Auto (NL, Sensi Skunk, Ultimate, Amnesia Gold), foto (Jack Herer) 2016 by V.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Veličanstveni bolje je da ga pomešaš sa vodom dok se ne napravi gel pa tek onda pomešaš sa zemljom jer na ovaj način na koji si ti uradio hidrogel će se naduti kada upije vodu toliko da biljku izbaci iz rupe...to se desilo članu Rkj420 (radža).
 
Poslednja izmena:

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Hidrogel je bome jako opasan ak se udahne, treba biti jako pažljiv.
@ChiliHead, možda nisam dobro napisao u pripremi sajta. Ta zemlja je zajedno s hidrogelom i pomiješanim đubrivom bila na dnu barem 2-3 tjedna prije nego sam presadio biljoze i dodao šumske zemlje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Donosim veliki update jer sam konačno dobio vremena za otputovat na lokaciju.

Kao prvo, umro sam noseći sve na sajt jer je sunce upržilo i nema povjetarca nimalo. Kad sam stigao u prvom turnusu imao sam što za vidjet. Ona NL cura što je skakavac obrstio je izdahnula pa sam je riješio muka i iščupao van. Tome u prilog još ide to što izgleda kao da je neka životinja rovala i iskopala rupu pokraj nje. Ništa mi nije bilo jasno. Isto tako druga biljka je imala tu famoznu rupetinu, ali je biljka dobro.

Kako sam znao da ce se meni nešto dogodit, stavio sam na klijanja prije 2 tjedna još dva autosa:

Amnesia Gold Auto, Pyramid Seeds
Seed types: Autoflowering Feminized
Phenotype: Sativa 80% Indica 20%
Genotype: Lennon X Amnesia Haze x Ruderalis
Growing cycle: 80 days from germination.
Outdoor Harvest: 65 grams / plant.
Realno: 90 - 97 dana od klijanja

AutoUltimate, Dutch Passion
10 weeks od pocetka
80 dana (moguće 88 dana)
50/50% indica/sativa
Visina: do 100 cm
Genotype: AutoMazar X The Ultimate
THC: 20%

6.dan vege (22.05.)
1.---22.05.jpg

9.dan vege (supertopirane iako možda nisam trebao)
2.---25.5.jpg

Dokopao sam se Guanokalong Grow(vege) i Guanokalong powder(za cvjetanje).
Isto tako nabavio ovaj puta Florabellu žutu 40l. Iskopao jednu rupu za AutoUltimate. Na dno te rupe išlo 20l zemlje + guano prah 50g + hydrogel 10g. Druga rupa od NL poslužila za Amnesiu Gold, dodao malo florabelle pomiješane sa 100g guano praha.
peta.jpg sesta.jpg

Preostale 4 cure dobile na površinu po 100g guano praha. Sve biljke dobile po 4L vode(vlažna je zemlja kod starijih). U vodu dodao 1ml Guano grow gnojiva po litri.
prva.jpg druga.jpg treca.jpg cetvrta.jpg sedma-group.jpg

Od ostalih problema, JH fotoperiodna počela žutit JER neznam kako ali glavni vrh koji raste se zabio u zemlju i tamo počeo da raste i uvrće se(vidi se po stabljici).
jh-problematican.jpg
Mislim da je to posljedica onih obilnih kiša.

Supertoping super prošao:
osma---supertop-ss.jpg
Za 30 dana vege nisam baš oduševljen. Sitne su.

To bi bilo to, komentari i kritike dobrodošle.
I za kraj sam sreo čuvara mog sajta :D (nema puževa, samo pokoji skakavac, a šta ćeš):
6.jpg
 

Prilozi

  • 3.---28.5.jpg
    3.---28.5.jpg
    149,8 KB · Pregleda: 267
  • 4.---28.5.jpg
    4.---28.5.jpg
    138,8 KB · Pregleda: 253
  • 5.---28.5.jpg
    5.---28.5.jpg
    142,1 KB · Pregleda: 240

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Generalno sve biljke su ti osakaćene, na zadnjem sensiju ti je čak neka veća živina lagano žvakala lišće. I masa rupa od skakavaca, oštećenja, fali na nekim i fanova. Sreća pa nisi ko ja, ja nebi mogao zaspati od brige, a vidim da ti to sve opušteno doživljavaš. Srećom imaš ih dosta pa valjda neš bude do kraja ;)
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Ak se želiš rješiti tih govana,uzmi koprive naberi i stavi u vodu,bitno da je sva kopriva pod vodom,ostavi 12 sati da odstoji i makni koprivu iz vode i dalje taj "extrakt" pomješaj s vodom i našpricaj po biljozama,ja jučer napravio i nema više štete.

