Auto (NL, Sensi Skunk, Ultimate, Amnesia Gold), foto (Jack Herer) 2016 by V.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
kao sto kaze perikle puzevi rade nocu i rano ujutru dok se ne osusi rosa, nema veze mozes ti nastaviti organik i sa puzomorom osim ako ces da sipas po rupama i malo da mesas sa zemljom :DDD pa onda stvarno nije organik hahah , probaj pravit insekticid od npr koprive to je kul.. :)
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Onda imaš lisnih vaši na biljkama , obično mravi kupe slatki produt od lisnih vaši .... inače nema mrav šta tražiti na kanabisu ;)
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Mravi lete prosto iz razloga što je okrčeno i ima svakakve hrane za pokupit, a okolo su sve grmovi i bodljikavo raslinje. Ne idu oni na biljke uopće.
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Sretno... I ja cu ovako slicno nesto radit..Kako si mjeso hidrogel u ovim rupama od 20litara ?koliko grama si stavio
Stavio sam gram po litri zemlje. Dobro sam umiješao prah u kupovnu zemlju.

Inače sam imao praksu razmutit lagano s vodom količinu potrebnu za zemlju dok se ne napravi gel masa, pa tek onda pomiješati sa zemljom. Al eto, pošto sam morao to tegliti preko svojih leđa miješao sam čisti prah u suhi supstrat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Max

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
ja sam pre 3,4 godine slucajno udahnuo malo prilikom otvaranja kesice , i zamalo krepao na licu mesta , od tad ga vise nisam koristio...al isto sam sve na suho mjesao :)