AutoMazar - 200W CFL by D@ni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Da brzo napreduju, htjeo sam stavit upaljac radi usporedbe uz stabljiku kad sam sinoc fotko al sam zaboravio, nadam se da cu se sjetit sljedeci update... moji neki zaključci do sada su da je ova zemlja sto koristim Potgrond H odlicna, reko bih da je malo i ljuckasta jer su mi listovi bili malo nazubljeni prema gore ali zato nema potrebe za gnojenjem u ovoj fazi, tu zemlju sam koristio i prosli grow i od dnevnika sta sam pratio koristio ju je i @opa cupa i u buduce samo ona dolazi u obzir. Sto se tice svijetla udaljeno je od prilike 5cm od biljki i skoro pa cesce dizem svijetlo nego sto zaljevam :) vec sam reko zaljevam ih od prilike svakih 4-5 dana, kad podignes saksiju najbolje znas jel treba zaljevat ili ne, polako im povecam kolicinu vodu, prvo sam ih zaljevo sa 2-3 deca, pa pola litre, pa litru... sinoc sam svakoj istreso po 2 litre. Sto se tice ph ne mjerim ga jer nema potrebe, biljoze su odlicne, zdrave, napreduju i zasto onda cackat nesto ako nema potrebe, ako bude neki problem ili nesto (a znam da nece :D) onda cu mjerit, ko drugo ljubitelj sam akvaristike i imo sam akvarij od 240 litara pun bilja i tu sam sve radio po PS-u, mjerio ph obavezno, nabaco se para na kojekakva gnojiva, preparate (kad zbrojim koliko sam potrosio doce mi muka, kakvu sam samo mogo opremu za growanje kupit :udarac:) i nikako mi nije islo i dam staroj akvarij, ona nema pojma o ph i mjerenju i eno ebalo majku raste sve ko mutavo, i opet isti zakljucak zasto cackat ako nema potrebe i ko trece ni nas fuckin mod @PowerSeed koliko znam nemjeri ph! Dalje prije neg sto zalijem uvijek sa cackalicom malo proceprkam gore zemlju jer se uhvati kora, malo je usitnim...

Zaboravio sam napisat da su se pocele osjetit, za sada je miris blag i moze se reci dosta ugodan (za razliku od White Widow auto) i nadam se da ce takav ostat ili mi negine opet rasprava sa zenom :objesen: haha, ljudi pozz!
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Kratko izvjesce :spliff:
35. dan
Temp. se krece oko 23C, a vlaga je 60%
Ova normalna je jucer pustila preflower tako da racunam da joj je 2. dan cvjetanja, kod topirane ocekujem da ce biti za 2,3 dana, vidjecemo, a ova supertopirana predpostavljam negdje bar jos tjedan dana vege. Sad postaje bas guzva tako da ih necu vise razvlacit sa LST-om...

Oblozio sam box saa diamond folijom, sad to na nesto i izgleda ;) a sto sad tek žiži u boxu, ma odlicno, ova kuhinjska folija je nula u usporedbi sa ovom! Samo dok se naredila uff potrosio sam kilu živaca, tako da sam sad sa zadovoljstvom zapalio NL. Next update cu malo bolje fotke sad mi se vise nije dalo... :vozdra:
20150226_222547.jpg 20150226_222815.jpg 20150226_223036.jpg 20150226_224128.jpg 20150226_224856.jpg

20150226_224300.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Odlicne su biljoze,ti si dokaz da se sa cfl-om moze napravit cudo kod uzgoja!! Svaka cast samo deri dalje.. Respect!! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
:respect:
Sela bi im hps-ka u fazi cvetanja ko budali šamar :sun2:!
images

A što se tiče gužve možeš ti tu razvući još ohhoho.:djede:
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Do kraja cu sa cfl-om, posto sam vec jedan grow odradio s njim vjerujem da ce i ovaj biti super, bolji nego prosli. Ali moram priznat da u zadnje vrijeme ozbiljno razmisljam o hps-u, nekako mi se growanje sve vise i vise uvlaci pod kozu, a s druge strane opet i ovo je skroz dovoljno za ono koliko meni treba tako da neznam vidjecemo...
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
kolega zna što radi! sretno, a što se tiče eventualnog viška, to je bar lako,možeš ulje ili haš ili kolekciju u teglicama na stalaži ili ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
41. dan
Krivo sam prognoziro :) ispast ce obratno, supertopirana je ipak 2. dan pustila preflower, a kod topirane ocekujem kroz dan,dva.. Ipak sam ih jos malo razvuko i sad mislim da ih vise necu jer mi je problem okretanje u boxu. Od sada cu u buduce o svakoj posebno pisat tako da to bude preglednije i jasnije.

Normalna 6. dan cvjetanja
Za nju nemam nista posebno za napisat osim da sam razmisljo da i nju malo razvucem jer je lst super stvar i vidi se razlika naspram topirane, ali sam onda odusto, cisto da ispostujem ono sto sam reko na pocetku zbog usporedbe rezultata...
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Topirana 41. dan vege
Ona najbolje za sad napreduje, najvislja je i najzednija, dosta je razgranata i sve su grane podjednake debljine.
5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

Supertopirana 4. dan cvjetanja
Ona me je iznenadila sto je pustila preflower prije topirane, dosta je sitnija od topirane, ali je zato jako gusta, nisam mogo bas ni uslikat iznutra
9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
51. dan :razvaljen::
Topirana je usla u cvjetanje 42. dan, 10 dana poslije supertopirane, proslo zalijevanje sam im podjelio pola doze plantele cvijet. Planiram svako drugo zalijevanje gnojit punom dozom. Nisu bas nesto zedne, prije 5 dana sam svaku zalio sa 3l i jos uvijek je dosta mokra zemlja, jedino je topirana izuzetak, suha ko barut, hebiga nisam bio gledo al i za razliku od ove dvije dosta je naprednija, zadnja je usla u cvijetanje a sad su joj vec puno razvijeniji cvijetovi naspram ostalih. I u glavnom istreso sam sad samo topiranoj 3l i sad mi se rasparilo zalijevanje :udarac: nadam se da cu do kraja sve uspjet ispratit.. e sjetio sam ih se i izmjerit :D

Normalna 16. dan cvjet, visina 61cm

Supertopirana 14. dan cvjet,visina 55cm

Topirana 10. dan cvjet, visina 72cm

Nisam nista o sjemenkama piso pa sam kopiro :oops:
AutoMazar is a remarkably heavy-yielding autoflowering hybrid between our legendary Mazar and a Ruderalis/Indica. Mazar is a triple prize winner, a best seller praised for its potency, high yields and soft taste. AutoMazar produces sticky, generously proportioned buds and grows to a height of 70 to 80 cm. AutoMazar is a typical Indica, a strong-growing dense plant with big leaves and yields of 50 to 125 grams per plant. Best result so far is a plant that produced 205 grams outdoor in Southern Europe.
It is a robust strain that is easy to grow and guarantees a heavy early summer harvest of superior quality when grown outdoors. The stable genetics ensure that AutoMazar is resistant to pests and diseases. The flavor and aroma of this resinous variety are that of an original earthy Indica. The intense "body-high" is very pleasant. AutoMazar is a must for all Indica lovers, not at least for it's tremendous yield. Highly recommended.
Yield: 50 to 125 grams per plant
Flowering Time Indoor: 78 - 93 days (~85 days)

neznam jesam tolko uduvan ili me forum hebe, nemogu fotke uploadat pa cu kasnije :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and CilI