Auto Super Hash - 250W HPS - Supertoping

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
jučer slikano

Danas je najvećoj hmmmmm 27 dan, vidi se učinak 12h svijetla na početku i raznih stresova!!!(danas je 14 dan 18/6)
druga je dan dva mlađa, a zadnja malena ima 17 dana....

do sada samo jednom gnojene sa manjom dozom plantele list, koje je kolko vidim dobro prihvaćeno!!

evo slikice




IMG_20140426_221039.jpg


 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Topirao si pa normalno da kasni... Ja nisam za top na autima jer meni je brzina važna :)... Polako... Tri tjedna si ih zaustavio napredak i ja sam isto brigu baco al sad kad vidim kolike su nevjerujem... Poduprlat će se oni za dvadeset dana...nemoj gnojivo ako ti je dobra zemlja.. Čekaj da krenu cvjetat onda možeš...
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
ma ne bojim se ja da neće, nego me bole oni dani lošeg stanja :)

ali idemo na bolje!!!
bit će bar gram dva po biljozi!!!
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Bit će tu i više nemoj se brinuti bitno je da su preživjele sve nedaće pa će sad sve to krenuti na bolje mora :ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: unicum

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
30 dan

počelo je i mirisat iz BOXa
jučer odrađen na NO1 lagani LST, kako bi niže grane dobile više svijetla i naravno biljka je to super prihvatila!
NO2 kaska za prvom, ali to je to!! ide kak treba. Kak vidim listovi na obje biljke bez znakova problema, sve u redu.
NO3 mi nekak žuti i nisam ju slikao, mislim da je to do nedavnog gnojenja sa plantelon list, ona je bila još skroz mala a ja idiot sam i nju pognojio...al ipak ne čini mi se preveliki problem a i nije tak jako žuta al ipak mi se na fotkama ne sviđa :)
Jučer na NO1 počele izbijat dlačice......
Danas je za ove prve dvije pripemljena voda sa plantelom list ponovo ispod preporučene doze.A za NO3 obična voda iz vrtne pumpe.

no da ne duljim evo fotke

no1 crna tegla, no2 crvena

 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
dobro je to,hehe
moje su 10 dana mlađe,isto super hash ... tu je to :D
samo tiskaj :sun2: i nemoj još gnojiti !!! ,neka sisaju majku zemljicu samo ih poji :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: unicum

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
venlo daj sliku kakvu okini, gledam i ne vidim!!!
zanima me kak izgleda, jel topirana il ne....itd
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
day 34
kratak update
slikano jučer no1 broji 34 dana ostatak kasni koji dan.
samo čista vodica s vrtne pumpe!!(slušam Vas!!!)
danas na no2 dodana zemlja do vrha i večeras planiram LST , pa za koji dan fotke....
no3 ubačena u veči pot, i to je to! nema više prebacivanja( izmaltretirao sam ih na najjače sa prebacivanjem iz pota u pot, idući put odma u najveće što imam).


 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
ajmo update!!!!
dan je neki ...42
evo me stižem sa tolko toga, da mi nije dobro!!!

izdešavalo se svašta, kao glumim da ja radim sad neki scrog ok....i šta se desi , padne meni ta žica i odere mi biljoze

sa NO1 otpao jedan vrh, sa no2 čini mi se 2 grane... ili 2 lista... ali!!!!



nemojte mi zamjerit!

dakle................

ne znam kojim redom idu fotke, al idu...



ENJOY





i ovo na vrhu šta fali, pojeo pas...a te slike će bit next time


 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
jedan brzi update, nema me danima doma, pomaže se na organizaciji otpreme humaniterne pomoći....jbg takvi su nam dani!!! Do sada zalivano par puta comopsanom s guanom, voda iz pumpe u vrtu 16m dubine :) ( nisam mjerio ph, al vidim da niš ne fali)sjebali me kinezi!!
sve skupa svaka raste za sebe a sve su "supertopirane" mada izgleda da je svaka na svoj način prihvatila topiranje....
ova treća kao da nije ni bila u vegetaciji, samo se izdužila i počela cvjetat...
no da ne pričam previše.....
53dan

 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
raw, znam !!!
ako pogledaš dnevnik od početka vidjet češ da sam 10-15 dana gurao 12/12 zbog neiskustva i svega, pa prvih par dana nisu ni imale svijetlo...

jbg, trebao je bit outdoor, zajebo sam se u mjesecima, kriva računica i eto :)

a i ovo mi je prvi automatik, uglavnom neiskustvo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Nedo bog većeg zla! Sretno!! :ridinghorse:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
To moj prijatelju definitivno ne cvijeta 53 dana,ti si se negdje zahebo da izvines.Pa jedva da 3 tjedna cvjetaju kako to meni izgleda.
Uopce nemoj brojat to cvijetanje jer ga pogresno brojis.po toj logoci ce ove biljke cvijetat 100 dana,nema smisla.Samo ti ganjaj milky 50% trihome i brown 50% i onda je zrelo.Posto je auto u pitanju nece jos to dugo.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
overdoze ko je uopce i rekao da cvijeta 53 dana? pa automaticima brojis vrijeme od kad izadu iz zemlje ili iskliju, i ne pocnu cvjetati odma..znaci 53. dan je biljka na zivotu,,,,, ne brojis pogresno unicum a biljke su ti oke, drugi put ce i bolje bit ;) poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: unicum

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
jes jes, to je od dana kad je isklijala ova prva, najmanja al najjača (crna tegla)!!
Druge dvije kasne za prvom po par dana, a da sad ne brojim svakoj u dan brojim samo prvoj :)

Plus topirane su sve, tako da sam im produžio nekoliko dana i vegetaciju(bar se nadam) , pyramid kaže 8 weeks from seed pa bi to po njima već i bilo gotovo. A kako gledam po netu super autose oni idu i do 100 dana, no nebitno guramo kolko god treba!!! Što se mene tiče i 150 dana ako će donest više ploda :) !!!

idemo dalje :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.