Celavost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.09.2016
10
6
3
Pozz! Neznam dal je bila ova tema igdje,bar nemogu nac,ali zanima me jel ima ko kakva iskustva dal je cuo il zna jel se moze izraditi kakav preparat na bazi marihuane da se uspori celavost i potakne rast kose?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne znam za protiv celavosti, ali vidim na sopstvenom primeru, da marihuana veoma lose deluje na rast kose, stavise, sve vise i vise opada, nestaje takoreci.
ili to ide s godinama?
:lol:
 
25.10.2015
110
238
43
40
Bgd
Pomešaj kokosovo ulje sa neem uljem u odnosu 1:20. 5ml neema na 100ml kokos ulja. Maži glavu, pa nam javi za mesec dana kako napreduješ.
Ako u to gorepomenuto ulje dodamo i 1ml kanabis ulja, dobijamo ulje za sve vrste kožnih problema, rana, opekotina akni... Dokumentovao sam lečenje rane u nekoliko slika:

Rana je na zadnjici deteta, uveče namazana uljem
1.jpg

Sutra ujutru se već stvorila krasta preko cele rane
2.jpg

Sutra uveče
2,5.jpg

Posle sedam dana mazanja ujutru i uveče
3.jpg

Kanabis ulje + neem ulje + kokosovo ulje u odnosu 1:5:100.
 
11.09.2016
10
6
3
Super hvala na informaciji,dakako da cu probat,inace radim kombinaciju sa maslinovim uljem,hladno presanim ne preradjenim,u pola litre stavim tri prosjecna vrha neosusena i ostavim na suncu oko dva tjedna u tegli,pokazalo se skroz ucinkovito protiv psorijaze,bradavica na rukama,laksih opeklina,i prehlade,tj.curenja nosa(malo na prst se stavi i namaze unutar nosnica i hunjavice nakon pola sata nema).

ne znam za protiv celavosti, ali vidim na sopstvenom primeru, da marihuana veoma lose deluje na rast kose, stavise, sve vise i vise opada, nestaje takoreci.
ili to ide s godinama?
:lol:
Navodno opadanje kose uzrokuje visak testosterona kod muskaraca,ali nigdje nisam cuo ni procito kako bi kanabis ulje sa nekim prirodnim dodatkom moglo mozda to sprijeciti i potaknuti rast...hm ako uspijemo nekako prokljuvat dal radi to bi bio spas za mnoge muskarce ;)
 
Poslednja izmena od urednika:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
to sa viskom nivoom testosterona i kosom mozda samo u mladjim godinama, a sta cemo sa starijim ljudima, kosa opada, seksualna moc pada, a hormona sve manje i manje?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener
11.09.2016
10
6
3
to sa viskom nivoom testosterona i kosom mozda samo u mladjim godinama, a sta cemo sa starijim ljudima, kosa opada, seksualna moc pada, a hormona sve manje i manje?
A znam zeznuta stvar su ti hormoni...meni lagano opada imam 30 godina i na ljecnickom redovnom kaze doktor to ti je od viska testosterona,niko u familiji nije imo problema s tim pa mi je malo cudno ...malo cu experimentirat sa neem i kokosovim uljem,malo cu dodat domaceg kanaulja pa vidjet mozda se nesto desi :) tretirat cu tjeme na dnevnoj bazi pa ako uspije napisem tocan recept pa da i drugi si mozda pomognu koji imaju isti problem ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja bi rekao blago se vama što vam opadaju dlake, vidiš ja baš suprotno, mogao bi ih izvozit. Žena mi isto veli da što sam stariji sve joj više ličim na perzijski sag :(. Žalosno u šta se pretvorih u srednjim godinama. Sve gledam neće li filmaši radit neki remake vukodlaka da se prijavim, al nemam sreće. Došlo je do tog da ni ekipa neće samnom na bazen, ono obiteljski. Vele de bježi tamo, hoćeš da mi traumatiziraš djecu, zaštitari će mislit da plivaš u džemperu i svakojake gadarije. Al ajd bar nešt pozitivno u cijeloj toj situaciji jest što nisam žensko, nebi se vjerovatno mogao nosit s tim. Moja pokojna baba je rekla ebeš muškarca koji nema ljubavni tepih, jbg. ja cijeli ko tepih, al šta je tu je :) . Netreba si komplekse nabijat, bio ćelav ili dlakav, sve je to dokaz da smo nastali od majmuna, do duše možda ne od iste vrste majmuna, ali opet, to je to ;)
 
