19 a vlaga 50-60%.

Što je tiče treninga da li se vam ne čini da sam ja to počeo malo prerano savijati?

2011-11-26-792.jpg
 

Diego Maradona

Aktivan Član
27.05.2013
71
290
53
33
Dobro da sam otvorio dnevnik, to je bio jedan od glavnih raloga za otvaranje nisam bio uopće siguran što radim.. jeb* ga manjak informacija, dobro da nije bilo neke štete, ili neće nadam se, naplatit u cvjetanju.
Eto biljozica je oslobođena, bit će joj to lagana predigra za sada.
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Srećno i zeleno... nikad nije kasno se informisati, na forumu imaš toliko informacija, da ako sve pročitaš nema greške!
Edukacija na prvom mestu da nebi bilo problema tokom grow@, a i ako bude bilo veruj mi, ekipa sa foruma pomoćiće koliko god bude moga svojim savetima i iskušnjom:joint: :thumb::popcorn::.
 

Diego Maradona

Aktivan Član
27.05.2013
71
290
53
33
@Zelenko63 :lol: ništa zbog ofa. bas suprotno i ja se slažem, ma ne da se slažem nego sam sto posto siguran da bi to bila definitivno SuperGrass i to doslovno.
 
Poslednja izmena:

Diego Maradona

Aktivan Član
27.05.2013
71
290
53
33
Pozdrav ekipo! Eto nas opet zajedno 12. dan.
Evo protekli tjedan je prošao mirno i bez puno radnji oko biljke. Cura napreduje sve u šesnaest i za sad još ne pokazuje nikakve znakove nezadovoljstva. Bila je zalivena sa litar vode ph 6,3 od prošli put. Uvjeti su skroz optimalni osim što mi se vlaga zna spustiti ispod 40% kad radi lampa. Vjerujem da će se to ispraviti kada mala poraste. lampu držim za sada na 40 com od vrha biljke.
biljozica je bila danas na 12. dan super topitana by ChilI postupak. Nadam se da sam dobro odradio proceduru i da će su dobro odraziti na maloj. Evo gospodo to je to za ovaj puta Pease!

1.jpg
2.jpg
3.jpg