BTW
Sretan growing!
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Fali na svima fan listova i to se vidi. Sad neka malo živnu, dobile su opet CannaCure po listovima, ali to je takav promasaj od proizvoda. Izgleda da cu nabavit i neku najljuću chilli papriku i lagano po listovima poprskat
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.292
14.588
358
......glavno da nema puzeva....ja bi to sve s actarom naspricao za ove sitnog zuba....a za obranu od ovih krupnijih ne znam kaj pametno rec....
Dobre su bilje s obzirom na vrijeme i okolnosti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Velicanstveni

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Napravit ću krug od žičane mreže oko svake protiv kornjača, ježeva i tih živina koje se tamo zavlače. Vjerojatno se neka takva živina i penjala gore po Jack Hereru pa se zato uvrnuo cijeli vrh u zemlju. :grrr:
Za insekticid još kombiniram. Gledam da uzmem mljevenu bhut jolokiu ili nešto tako i nadodam u CannaCure. Ako ja jedva jedem to ljuto na vrh prsta, valjda nece moci ni skakavci i biljne uši. :vozdra:
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
E to, taj smrdljivi mix takve vrste životnja jednostavno ne podnose.Ja sam se na sličan način rješio sličnih problema.
Mada, mislim da nebi smjelo isključit opciju i da su i puževi bili u igri(barem prema slikama).
Vidi se je sajt siguran, barem meni izgleda ko da tu nije bilo covjeka bar jedno vrijeme.

Sve pohvale za postove i pristup dnevniku ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Velicanstveni

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Zec ili fazan, nema šta drugo biti. Krenuo sam danas pred mrak do sajta i taman stignem kad je pao mrak kad ono imam šta za vidjet. Ove dvije nove cure iskopane skroz, baš ono stručno životinjski. Ja ne razumijem jel vole ležat u tome živine ili im godi ta kupovna zemlja. U istoj rupi je bila ona NL koju je malo iskopao i zeznuo skroz. Ovu je baš izbacio iz rupe štetočina. Uglavnom slike govore sve.

Amnesia Gold se osušila, a AutoUltimate je na sreću preživio. Ništa, zatrpao sam je i letim sutra negdje po mrežu da je ogradim.

Ostale biljke nisu ni taknute. Skakavci i bube odjebali kak sam CannaCure onaj puta iskoristio. Ovaj puta sam ošpricao s češnjakom, paprom i extra ljutom mješavinom hibridnih papričica. Sad baš lijepo i zdravo napreduju.

Auto Sensi Skunk 1

ss1.jpg

Auto Sensi Skunk 1 - 8.dan cvjetanja

ss1-flower.jpg

AutoUltimate - 18. dan vegetacije

au.jpg

Auto Sensi Skunk 2 - 8.dan cvjetanja

ss2.jpg

Auto Amnesia Gold - osušila se kad je vrag iskopao :(

ag.jpg

Jack Herer - 38. dan vegetacije

jh-foto.jpg

Northern Light

nl.png

Northern Light - 2. dan cvjetanja


nl-cvijet.jpg

Slike su lošije jer je noć, a one spavaju. Nemojte ići po mraku na sajt, inače ćete se izgrebat i nakupit debelog trnja ako je sajt ovako daleko i zabačen kao moj. Do slijedeće intervencije adios dragi drugari. :)
 

Prilozi

  • nl-cvijet.jpg
    nl-cvijet.jpg
    121,5 KB · Pregleda: 28
  • rupa.jpg
    rupa.jpg
    144,3 KB · Pregleda: 28

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
A može biti i to. Ovo je divljina gdje ima svega, ali baš svega. Nema tih zvučnih efekata kad ideš kroz ove šume noću.
Neznam šta evo napraviti ako je jazavčina. Perja nema, baš sam tražio sa flashlightom svuda okolo da nadjem bilo šta. Znaci ni šape ni ništa nisam našao od otisaka.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Fazani imaju običaj ostaviti perije i govanca, tak da njih možeš isključiti. Nema druge nego ograditi nekom čvrstom ogradom, iako ako je jazavac ili možda divlja svinja u pitanju ni to nije od velike pomoći.
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Baš ću sutra malo pomnije pogledat okolo da vidim jel ima nekih rupa i puteva iz šikare. Nema šanse da je divlja svinja, jako je nisko raslinje da bi se ona htjela tamo provlačiti kroz trnje.
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
867
93
Ja bi preko ove kupovne zemlje u rupama na povrsinu stavio sloj obicne zemlje gline u komadima ili tako nešto. em bolje izgleda, a i mozda neče privlaciti toliko raznorazne zivine :D
U svakom slučaju, sretno i beričetno :spliff: