CBD Shark - Crimea Blue - Z8 & AfganHaze (reg) 400w Hps by Opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
to si pao jer imaš čarape na papučama za palčeve :):) bolje sviraš nego plešeš :) ja tek sad skužio da si iz Srbije jel, vi ne rabite slova sa kvačicama :) nemaš se šta žalit, imaš biljki za cijelu godinu. možda ispadne i koji hibrid" od croppa uslijed cvjetanja :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
pozz.
trebao bi napisati koliko su dana u cvjetanju a nemam pojma...uglavnom jesu ;)
dobivaju svako drugo zaljevanje full dozu Bloom & F+ i Super V za sada apetit odlican.Malo su u zaostatku one koje sam zdrobio ali sve 5 nije nista strasno.
Z8 mi se cini dosta stabilniji od z7 nije tako ni osjetljiv i ima puno bolji apetit nego starija seka.
Crimea B i CBD shark bez nekih posebnih prohtjeva osim sto su manje z8 domina definitivno malo strechi vjerovatno zbog Haze gena i to mi se svidja.
Uglavnom sve pod kontrolom i ja sam zadovoljan.
Ali....u naslovu sam najavio selekciju z8&af.haze i sada se tu malo zakomplicirala situacija zbog cura kojima se nisam nadao ...bar ne u tolikom broju,tako da mi uzimanje klonova nema smisla jer imam 9 cura i sve su na svoju ruku..nerazlikuju se puno ali ipak imam favorite ;)


Crimea Blue




Z8 & Af.Haze










Vlaga u boxu 50%
Temp 18-26
PH-6,5
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
lijepo izgledaju samo neka nastave tako a drago mi je da je stabilniji od z7 mozda se nadje i kod mene slijedecu turu...steta zbog selekcije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Hahahahhaaa,da čoek ne vjeruje!?!? :respect: jako puno zajedničkog imamo,od opreme do stila, jedino si ti na cvijetanje bacio 04.11 a ja 07.11 :) upravo selektiram CBD skunk haze,i ono moje zlo. Dabogda ti rodilo ko Hanča :dada
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
znaci to je tu negdje ciljna ravnina.z8 je pred samo branje jos 7-8 dana i mogu staviti da voda zakuva haha
z8 je pred sam kraj ubacila u 5 brzinu i nadoknadila je ono koliko je kasnila
crimea se deblja,izbijaju bubrezi na sve strane.Shark je u malom zaostatku,sigurno jos 2-3 tjedna.
sve su na full dozi ..dva zaljevanja obicna voda i onda full doza obilno.
ritam je dobar,seceri se trose i ja sam zadovoljan.

evo par slika
jedna zajednicka

screen capture freeware


z8..evo tu dominira af.haze...moja ljubimica....ono iza je shark

online photo sharing

u prvom planu shark,lijevo crimea.iza z8

print screen windows 7

ph 6,5
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
predobar mi je ovaj tvoj grow, još od one fotke sa gitrom u početku.... bravo
a ove foto finish fotke... nemam komentara, nadam se da ćeš okačiti neki report o Z8&afga.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163
OOOoooopaaaaaaaaa miki razvalio grow ko beba zvečku-bravo!!! curke zgledaju mrak-ko bombonček,ovu zajedničku slikicu kad sam videl -bombastik!!! :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
majstore odlicno, bice oila...........rep5+....daj se javi!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.