Auto BioDiesel Mass by PowerSeed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.04.2012
43
13
8
53
strava... Power sorry ako gnjavim ali dali bi u ovom dnevniku išao ful do kraja , da vidimo sušenje i kasnije i sjemenke.... zanima me da vidim ...
oprosti ako sam ugnjavio ...svejedno hvala unaprijed.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ma ne gnjavis druze, posto mi je stalo do semena idem svakako do kraja kako god da izadje, jedino razmisljam da li da je bacim na terasu ili ostavim pod hps 110 tih narednih mesec dana
 
09.04.2012
43
13
8
53
Iskreno... kod mene baš i nije neko vrijeme outdoor, prvo noći su hladne, drugo: neki dan je padala kisela kiša i uništila ljudima vrtove sa paradajzom, krastavcima i grahom., krompirom.. ljudi su poludili jer je su listovi izgorili kao da su pregnojili. Ja kombiniram, kad je lijepo vrijeme sa puno sunca , onda su vani, a kad je oblačno i po noći su unutra.... i kako vidim sporije napreduju. kod tebe bi to po mom mišljenju bilo super kombinacija HPS-a i sunca.
Jedva čekam makro fotke na kraju.....(a sline cure) sretno
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
66. dan zivota, obzirom kakav je sedmodnevni stres prezivela na sredini cvetanja i da su spideri prisutni, gura on nekako...
utesno je da ce biti semena na donje dve grane ;) dim je odlican, probao sam vrh slucajno odlomljen pre dve nedelje, odlicna...







 
  • Sviđa mi se
Reactions: nenash

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Opasne fotke i još opasnija biljoza, inače stvarno se divim tvom radu na izlačenju sopstvene genetike...i ja ću tako kad porastem...:common028:
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Potpisujem ovo što pečurko kaže.Ja sam u fazi odlučivanja, tipa: 150 ću vati, ne ipak 400, ne 250 i slično.Ali, kad vidim ove tvoje u improvizovanim uslovima sa česmovačom shvatim da je ipak do growera.Rep plus.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
samo ti iskoristi prvu priliku kada se pojavi musko da mu odmah ne zavrnes siju... posle je sve lako i zabavno, a i vrlo korisno. dugo vec praktikujem da oprasim donje dve, tri pa i cetiri grane, na svu srecu i ovom prilikom sam iskoristio polen od jet47. biljka je u prvoj polovini maja ostala bez redovnih 72 sata svetla + fasovala spidere, to je saseklo bar za trecinu ako ne i vise al na svu srecu imam za dalje jer genetika je odlicna a ovaj strain je za svaku preporuku tvrdim na osnovu ono malo sto sam probao, a ostavicu je bar jos 10ak dana, mada sad vec znam sta imam. prvi put sam sadio od advanced seeds i imam jos njihov critical fem. u pripremi, ako se pokaze isto ovako dobrim kompanija je za svaku preporuku, peace
edit: hvala drugari na komentarima, je, cesmovaca i dalje u igri bez kontrole ph, lampa je hps 110w, gnojena mozda dva~tri puta sa blagom dozom plantele, u startu jednom stavio neko vege gnojivo sa guanom, sto se tice box-a, menjala je mesta tako da i nije bila u nekom stalnom setupu od starta pa do danas
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nesto je otpalo ranije (veci fan listovi), nesto je poskidano jer je prilicno unisteno od spidera, a ono sto je krenulo da odumire prirodno jer se blizi kraju sam danas poskidao pre fotkanja, treba jos da je isperem dobro i neka kulira narednih bar nedelju dana, to je sve sto mogu obzirom na njeno stanje
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Mislio sam da nesta znam a u stvari neznam nista,kada sve ovo skupa pogledam:thumb:
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Hahaha simpa mi je ovaj "odlomljeni" komentar Power ;)
Ništa više nego umjetnik to si ti sa tim svojim čupavim medvjedićem od biljčice uh baš izgleda ko melem na ranu pure perfection ;)
Samo tjeraj i uči nas pa će biti i malo konkurencije jednog dana kada ekipica doktorira znanost grow-a uz tvoju pomoć ;)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja sam se dvoumio izmedju ovoga i Super crita. Cemo da vidimo kako ce crit da se pokaze, iako nece imati perfektne uvjete :) pratim
 
09.04.2012
43
13
8
53
meni samo ime Auto BioDiesel Mass daje neki respect prema toj biljci.... kao neki trkaći automobil na biodizel vozi 24 sata LeMana.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
da budem iskren, tek sam sada pogledao njihov sajt, i skontao zasto je tako rano odlomljen vrh meni ostavio odlican utisak, biljka je jedna od jacih auto strainova koje sam ja do sada sreo, na zvanicnom sajtu stoji:

Genetic: AutoDiesel x AutoCritical
Yield: 300 - 400 gr./m2
THC: 17%
Indoor height: 50 - 100 cm.
Outdoor height: 100 - 150 cm.
Indoor flowering period: 60 - 70 days
Harvest: From April to November

Veci je procenat thc-a cak i od standardnog advanced critical+ (16%) koji sam upravo stavio na klijanje, strain za preporuku, steta sto je imao prekid od nedelju dana usred cvetanja, al' ja i ovako zadovoljan + bice nesto semenki da zadrzim genetski potencijal i mozda probam dve~tri u outdooru tokom leta :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
73. dan zivota, ali zbog 6 dana mraka u kojem je neplanirano morala biti racunam kao 67, zatvaram "box" i cura se seli na terasu jos 5 do 7 dana i zavrsavam
nece tu biti puno materijala za pusiti, ali dim je odlican a i semenke su tu pa se nadam da cu sledecu moci od pocetka do kraja da izguram kako treba







 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi*Jana
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.