Brutalne Igre

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
16.10.2017
97
211
43
dobro pa necemo tako, znam da mozak zna zatrokirati. pustit cu da jos malo razmisljate pa ako ne skuzite reci cu vam.

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Poznanik Foruma
30.03.2011
992
4.262
163
Ono za carape je mnogo tesko pitanje, da su 2 glave opet bi se lomilo.

Zasto je drug Venlo ubacio sesticu na kraju?

• Sviđa mi se
Reactions: VenloNL
OP
OP
Vutragenjo

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
5.201
7.244
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mi smo se poceli okupljati preko nekog drugog sajta i u stara dobra vremena caskali preko emaila. Kako se sve vise ljudi javljalo na email a ja nisam imao odgovore rekoh ajde neki forum da izbacim. Koliko verzija foruma smo prosli pravo je cudo da danas mozemo vidjeti te neke prve postove. Prvi Vutra sajt je bio 2000-2001 godine sa nekim osnovnim informacijama...nezamislivo je da tada nigdje na netu nisu postojale informacije o travi na "nasim" jezicima. Kako to zvuci ja sam tad te 2000 mislio sve je na netu a sad to vidim kao jednu veliku pustinju informacija.

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Poznanik Foruma
30.03.2011
992
4.262
163
Kako to zvuci ja sam tad te 2000 mislio sve je na netu a sad to vidim kao jednu veliku pustinju informacija.
Nije ovo pustinja informacija! Ovo je pustinja dezinformacija u kojoj je informacija rijetka poput zelene oaze.
Htjedoh vam skrenuti paznju da furate nostalgiju u pogresnoj temi

14.10.2015
11
49
13
22
Može li mi itko preporučiti neku solidnu igru bilo koje kvalitete i žanra u 2 i više playera?