02.07.2015
147
158
43
Pozdrav za sve forumaše...
Ovo je meni zaustavilo opadanje kose i počela je da raste po malo nova tamo gde je skroz opala.
Ne ide to brzo..., samo strpljenja...

Inače su naučnici dokazali da je ćelavost nasledna sa majčine strane...




Recept za ćelavost i perut

Pantenol rastvor za kosu i AD kapi
Ova kombinacija se pokazala veoma dobro, pa je stoga veliki broj žena i muškaraca koristi svakodnevno. Rezultati koje postiže pantenol rastvor za kosu uz dodatak AD kapi je fenomenalan. Vlasi će biti jače u korenu, a ispucali krajevi će ostati samo ružna prošlost. Za pravljenje ovog moćnog preparata, potrebno vam je sledeće:

50 ml ulja ricinusa,
750 ml koprivinog šampona,
1 bočica AD vitamina,
30 ml kapi koprive i
100 ml pantenola.


Način pripreme je jednostavan i lak:

Pronađite bilo koji šampon od koprive u ambalaži od 1 litra i iz njega u jednu bocu prespite 750 ml. Potom u ovu količinu sipajte sve ostale sastojke koji su navedeni. Sve dobro izmućkajte, kako bi se preparati što bolje sjedinili. Sada sa njim operite kosu i nakon toga dobro je isperite vodom.

Ovako pripremljen domaći šampon moći ćete koristiti pri svakom pranju. Pomoći će vam u regeneraciji vlasišta i kože glave, sprečiće novo opadanje i eliminisati perut.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
E drugari moji...vrisnuo sam kada sam vidio temu...da...:eek:
:ajnstajn: ovak nekaj imam, sa strane gusto za popizdit...a napred i po sredini...pušlek dlačica na parove razbroj se...
Puhne vjetar, frende moj... ona nije postojana, nego na sve strane nepostojana...
Zalisci do pola bulje, buduci domaći tereni za sljetanje i poljetanje letačkih stvorenja...
Kako god, kratko šišanje je jedina opcija...
Ma to je garant jer me mama tjerala da se kronično dugo šišam na talijanku...:D:D
Jbg drugari, stres je grd igrač...a geni još grđi...kod njih zamajavanja nema...
Pomirit se i ćiao, i u skoroj buducnosti...nebudem moram plačati šišanje a niti šišat...
Kupoval bum kremu, za glancanje bulje...pa bar nek se ona sjaji:razvaljen::smiley9934smiley9934smiley9934

:respect:
 
11.09.2016
10
6
3
Pozdrav za sve forumaše...
Ovo je meni zaustavilo opadanje kose i počela je da raste po malo nova tamo gde je skroz opala.
Ne ide to brzo..., samo strpljenja...

Inače su naučnici dokazali da je ćelavost nasledna sa majčine strane...




Recept za ćelavost i perut

Pantenol rastvor za kosu i AD kapi
Ova kombinacija se pokazala veoma dobro, pa je stoga veliki broj žena i muškaraca koristi svakodnevno. Rezultati koje postiže pantenol rastvor za kosu uz dodatak AD kapi je fenomenalan. Vlasi će biti jače u korenu, a ispucali krajevi će ostati samo ružna prošlost. Za pravljenje ovog moćnog preparata, potrebno vam je sledeće:

50 ml ulja ricinusa,
750 ml koprivinog šampona,
1 bočica AD vitamina,
30 ml kapi koprive i
100 ml pantenola.


