Blue dream,LED Hans 180 w by hazeri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Cestitke na zavrsenom i htjeo sam i prije nabacit koji komentar ali manjak vremena i volje je uradio svoje :) ovaj grow je bio jedan od obecavajucih al se oduzio poprilicno zbog duge vege i treninga i krajnji rezultat nije ni los na prvi pogled ali ako pogledas vrijeme i struju ulozenu onda dolazis do toga da se ne isplati tako nesto raditi sa 180w...nisam upratio u kojoj ti je fazi sadasnji grow ali odradi dobra lst sa max 4 tjedna wege i dobit ces bolje rezultate gledajucu ulozeno dobiveno nego ovaj put...gledajuci iz mog iskustva treba se puno stvari poklopiti da bi sa ekstremnim treningom izvukao maximum a na prvom mjestu je genetika koja moze ili nemoze podnijeti odredjeni trenig a to nemozes znati dok neprobas zato kreni sa jednostavnim lst-om odradi grow skini klona i ako se pokaze dobra u slijedecem teraj stepenici vise i tako ides korak po korak jer imas smisla i znanja al treba i strpljenja za izvuc maximum iz odredjenog streina a nitko od nas nema provijerenu formulu za uspojesan grow i u tome je lijepota i zaraza ovog hobija jer uvijek ima nesto sto mozes bolje

:respect: i znam da mozes i bolje :) pratim slijedeci samo dok ga nadjem ;)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Vidi Mario..Hvala na savijetima :respect:Ovaj grow je bio jedan test kako bi bilo sa jednim Hansom odraditi jednu biljku sa ekstremnim treninzima.Paralelno sam radio neke automate koje su mi bile prioritet.Ono sto je meni vazno je da sam naucio neke stvari po pitanju led rasvijete po pitanju temp,vlage,duzine...Sada sam ubacio jos jedan led sa tri biljke jer mi je cilj usavrsiti uzgoj sa led-om jer sam gavitu prodao.Sve jasno sto si napisao i slazem se.
Zato ide drugi grow kako bi nedostatke iz ovoga rijesio u novom growu;
https://www.vutra.org/threads/sweet-tooth-crit-kush-org-skunk-led-hans-280w-by-hazeri.16901

lst sa max 4 tjedna wege
To je sada plan..;)
 

waynejohn

no hablo led
Poznanik Foruma
01.07.2016
423
1.103
143
Mislim da je do fenotipa, onaj "sativastiji" bi s ovim treningom pojeo hansa i sam izašao iz boksa...gavita je napravila zimnicu a ovo će bit par teglica za desert i gurmanske trenutke :D
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ja sam sa Hansom 180w odradio dva growa.Prvi put sam izvukao 215 grama kvalitetne vutre od dva automatika(Hubbabubba) u 90 dana,a ovaj drugi grow 145 grama od jedne biljke i znam kako je plavi bomba;)Slazem se sto se tice vremena medutim ja se "upoznajem" sa led uzgojem jer sam navikao na gavitu.Opet kazem..iskustvo je ono najvrednije i znanje dobiveno growanjem.Ja sam zadovoljan i zato derem dalje ka boljim rezultatima i novim stvarima,projektima..:)
Ekipa:respect:
20170212_103912.jpg
Ajmo dalje u nove pobjede...:smoke::sun2::let:
 
12.11.2015
58
108
33
cestitke :clap::, s obzirom da je led u pitanju po mom misljenju to je vise nego zadovoljavajuce :let: :rasta: ma da se sto kaze Mario uvijek da igrat do savrsenstva u odredjenoj sorti :bocni::
:gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri