Big Brother 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Meni su bili interesantni u prvoj sezoni, od tih rialitija ponekad bacim pogled na farmu, mada su i oni isfurana prica(iste njuske se vrte u krug).
Ko oce moze lako da im dobaci bux preko zida gore na kosutnjaku:idea: Dok kod ovih farmera ne mozes da pridjes od cuvara...
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Ma sve je to meni jasno i taj recept sa zapada :) Shvatam i da se ljudi pronalaze jedni u drugima, pa imaju "favorite" Ali da bacaju pare na te glasove to mi ne ide u glavu :whato::
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Nisam bas redovito gledala kroz tjedan pa pola ne kuzim. Npr kad je Giba usao u kucu? I kaj je na kraju bilo s tim zadatkom di he zorica bila mlada pa nije, pa uz to jos i neke sabotaze i svade? To mi nista nije bilo jasno,a danas se to vise ne spominje. I ovaj goran mi postaje oke. A zorica mi je postala maximalna katastrofa, pere ju nikotinska kriza i sam cmizdri... Ili sam u zabludi?
Jos uvijek su vasici u <3 :p mika i giba su bas dragi, sad se vidi, uvijek oce pomoc, ljubazni prema svima, strpljivi, stalozeni. Bas su dobri decki.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ta zorica je malo ko' napukla :D
od svih žena ona je najživčanija ... ne bih volio imati takvu ženu :D
da moram birati,više bi mi pasala ona plavuša zgodna
m1_911630S4.jpg
,neznam kako se zove
smirenija je ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and L0oD

Hasler

Cipiripi
09.07.2013
215
809
93
Ja ne znam kako mozete gledati te gluposti, sve ****** i lezbejke, naduvajte se i upalite neki dobar film ili igrajte neku igricu. Da barem lici na nesto realiti, ovo je bruka za sve zemlje bivse juge. Uveli tu neke pedere da deca gledaju to, mislim nema smisla gde ide ovaj svet. Nemojte neko da se nadje povredjenim, posto neam nameru nekoga da povredim. To je cisto moje misljenje. Ukljuci mozak, iskljuci B92!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedseeker