big ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.07.2013
9
1
0
bok svima..

imam jedno malo teže pitanje za sve vas iskusnije..
znači bolujem od jednog tepkog oblika kronične bolesti pola života, službena medicina mi ne može puno pomoć,
nema mi remisije, probala sam sve i svašta i tako došla i do travice..

kad sam ju pušila nisam osjećala ništa posebno u smislu poboljšanja bolesti samo smirenost i te spike..
jedne večeri dok me baš bolest pritisnula..budući da se ionako natačem sa čajevima..bacila sam u vrelu vodu i par listova
travice..popila ja to..idući dan ni traga mojim simptomima..bila sam totalno zbunjena i mislila da je nemoguće da od par listova meni super..onda sam malo istaživala ..i našla da se thc otapa jedino u masnoći pa pomislih placebo n shit..
i tako dođe drugi dan simptomi su mi se počeli vraćat..ja opet ubacim listiće u pola litre čaja, opet meni bolje (u pitanju je probava=chronova bolest)..

i tako ja otkrila svoj lijekić, svaki dan ubacivala travice ali se počelo dešavati još nešto..jako lupanje srca, otežano disanje, napadaji panike, užasna žeđ, na kraju nakon 5 dana završila i na hitnoj..mislila sam da ću odapet.itd..naravno prestala s konzumiranjem..pa probala opet kasnije malo pomalo ali opet ista priča, uglavnom pomirila sam se s tim da nije za mene i da ću prošvicat ako ću ju dalje uzimat..

anyway..moram reći da mi nikad nešto nije bolje djelovalo na crijeva..bolovi smanjeni za 95posto, proljevi se smanjili s 15 na 1 normalnu stolicu u 1 danu..za crijevo savršenostvo..za mozak ..i ne baš

znači moje pitanje glasi: jel ima nešto za smanjivanje tih nuspojava ili da se jednostavno maknem od meni najboljeg mogućeg lijeka za crijeva :/ što mi teško pada ali bolje i to nego prošvicat ;)

ispričavam se na podužem postu i zahvaljujem svakome voljnome na odgovoru..
 
30.05.2011
43
6
0
43
pozdrav za chronovu bolest najbolje ti je ili investirati u finiksove suze (100 posto pomazu) 50ml ti je oko pet tisuca kuna ili pocni saditi doma sto ti je najbolje koristi iskljucivo medical seed zbog povecanog ccb i ocb(zdravi kemijski spoj u thc) od konzumiranje poput pusenja ce ti samo ublaziti simptome ali ti nece pomoc kod konzumiranja suza ces vidjet napredak nakon prve ture.
trava koju kuhas u caju bu ti samo slabo od toliko zelenila :)
ako pusis potrudi se da pusis iskljucivo indca biljke jer smiruju i ublazuju bol te pospjesujes probavu,
phiniksove suze ti nemaju nikakvih nuspojava barem ih ja neosjecam a konzumiram ih vec dvije godine posto imam problema sa alergijama nadam se da sam ti pomogao pardon na pravopisu prerazbijen sam pa jedva vidim
 
  • Sviđa mi se
Reactions: čingilingi

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
znaci probaj doc do ulja, napravit ga je najbolje sam, pusenje nije za tebe, mozda vaporizer bi ti pomogao, mozda oralno isto ako konzumiras vutru ce ti biti manje nuspojava...
probaj neke druge metode, ima puno vrsta konzumiranja, samo malo istrazi, pcuthc ti je objasnio nesto, dobit ces jos drugih odgovora pa vidi i istrazi malo sta ti je najbolje :)

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: čingilingi
30.05.2011
43
6
0
43
viponazer nije dobar jer ce i dalje imati nuspojave samo nebu bilo toliko grdo za pusiti, a ulje ti je phinkisove suze da te ne bunim i pitanje imas li problema sa krvnim tlakom, posto se takve nuspojave desavaju ljudima koji imaju snizeni tlak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: čingilingi
30.05.2011
43
6
0
43
ne phiniksove suze nemaju nikakvih nuspojava, te nuspojave su ti bile zato sto ti je abniormalno pao tlak jer canabis biljka sadrzi kemijski spoj koji spusta tlak od piniksovih suza ti nebu nis ali su jako skupe posto treba jako puno toga za 4 kure koliko su preporuceno za kronovu bolest
 
30.05.2011
43
6
0
43
nop nikad cuo za to ulje. piniksove suze su ti crna gusta masna tekucina koja ljudi drze u spricama, zbog lakseg doziranje jer ti ide terapija prvi tjedan pol zrna drugi tjedan zrno treci i cetvrti 2 zrna i teras do kraja 4 kure po dva zrna rize, ne kupuj ulje ovo tvornicko vec samo od groowera ioli ga sama napravi posto svi ovi gotovi proizvodi isu bas dobri
 
24.07.2013
9
1
0
ma znam ja za to ulje ali mislila sam da će mi djelovati isto kao i čaj.. a kako to da u ulju nema tog lošeg spoja, mislim moguće da mi i od ulja bude loše nažalost jer sam mršava, slaba, koristim puno lijekova pa mi sve smeta..
 
