Auto (NL, Sensi Skunk, Ultimate, Amnesia Gold), foto (Jack Herer) 2016 by V.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Evo nakon dužeg vremena odlučio sam otvoriti još jedan outdoor dnevnik. Ovaj puta sreću neću iskušavati pa sam se odlučio za više autosa i samo jednu fotoperiodnu. Vrste su svima poznate, lako uspijevaju u našem podneblju, a i ostale su mi menke od prije što je i još jedan razlog zašto ove sorte:

2x Northern Lights - RQS
autoflowering
Yield Outdoor 170-220 grams per plant dried
Height Outdoor 130 - 160 cm
Flowering time 5-7 weeks
Harvest month 9-10 weeks after planting (12-14 tjedana tocnije)
Genetic Background Northern Light x Ruderalis
Type Indica: 80% Ruderalis: 20%
Effect Cerebral and uplifting

2x Sensi Skunk - SS
autoflowering
80% indica
45-50 flowering time
...

1x Jack Herer - GHS
40% SATIVA - 60% INDICA
THC: 20.94% CBD: 0.12% CBN: 0.04%

FLOWERING INDOOR
8 weeks, with a yield up to 800 gr/m 2.
Very good for SoG and SCRoG.

FLOWERING OUTDOOR
Finishes by the end of September (North hemisphere).
Production can reach 1200 gr/plant.

KLIJANJE: Čista TerraBrill zemlja (2l lončanice) pod 400w HPS, prva 2 tjedna
ZEMLJA: TeraBrill (crvena) + ovčje gnojivo + šumska zemlja (puna grančica i crnice, kao supstrat) + hidrogel s mikronutrijentima
SAJT: Daleko od ikakvog naselja. Od prve sporedne ceste gdje možeš u prirodu samo pješke, hodaš 2 kilometra u visoka brda, kroz šume, top lokacija.
4.jpg
Ni na dan presađivanja nisam uočio niti jednog puža. Jedino što ima puno mravaca, a uočio sam i papke kako su grebali uzbrdo po blatu, vjerojatno od srne. Gore je vjetrovito taman koliko treba biti na obronku brda. Zemlja je malo svjetlije smeđe boje, dosta masna i nema se tu što govoriti o korištenju te zemlje.

PRIPREMA sajta: Rupe za 20L zemlje, za Jack Herer 30L, na dno pomiješano pregorjelo ovčje đubre s TerraBrill zemljom i hidrogelom koji dodatno sadrži mikronutrijente, okrčeno raslinje i sve te bodljikave ludosti koje su me izgrebale dobrano unatoč debelim kožnim rukavicama.

DNEVNIK:
25.4.
niknuli svi autosi
26.4. provirio Jack Herer

1.jpg

9.dan vege odrađen super toping by @CilI
(cijeli 3.kat, nedominantni list 2.kata)
2.jpg
Box nije imao regularnu vlagu u početku, zato su listovi malo krivudavi, ali su se ispravili kad sam nabavio ovlaživač u međuvremenu.

13.dan vege - odnosno 7.5. nosio cure na sajt

3.jpg
5.jpg
Presađena uz pomoć 75 dodatnih litara zemlje iz šume (najviše one s površine ispod lišća).
Malo je bila vlažna zemlja, pa sam iskrivio leđa noseći. :D

Pa ajmo polako, kako bude bit će, dobro sam se namučio pa će da valjda i vrate istom mjerom. :)
 
Poslednja izmena:

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Nanosat ću se i trenirati usput :D
Ne, nadam se da ću morat manje nosati zbog hidrogela i zbog toga što rupe dosta zadržavaju vlagu u toj masnoj zemlji.
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Bravo Veličanstveni :thumb: Još jedan sjajan dnevnik u najavi . Ako imaš neki višak kg, evo ti prilike da se stešeš... nosanje vode će ti biti avantura ipo. Nek je sa srećom, puno :sun2::sun2::sun2: ti želim.... te da te zaobiđu srne, puževi i mali garavi :D
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Odi samo gledaj da imaš bar nesto sunca. Meni baca vise od 12h direktnog sunca trenutno.

Obišao sam sajt. Lijepo su se primile, manje više nisu bitno narasle. Ono sto me brine je da je neki vrag vec pobrstio cijeli jedan list i dio drugog na jednom NL.
image.jpeg
Ostale cure su čitave i sve su dobile CannaCure.
add-cure_content_1.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and RAOZA.