Način pripreme je jednostavan i lak:

Pronađite bilo koji šampon od koprive u ambalaži od 1 litra i iz njega u jednu bocu prespite 750 ml. Potom u ovu količinu sipajte sve ostale sastojke koji su navedeni. Sve dobro izmućkajte, kako bi se preparati što bolje sjedinili. Sada sa njim operite kosu i nakon toga dobro je isperite vodom.

Ovako pripremljen domaći šampon moći ćete koristiti pri svakom pranju. Pomoći će vam u regeneraciji vlasišta i kože glave, sprečiće novo opadanje i eliminisati perut.
Hvala na savjetu,budem probao,zasad isprobavam mjesavinu neem i kokosovog ulja pa cemo vidjet kako ce djelovat ;)
Pozdrav za sve forumaše...
Ovo je meni zaustavilo opadanje kose i počela je da raste po malo nova tamo gde je skroz opala.
Ne ide to brzo..., samo strpljenja...

Inače su naučnici dokazali da je ćelavost nasledna sa majčine strane...




Recept za ćelavost i perut

Pantenol rastvor za kosu i AD kapi
Ova kombinacija se pokazala veoma dobro, pa je stoga veliki broj žena i muškaraca koristi svakodnevno. Rezultati koje postiže pantenol rastvor za kosu uz dodatak AD kapi je fenomenalan. Vlasi će biti jače u korenu, a ispucali krajevi će ostati samo ružna prošlost. Za pravljenje ovog moćnog preparata, potrebno vam je sledeće:

50 ml ulja ricinusa,
750 ml koprivinog šampona,
1 bočica AD vitamina,
30 ml kapi koprive i
100 ml pantenola.


Način pripreme je jednostavan i lak:

Pronađite bilo koji šampon od koprive u ambalaži od 1 litra i iz njega u jednu bocu prespite 750 ml. Potom u ovu količinu sipajte sve ostale sastojke koji su navedeni. Sve dobro izmućkajte, kako bi se preparati što bolje sjedinili. Sada sa njim operite kosu i nakon toga dobro je isperite vodom.

Ovako pripremljen domaći šampon moći ćete koristiti pri svakom pranju. Pomoći će vam u regeneraciji vlasišta i kože glave, sprečiće novo opadanje i eliminisati perut.
Hvala na savjetu,za sad isprobavam mjesavinu neem i kokosovog ulja pa cemo vidjet kako ce djelovat
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.571
358
E drugari moji...vrisnuo sam kada sam vidio temu...da...:eek:
:ajnstajn: ovak nekaj imam, sa strane gusto za popizdit...a napred i po sredini...pušlek dlačica na parove razbroj se...
Puhne vjetar, frende moj... ona nije postojana, nego na sve strane nepostojana...
Zalisci do pola bulje, buduci domaći tereni za sljetanje i poljetanje letačkih stvorenja...
Kako god, kratko šišanje je jedina opcija...
Ma to je garant jer me mama tjerala da se kronično dugo šišam na talijanku...:D:D
Jbg drugari, stres je grd igrač...a geni još grđi...kod njih zamajavanja nema...
Pomirit se i ćiao, i u skoroj buducnosti...nebudem moram plačati šišanje a niti šišat...
Kupoval bum kremu, za glancanje bulje...pa bar nek se ona sjaji:razvaljen::smiley9934smiley9934smiley9934

:respect:
i obavezno sa zaštitnim faktorom da ti nebu reš glava :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Umijem se i opro sam cjelu glavu!? Hahaha
Kompleksiralo me dok sam bio mlađi, istraživao transplantaciju čak i krenuo štedit al kad sam dobio bebu reko AAAALOOOOOO i shvatio da sam hot & sexy zbog onoga u glavi, na na njoj. A jesam. A čemu služi kosa uopće? :)