30.05.2011
43
6
0
43
zato sto se desava kemijskim putem lomljenje kristala thc i povecava vrijednost ccb i ocb nesto slicno kao kad rastavis vodu na kisik i vodik, inace tk nakon trece ture se osjeti napredak


nesmeta nikakvim ljekovima dapece dobro ga je kpombinirati sa ljekovima posto je jak detoksikans
 
  • Sviđa mi se
Reactions: čingilingi

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
reči ču ti samo da je ulje od dr.Žike banana i da u bolnici sigurno nisi završila od cannabis-ovog čaja :)
ovaj napad panike svi ponekad doživimo,kad je roba ubojica :D a koliko vidim ona ga već prije toga konzumirala pa rekoh dobra roba ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pcuthc
30.05.2011
43
6
0
43
hahahah doba mandor ali ona ima niski tlak i dobila je napad panike od caja posto joj se tlak jos spustio nije za svakog caj kolaci i duvka phinksove suze inace mogu koristiti i mala djeca, doduse dosta u zagrebu koliko barem ja imam iskusta da mi od svake berbe damo dio jednoj zeni koja kuha ulje i damo to ulje osobi u potrebi
 
24.07.2013
9
1
0
da..očekivala sam odgovore tipa da mi marihuana nije mogla tako djelovat jer nisam radila sa masnoćom tako da se thc otopi..
ali evo meni JE..možda baš jer sam tolko slaba..dok sam prestala s čajevima nakon nekog vremena probala sam dva puta opet..
i opet ista priča..ali ovaj put nisam išla na hitnu jer sam znala da je to trava i da loše reagiram na nju..možda i trava u kombinaciji s nečim
jer puno toga uzimam..al trava je def u pitanju..
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma ulje majka, imas dnevnike konzumacije na forumu, dosta ljudi koristi ulje a pogotovo zbog medicinskih razloga...
kombiniraj sa vrstama konzumacije ali po meni najbolje da krenes od ulja :)

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lara Croft
30.05.2011
43
6
0
43
be macak nije trava nego tvojk tlak ja imam 180 i 75 kila, tebi zbog tlaka neodgovara trava kao u tom obliku ali sa uljem nebudes imala prolema savjet kupis si lampu od 600wata zasadi deset automatica kupi kuhalo za rizu etilni alkohol i za devet tjedana imas tri barem dve kure dok neokrenes novu rundu tako znas kaj koristis svaki medical seed ima veliki postotoak thc 19+ posto mnogo ih ljudi rade od manje postotka od 19 pa dobivaju bananu koju prodaju vjerovatno kao onaj zika DJFLY je u pravu ulje je zakon ako ga od provjerenih osoba uzimas ili ako ga sama radis nemoj se bojati nuspojava jer ih nema.
 

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
Znači pušila si i to ti nije donijelo nekakve nus pojave (varijacija tlaka u tvom slučaju ili napad panike) ? Što su rekli na hitnoj kad si došla? Kakav je bio tlak i otkucaji srca u odnosu na inače?

Ovo što si napisala je malo čudno. Kanabis, a posebno listovi, u čaju ili ti ga vodi ne ispuštaju ni 5% thc bez obzira koliko ga radiš a posebno ne ako ga radiš klasično namakanjem od 5-10 minuta. Da bi imao kakav efekt trebaš dodati mlijeka, maslaca ili slično koji bi izvukli thc.

Ako imaš problema sa vrućom vodom i listovima, po meni, to teško ima veze samo sa thc-om. Neki drugi detalj u ovoj priči stvara probleme. Koji? Nemam pojma.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lara Croft

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pcuthc, šta ti je ccb i ocb? valjda misliš na CBD, CBN, CBG i ostale kanabinoide...

drugo, daj ubaci koji interpunkcijski znak, strašno je zamorno čitati i shvatiti postove kad nema točaka ni zareza...


@čingilingi

ako čaj pomaže, samo nastavi s njim, ali istovremeno pojačaj prehranu! kvalitetna ishrana je jako bitna, a koristan bi bio i malo povećan unos soli. (sol diže tlak pa ne bi bilo simptoma kao ubrzano lupanje srca, malaksalost i sl.)
 
24.07.2013
9
1
0
@Deep Relief, dok sam pušila osjećala sam da mi tlak pada ali nije bilo ni približno loše kao kad sam ga uzimala u čaju.
Znam, i ja sam razmišljala da je tu neki drugi sastojak budući da SVUGDJE piše da se thc otapa u masnoći, ali meni je čaj smirivao crijeva jako brzo i efikasno.eto, ne znam šta da kažem ali tako je..čak me i lupalo u glavu (prvi dan sam se smijala ko budala, i sve sam jako voljela hihi da bi nakon par dana to preraslo u nekakvu psihozu i osjećaj opće uznemirenosti..

Dok sam došla na hitnu imala sam povećan otkucaj srca: 105,znači previsok. A tlak mi je bio k malo viši nego obično. EKG je isto prikazivao neku depresiju segmenta ali ništa posebno. Dobila sam dvije boce infuzije (natrij klorid) i od toga mi je bilo malko bolje. Vrijeme je učinilo ostalo..

@metalmaniac ..ishrana mi je jako oskudna, jedem malo, jer mi malo toga odgovara ali dok sam uzimala čaj svašta sam jela i nije bilo posljedica za crijeva..uglavnom su to juhice,kuhana riža, kuhano meseko, sve blago, nezačinjeno..imam i problema sa želucem tako da moram jesti tako inače imam odmah probleme..
 

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
Dali si probala sa sirovim kanabisom, ako već možeš doći do listova?

Ovdje imaš mariov dnevnik link a ovdje kratak filmić o tome link . Konzumiraš u sirovom obliku koji nije psihoaktivan tj. thca, a ni ostali kanabinoidi, još nisu 'aktivirani'.

Ja ga konzumiram 2 mjeseca i opće stanje: imunitet (imao sam non-stop nekakve upale) mi je neusporedivo jači, krvna slika koju sam radio prije par dana je savršena ... i općenito se bolje osjećam a da nisam ništa drugo mijenjao osim što sam to dodao prehrani.