Big Brother 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Šou kreće izgleda i ovdje :D
Jedni su za,drugi su protiv :spliff:
Dal' gasiti tv ili prebaciti na neki drugi program,hmmmm
Da vidimo šta se nudi u tom terminu.
Na prvom ide neki politički magazin ili nešto iz okrutnog života neke tamo familije ...poslije dnevnika,A poslije magazina ide opet dnevnik.
Na drugom pak ide neka engleska serija,nekakva drama,nekakvo natezanje.
Na trećem je BB.
Na četvrtom ide Farma.
Na petom ide neki stari crno bijeli film.
Na šestom ide serija prepuna ubistava.
Na sedmom forenzičari u seriji.Isto rješavaju ubistva.
Osmi je rezerviran za lokalnu tv.E tu tek nema ništa :D
Na devetom sport.Od kako su došle kladionice kod nas,negledam više nogomet.Ponekad pogledam na ovom kanalu neki red bull ili nešto od auta.
Deseti je dječiji.
Na jedanaestom,glazbenom kanalu ... pjevaju thompson i severina.
Dvanaesti sam izbrisao jer idu samo neke vijesti.

Preostaje mi jedino da gasim tv izgleda :D
 
29.09.2007
30
48
18
kauč
meni su smijanje, nakon iscrpljujućeg posla jebena terapija smjeha u kombinaciji sa Amnesiom.

u banani su jel su se uopce pojavili u takvom showu al kad su vec tamo da ponovimo gradivo kakavih sve ljudi na svijetu ima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Led tv ,pixsela malimilion,3D,internet na njemu :D i da ga roknem kroz prozor :D
Nema šanse :)
A evo i zahladilo je konačno,naložila se i vatra u pećici.
Jedva čekam snijeg i kišurinu i da zahladi totalno.

Zamislite si samo,kako je onom liku sa dredlama.Duvač je i ulazi 'u televizor' ... bez marihuane :D
Ajmooo,svi jedno veliko hop-hop-hurrraaaaaaaaa za duvača :D
Trebao se upisati u dnevnik NEkonzumiranja na Vutra forumu :D
 
Poslednja izmena:

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Vasici su zivi dokaz da covek moze da zivi bez mozga

ja mislim da su oni prilicno pametni ljudi, samo sto ih je zivot odgojio tako kako je; ali i toga treba biti na svijetu. ne mogu svi biti produhovljeni intelektualci... izgledaju mi slozno, pozitivno i neiskvareno, mozda sam nasjela na scenarij, ali sumnjam da bi bilo zanimljivo da su stavili obitelj di su mama i tata npr prof u skolama i djeca studiraju medicinu, premazani svim mastima urbanog zivota. vasici su ozbiljno shvatili svoju ulogu, iako je svima to smjesno kao oni tamo nesto odlucuju; njima je to vrh zivota. i ne srame se toga i to mi je jako simpaticno.

Zamislite si samo,kako je onom liku sa dredlama.Duvač je i ulazi 'u televizor' ... bez marihuane

:eek: nebi mogla

@Smells - razocarana sam s tom informacijom. zelim da prekinu. kad je neko skupa onda samo njih snimaju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and Stipe

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
kaj se ne vidi dobro? fotkala sam mob... uglavnom, onaj goran je navodno spasio onu tinu dok ju je neki klijent dok je bila eskort pokuso ubit. ali ju je cinkao starom, pa ju je stari izbacio iz kuce.

goran je onaj tjelohranitelj, tina je je ona plava sestra. stipe, molim te pazljivije gledaj.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
Znaci barbara i Tina ecsort dame haha jbt.Da da moguce..pita luco barbaru jucer..jesi ti bila sa onom sorajom na tajlandu..ha znaci ima tu nesta
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
daaa daaa, soraja je isto u nekoj prici, cula sam to. ali koji crnjak, nju je klijent htio ubit, spasio ju je tamo neki lik koji ce ju sad javno ucjenjivat...pa ju je caca izbacio iz kuce, pa se pocela druzit sa sorajom, pa je sad tamo...boze koji zivot. :zvezda::
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Pa bile su slike u novinama kak se te dvije riječke čke ližu sa sorajom polu gole, prek veze su tam upale. fufice :cool:
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
zanimljivo....stavi sliku :D
....ali nema do rade. kako je ona danas gatala... i pozelila si je grobnicu. malo sam pocela sumnjat da je rada velika glumica... voljela bi da nije; ali ima pol kile zlata na sebi i place za grobnicom? a muz svira po klubovima po nemackoj? i mika ima nemkinju? hm..