biće skoro nešt unutra :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
u fino fino ... samo zasto nisi natrpo zemlje do vrha pota kad si presadjivo?
ono tu stane jos litar zemlje bez beda... a to puno znaci...
osim ak ju opet nemsilis presadjivat...
ak ti nestoji vako dugo sam ju ufati odispodi dotrpaj zemlje...
ak stoji 2+dana ond bolje ne dirat...
neka neka ljepo to ide...
cirkam da je to lemon skunk...
hehe neka udri dalje i bud pozdravljen.
dr.
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
planirao sam ove godine outdoor, ali sam se odlučio prebaciti na indoor.
Na početku je bilo 14 biljki, ali sam odabrao 3 najbolje.

nažalost, morao sam im mjenjati fotoperiod jer mi ne odgovara da danju bude upaljeno svjetlo. (bile su 24 sata u mraku da im se resetira "sat")

zemlja: neki jeftini mix za cvijeće

sorta: unknown, iz 2 različita paketa

svjetlo: 1x65W 865
2x24W 827
u cvjetanju dodajem još crvenog spektra

zalijevanje: po potrebi


box je trenutno napravljen od lima sa gradilišta, jer sam na brzinu morao sklepati nešto učinkovito. ventilaciju zasad nemam jer je "box" otvoren (u ormaru), ali temperatura nikad ne prelazi 30 stupnjeva. nabavio sam materijal potreban za pravi box, te ću ga postepeno slagati čim budem imao vremena.

ovako to trenutno izgleda:
dsc00658t.jpg


ovako su izgledale kad su tek stavljene pod CFL:
dsc00630f.jpg


biljke odlično napreduju s obzirom na sav stres koji su doživjele.
nakon 8 dana pod cfl-om:

prva
75286966.jpg


druga
21152024.jpg


treća, koja mi djeluje malo sativastije od prve dvije:
13774094.jpg



znam da moram dodati još zemlje i da djeluju malo izduženo, ali to mi ne smeta pretjerano jer novi box će biti dosta visok, te planiram napraviti LST ili SCROG, a to ću odlučiti u hodu.
ne očekujem puno budući da je sorta nepoznata, a grow sam počeo nepripremljen.
ali ovo će mi u svakom slučaju dobro doći kao vježba za neki ozbiljniji grow.
a tko zna, možda bude i finih headova :sun2:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
Marijuan cuj ako nemas feminizirane semenke preporucio bi ti da posadis jos jer se lako moze desiti da bude musko pa da nemoras sve iz pocetka ovako ces imati oma zamenu.. pozdrav jako lepo i uredno to ti radis...
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
e pa ta zokijeva ideja opce nije losa...
iako je ls fem
sta nepuknes neke domaje unutra (znam da imas semena XD heheh)
ono iz sprdnje... uvjek ju modjes van izbacit ak bude trealo mjesta... mada ti stanu 2 biljoze bez beda...
i ono jos ak bude muško :) biče sjembi do jaja...
aj stvarno stavi na klijanje jos par komada pa se sprdaj...(znam da ti je dosadno ) heheh
 
05.03.2009
30
0
0
39
Zoki hvala na preporuci i dobrim komentarima! Da, i ja sam konto bubnit još nešt unutra al mi je sad malo prekasno jer bi ta druga dosta kasnila za prvom a ograničen sam vremenom, tamo negdje početkom, najkasnije sredinom 7. planiram završti ovaj grow.Tako da sam si razmišljo naručit lowryder femi, ono bubnem još jednu dvije lowrydera, pretpostavljam da one neće tako puno narast kad su gotove u 9 tjedana od klijanja.ps mislim da je bit ženka jer je feminizirano sjeme. puno pozdrava!
 
05.03.2009
30
0
0
39
da, još sam zaboravio, meni nije neki glavni cilj dobit pun k... dima , radim to čisto iz gušta i ljubavi prema ovoj našoj svetoj biljci.Ovako se mogu maksimalno posvetiti ovoj jednoj biljčici i iskoristit pun potencijal.Nigdje mi se nežuri, bit će još puno growowa od Marijuana , hehehe.
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
uuuuuuu
e ovo ti nije trebalo....
kazem ja nemos na miru bit stim limunom... :)
a sad kupi si ph tester u nekom zoo shopu za 5otak kuna pa provjeri ph... mozd ju to smeta..
i vidim da ti lagano zute listovi od dole sto je bio i slucaj kod mene(ph+visoka temp)-al mene je jeb.a uglavnom ph(bar kontam)
a za gnojenje kontam da bi mogo počet (al opet ona bi morala imat hrane jel si ju nedavno presadio...
sačekaj nekog pametnijeg al svakako bi si moro kupit ph tester...
dr.
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
zavisi lega mozda su to mlade gusjenice, ako jesu pazi jer ce ti lisce popapati a ako su crvi napasce ti korjenje iako mislim da su gusjenice cim su zelene. bilo bi najbolje sliku da stavis ako ih bude jos pa ces sve znati cime da ih likvidiras :)
 
04.03.2009
88
175
33
34
Marijuan je napisao(la):
Heelp, danas našo fakin crve na biljci , neki mali zeleni, bilo ih je 4, 5.sve sam ih potamanio al neznam šta dalje???

ako imas negdje u blizini koprive naberi ju i stavi u lonac bacvu s vodom bilo sta samo malo vece i ostavi da stoji kopriva u vodi dan dva.s tom vodom spricaj biljke.obicna kopriva bolja je od nekih kemikalija:icon_wink::icon_wink:
 
05.03.2009
30
0
0
39
oj, nisam našo kopriva, al mal sam čito po netu pa kažu da ni česnjak nije loš...tak da kontam ono malo češnjaka u vodu i s tim pošpricat biljku.Da lega, i ja kontam da su gusjenice jer sam vidio po listovima već neke tragove papanja, a vald ih sad više neće bit.
p.s juče sam nabavio hps lampu i roknio 12 12 pa će da cvjeta :D
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
provereno- beli luk funkcionise, a i kopriva takodje. ja sam to napravio onako odoka- znaci ne znam ti reci koliko koprive i/ili belog luka na koliko vode, ali -poprilicno. koristio sam taj kombo za neke outdoorove pre par godina, i nisam imao problema sa nametnicima. posto sam imao pun qrac dostupne koprive, drzao sam u blizini bure sa potopljenom istom, te sam i zalivao tom vodom; kao boost gvozdja i tako to. nemam pojma da li je Fe uopste potreban, i da li je to pomoglo u smislu prihrane, ali po rezultatima znam da NIJE odmoglo.:icon_lol:
 
05.03.2009
30
0
0
39
oj, eo nabavio kopriva i češnjaka , zasad sam samo stavio češnjak u vodu i s tim pošpricao biljku, a u drugu posudu sam stavio mix kopriva i češnjaka pa ću ostavit do sutra da se malo natopi i onda još jednom pošpricat,vald će ih to onda oterat :) hvala na pomoći!
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
Nemoj vise od 1kg koprive stavljati na 10 litara vode, mozes i cak malo manje jer za vocnjake se na 100 litara vode stavlja 10 kg koprive a za drugo bilje oko 5-7kg koprive na 100 litara vode tak da je nebi unistijo.
Sretno