CBD Shark - Crimea Blue - Z8 & AfganHaze (reg) 400w Hps by Opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
:respect:

Toliko mi je ovaj z7 :smoke18: osušio usta....

....ali ove slike :b_cowboy: izmamile koji komadić sline :bale
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
Nikakvih problema, bez drame ... dosadno.
Mogao si barem lagati. Ja bi ti posudio slike koje propale ruže i onda bi te svi tješili, kad bi "gubio" 20% growa. Nije još prekasno. Razmisli barem o nekoj maloj katastrofi tokom sušenja ili da se ti mačka popiša u tegle.

:respect:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Ovo je najtezi dio dnevnika.Kaze moja Ruza da sam svinja i da zato nemogu napisati smoke -report.
Metalmaniac bi mi dobro dosao sa par savjeta oko smoke -reporta ja mislim da covjek mora biti malo umjetnicka dusa za dobar Smoke R.a ja to nisam nikako.

Z8&Af.Haze




Rad,psihoaktivan..tesko je uskladiti zvuk,sliku i ono sta si htjeo reci ali zato gitara izvlaci rifove za koje nisam ni znao da ih znam haha
Aroma je klasika,cvijetna bez nekih upecatljivih nota.
haze kolo vodi u z8 a cbd-a ni u tragovima haha
O prehranjivanju mi je tesko nesta generalizirati jer nemaju nista zajednicko,dok se genetika nestabilizira tesko da ce bilo tko moci napisati nesta na tu temu.uglavnom nevole previse....vole taman ;)

Crimea Blue



potentno malo cudoviste...gust i masan dim nakrcan aromo i okusom.Rad fenomenalan ali kratkotrajan ,tipicno za auto sorte iako se radi o fotoperiodi. Prvo sto mi pada na pamet je hibrid,mc donalds.....navlaci osmjeh na lice i boli te kita sto upadas nekome u rijec :)
Odlican apetit,proguta sve sto das i nema prigovora....da bi spalio Crimeu B.trebalo bi ju zaljevati sa petrolejom,cak bi i iz njega izvukla nesta :)

Cbd-shark



Stoned,stoned,stoned....kratko i jasno.Vocni okus,masan dim i daljinski.
Prehranjivanje bez nekih posebnih prohtjeva.klasika dva puta voda pa full doza.



Crimea & z8




Crimea & z8 i malo Sharka




i to je to...dnevniki moze u zavrsene a ja na godisnji.Do jeseni se gasi modul a na jesen cu malo po sativcugama...Nekakav mango haze i tako te egzote :)
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Sve pohvale, hvala na zanimljivom I poucnom growu! Ako bih morao da biram Crimea je pobednik! :)
Bravo!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
CBD shark smoke report:
Da se zapalila još jedna ili da je ova bila veća prešla bi se granica normalne napušenosti i normalnog razgovora. Na trenutke se oći nekako zarotiraju i onda muk par minuta, mozak brije svoje. Nema tu ni C od CBD-a, samo thcccccc. Trebala se zvat THC shark
NEŽELIM to u svom boxu.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
haha Fantom...tako nekako i ja dozivljavam shark..ispocetka mi nije bio takav ali to je valjda od previse dima a u tom slucaju su sve iste.
shark sam skinuo par dana ranije bas zbog toga jer mi je mazar pricao da shark zna malo zablesati pa sam htjeo biti siguran u to i nisam mu dao da zamuti skroz .

mozda nebi okretao polove u glavi da sam ga ostavio do kraja....ali jbg.Uglavnom nije ono sto mu ime govori.netko tko ocekuje cbd u sharku razocarat ce se skroz.
Tvrdim da ni z8 nema nesto previse za reci po tom pitanju.
Barneys farm i CB su opravdali svoj brand po stoti put i meni potvrdili da su broj jedan uz RQ ;)

edit:
Crimeu cu ponoviti u sljedecem growu,vjerovatno cu sa klonovima probati raditi neku selekciju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and mičurin

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Već sam prije par mjeseci lupetao da je shark za izbjegavati, hhahahahahhahahahaha...
Zapravo dobar je kad vas neko žica, pa mu date malo sharkija....
Neće vas više tražiti :sick:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
mazar je napisao(la):
Već sam prije par mjeseci lupetao da je shark za izbjegavati, hhahahahahhahahahaha...
Zapravo dobar je kad vas neko žica, pa mu date malo sharkija....
Neće vas više tražiti :sick:
za izbjegavati je ako ocekujes cbd šamar ali ako ti je to manje bitno ,onda nije los..grize ko shark.
Za ljubitelje zbrkulja on je dobar izbor,lagan je za uzgoj,mazar zna sta mu se dogodilo tako da mogu reci da je otporan na ekstremno stresne situacije..jedino sto nije nesta previse darezljiv kada su kolicine u pitanju ali ok.
Ako izuzmemo ono "cbd" u njegovom imenu,siguran sam da bi se svidio vecini. Great shark shock bi mu puno bolje stajalo nego cbd shark ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
U svakom slucaju spominje se moje ime gore iznad :) Špricanje iz dupeta međutim suvišno je takvo nešto pisati kod Ope u temu. Zbrkulje su moja profesionalnost tako da mi je to korisna informacija sto se tice Sharka :) Volim kerove :D U svakom slucaju neznam da li je rep i dalje u prici ako je neznam kako da ga stisnem :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.