Bubble Kush Auto by Green

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......pozz ekipa, evo nije me bilo malo duze vrijeme pa da se prisjetimo kak to ide........

....ovaj puta je u igri Bubble Kush od RQS..........

.....setup je ostao isti kao prije al za one koji neznaju da se prisjetimo.......

-Silvania GroLux 250W

-box ormar 50x75x150

-ventilacija, upuh pasivan, 30 cm vent za mjesanje zraka, ispuh turbina 500c3 i aktivni filter

-posude 5l

-zemlja Composana Universal

-gnojiva, ovaj put ide Hesi posto se AN potrosio......



....znaci cure su izasle 01.08, danas im je dva tjedna, do sada dva puta zalivene sa cistom vodom ph 6.5 s malo Roota i Supervita.......za nekih 10 dan planiram lagano pocet sa pola doze Blooma.........eto i danas poceo lagano sa LST-om nakon slikanja.........

.....tolko za sada, cujemo se kad malo porastu........:)

 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....hvala ljudi na lijepim zeljama.......:)

@tamara-ma bit ce guzve al vec sam navikao, dosta autosa je proslo kroz taj box al nikako da se prislim i jednom stavim manje biljaka u vece tegle........:)

@Imbra-ne brini stari, cekaju skankici zimu u obliku klonova i majki........ ......desno ak-47, lijevo skunk #1
@fulldedarak-uzeo sam i to u obzir, vent puse prema gore u lampu.......:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and fulldedarak

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
e7ginq.png
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.......guramo mi polako dalje, evo danas 25. dan, sve 5 mazda 6........jedini problem sto je kush i stvarno je zbijen i patuljast.......spol su pokaze negdje 17. dan i od tad stvarno slabo rastu i trening vise nema smisla....prije 4 dana dobile pola doze blooma al cini se da im je i to previse sudeci po spaljenim vrhovima lisca....


[url=http://postimg.org/image/xyetvyea7/] [/URL]
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo nas u 40. danu, cure rastu al opasno odbijaju prihranu, od proslog update-a jos u 2 navrata dobile po pola doze blooma jer je donje lisce pocelo zutit al svaki put nakon blooma one se zale i vrhovi listova opet pocinju zutit......pola donjih listova otpalo jer su sve izvukle iz njih al cim ih se pognoji one se zale......

.....jbg jucer opet dobile pola doze blooma i pola doze P+ pa cemo vidjet kako ce se situacija odvijat........

[url=http://postimg.org/image/5g2s4c16h/] [/URL]
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Iz mojeg skromnog iskustva s automaticima, mogu reći da im ne treba puno da budu sretne :) Probaj rokat sa enzimima ili nešto slićno (nije da ti solim pamet, znam da znaš hehe). Neka iskoriste zemlju do maximuma, a prihrana eventualno pri kraju ;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......o zlocko vratio si se......... :vb_wave:

......ma susreo sam se sa mnogo autosa i potvrdit cu tvoje tvrdnje da im previse paznje moze samo odmoc......od prvog autosa svaki iduci je dobivao manje klope od prethodnog i uvijek previse........pod zadnje sam shvatio da je ova Composana Universal malo prejaka u startu i za regularke a kamoli ne za autose tako da sam je poceo mijesat u omjeru 1:1 ili 1:2 sa istom zemljom ali onom iskoristenom iz proslog growa ociscenu od korijena i prosijanu.....u takvoj zemlji je i ovaj Kush sad i bez obzira na to, vodi svoju politiku........

....oh sto volim reglular strain.......... :)