Auto Wembley + Auto Super Hush + Auto purple

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ni kush ne izgleda toliko lose ali je evidentno da mu nesto ne pase. Ako mene pitas ja bi se kladio na PH. Ako ne PH direkt vode koje mu dajes onda PH zemlje. Vjerovatno je dosta velik a kushevi to ne trpe...U svakom slucaju samo peglaj imas iskustvo koje se ne moze platiti novcima :)
 

n00b

Aktivan Član
30.06.2009
74
27
18
34
73. dan

Spletom nes(p)retnih okolnosti, biljoze moraju biti skinutu do kraja tjedna...
E sada, wembley i purple su pri kraju, ako ne i gotove, (molim vasu procjenu?), dok super hush definitivno nije i po mojoj slobodnoj procjeni trebao bi još najmanje mjesec dana da dovrši posao kako treba do kraja.
Tako mi je žao te biljke da bi je najrađe poklonio nekome sa vutre :) da dovrši njen ciklus do kraja... S obzirom da su to stvarno egzibicije, odlučio sam i nju posjeć skupa s ostalom ekipom, al ću od njezinih mini vrhova i lišća radit shit....

Evo slike:

Wembley



Purple



Super Hush




Grupne


 
  • Sviđa mi se
Reactions: loop

n00b

Aktivan Član
30.06.2009
74
27
18
34
Gospodo, ne mogu vam opisat radost koju prozivljavam svojik prvim harvestom.

Posiceno je sve i stavljeno po uputama sa foruma na susenje.

Imam jedno pitanje vezano za trimove i lisce od kojih zelim radit shit.

Radit cu na nacin da lisce odstoji u zamrzivacu, pa kasnije tapkati kroz printersko sito. Tako sam gleda jedan filmic.

Sada me zanima da li lisce stavljan odma u zamrzivac neosuseno ili susim? Ako da, na koji nacin?

Slike od harvesta kasnije.

Sirite ljubav!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Bolje je odraditi jedno kratko sušenje jer u tim prvim danima evaporira velika većina vode iz biljke.
A voda u biljci nema nikakvu ulogu pri izradi hasha osim što dodaje masu biljnoj materiji.
Sušenje odradiš tamo gdje se suše i biljke, malo ga rasporediš da ne stoji zbijeno da ne dođe do razvoja plijesni.

Skava čast na growu i odličnom harvestu :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

n00b

Aktivan Član
30.06.2009
74
27
18
34
Proba sinoc mali vrhic od wembleya jer nisam moga izdrzat. Malo sam ga prisilno jos posusija na radijatoru i fenom. :D

Uglavnom, nakon 2 dana susenja i nakon ovog sto sam ga izmaltretira (bi ce izgubilo pola svojstava), dim vrhunski.
Ucinak tek nakon 15 minuta, lagano se siri iz sredine tijela prema krajevima udova. Obozavam kad mi udove tako po-oduzima.
Dim lagan za pusit, ne grebe grlo ni c, osjeti se neki cudnovatiji miris. Mislim da ce biti ljepsi kad se to posusi do kraja kako treba...
Trajanje od jedne mini bakljice, al stvarno mini, preko uru... Kasnije sam lega i slusa mjuzu u krevetu, te istripa koliko sam bija zadovoljan. :)

Pozdrav s jednom muzickom od mog prvog dima.

[video=youtube;VWR41_H-zy4]http://www.youtube.com/watch?v=VWR41_H-zy4[/video]


p.s.stavim za 20tak dana koliko sam na kraju ima suhoga do kraja. Radit cu i shit takoder.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
rep+ od mene,zasluzeno!
moraces da menjas 'nickname' nisi ti bas 'noob' xD
lep grow,svaka cast,uzivaj u plodovima !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: n00b
08.08.2008
109
83
28
Odlično izgleda, pogotovo Purple... Jesi provjeravao s mikroskopom boju trihoma?,tako ćeš najbolje procijeniti kada su gotove, ali po slikama ja bih ih ostavio još koji tjedan. S.H. pogotovo. Dok se listovi ne zabijelje ("sugar leaves") nemaš šta raditi . Sve u svemu ostavi ih ako možeš što dulje, ( trihomi zlatne boje )
Radim ja sada sa 10 Super Hush-a i ispali su i preveliki!! , približna visina nakon 40 dana je oko 120cm..i još rastu...morati ću raditi selekciju grana i listova jer neće biti dovoljno mjesta u boxu. (stavit ću slike dok budu gotovi.)

Dosta potentna i visoka biljka...
Kakav je miris S.H.?, ima li sličnosti s Afgan Kush-em?

Svaka čast!
Pozz
 

n00b

Aktivan Član
30.06.2009
74
27
18
34
Pozdrav dobri ljudi!

Obećao sam se javiti sa točnom količinom. Mjerio sam jučer te je ispalo 70 grama još, dok vas uvjeravam da sam u ovih 20tak dana od kraja grow sigurno potrošija 30tak :D

S obzirom da husha ima samo negdi oko 15tak g, računajte koliko su onda izbacile purple i wembley! !

Učinici su nevjerojatni. Ukratko bi samo opisao da je wembley stoner, dok purple više energičniji high. Barem su tako meni ispale.

Spremam već sljedeći mini grow snowstorm2 od dutch passiona, tako da ćemo se ponovno družiti.

Isprike na nejavljanju, uživao sam u plodovima rada, ali sam i imao (te imam) obveza na faksu...

Goodspeed!

Širite ljubav!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.