cene vs kolicina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
čuo sad neki dan, nisam znal kod mene petarda 200kn... dobra kvaliteta.... :D ja vise neg zadovoljan ...
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
hahah :D baš si razmišljo uzet jedan dan al kad sam se otrijeznio od 2 dana slavlja u novčaniku sami propuh... tak da štanga dok ne zaradim nekak...
 
16.12.2009
22
0
0
35
Ima skank u Bg za 900din ubija bikove,ali mali paket nekih 4-5 u vrh glave obicnih velicina.
 
21.08.2008
46
8
0
43
Dok moje nebude gotovo,uzimam SKUNK,100kn(cca 15€) za gram,5g dobijem po 400kn(cca 55€)...
Radi se o ZG...
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
U BG-U MOZES DA ZAVRSIS 10-Q INDORA ZA 60e A ISTO TAKO MOZES DA ZAVRSIS 6g ISTO INDORA ZA 50e CENE BAS VARIRAJU
TO JE KAO NAKI DOMACI SKANK AL NISTA POSEBNO RETKO KAD JE BAS DOBAR RETKO ZNACI 10g IDE OD 60e PA DO 80e NEKAD I 90e I ZA
GRAM JE SLICNO OD 800 DINARA do 1000 DINARA...ZNACI OD 9e DO 11e PO CAMILU
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
mnogo južnije, mnogo tužnije
virujem da je na jugu (hrvatske) najgora situacija
na sve cifre slobodno dodajte po 35 do 50 % cijene
pljačka totalna
jedino kad znaš direktno tipa
jer kad znaš tipa koji zna tipa, a taj opet zna nekog tipa, e onda do tebe dođe jako jako malo
da mi sad neko vrati svu lovu uloženu u vutru ovih par zadnjih godina otkako je sve poskupilo, uffffffffffffff
mnogo bi tu love bilo
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
otkako smo ja i mike mandala na ti samo ili gledam kako raste ili dimim, i uživam i u jednom i u drugom
ti ćeš najbolje znat kako mi je he he he he
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
fora je to sto je kod vas navodno prosecna plata 600e a kod nas 300e i eto ti
objasnjenje,a o ulocenom novcu za
deblji dilerski dzep pa ne smem ni da pomislim na tako nesto...Gde su sve te pare otisle gde???:crash:

mogli bi da otvorimo temu....Kolko ste potroslil na WU u zadnje 3 godine???:sick:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ja mogu pričati o sebi, ali vidim i oko sebe da je banana. možda nije bit u tome kolika je plaća nego koliko je redovita
situacija je veoma zayebana, a mislim da će bit i gore
a što se troška za wu tiče, kako me mama naučila da je najgore lagat sam sebe imao sam svojedobno tablicu u excelu koju sam uredno popunjavao svaki put kad bi kupio. primjetio sam da ljudi oko mene, pa i ja, nemamo realni osjećaj koliko trošimo na to pa sam pratio.
i muka mi je došla kad sam sumirao
znaš kakav grow setup se za te pare mogao složit? ne box, ne room, nego yebeni grow house
a za blagdane bi se kuća mogla okititi parangalima (lampice za na bor ko ne razumi) a svaka lampica je mogla bit hps od kw
i bilo bi i za račune od struje da to poprati
ono kad danas daš 200kn, pa drugi tjedan 300, pa onda par puta po 50, nemaš osjećaj da si puno dao
a kad to hladni realni excel zbroji
onda se vidi stvarno stanje


a zamislite kako je onda dopašima
njihov excel je ubojit
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:
Deda ima ti ovo smisla (koliko je redovna) a koliko vidim i nije baš redovna na dosta mjesta.
Ima još nešto , marica je postala neredovna u nekim krajevima i skupa je u cjeloj bivšoj Jug...
Zg koliko znam od 50-80 Kn
St isto izgleda
Jug HR-a Dubrovnik oko 100Kn
Otoci po Hr-u kako kad.
Istra Rjeka od 40 do 80
Sarajevo 10Km oko prilike pa čak i više...
Hercegovina isto tako se vrti oko 10 Km 5-6 eur..
Ljubljana i Slovenia izgleda da je bolje stanje jer ima više izbora ipak i kvaliteta nije loša baš.
Beograd Srbija Novi Sad ima svega a cjene su braća naveli gore već u postovima...
E kad je nama za maricu postalo skeptično stanje sa izvorom i cjenama kako je tek dopašima ili bjelanima koji su redovni.
Ali ja se nebi bunio na maricu baš toliko pa kako god da bude jer ipak ona nema takve posljedice koliko ove kemije neke ili sve.
Jebi ga kažu pamćenje malo šteka hehehe pa kad imaš 50 ili koliko godina već i ako ih doživiš nema ti pomoći za pamćenje i tako heheheh.
Mali Box-ovi će mislim postati pravi hit ovih generacija ko će tu lovu dignuti kad se to legalizira hehehehehe

Marica zna da je obožavam,ona je centralna ličnost mojih snova......
:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
da al balegarke albanezuse koja smrdi na olivine carape.

cemu to??

ja od toga ne mogu ni da se naduvam kako treba.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
Teglica_Unka je napisao(la):
ja od toga ne mogu ni da se naduvam kako treba.

znaci da duvash balegarku,de bači koju fotku,da vide3mo kake su danasnje albanke;)

nekad su bile radodajke...LOL
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
pa ona domaja iz galerije je ustvari albanaska domaja..) i nije da nije radodajka i rad je super sve al kad sam napravis a o ovam uvoznom smecu ni govora o tome..trenutno imam ojacanau albanku nekom domajom pada vidimo sta ce da ispadne..stond i pertolejka + mirisljava sativcuga
 

doSnova

Aktivan Član
12.12.2007
93
14
0
33
www.ajmo-malo.co.nr
ma ne znam za tebe, ja se naduvam svaki put :) sto duvas ako se ne naduvas

a skunk je 9 eura.

a ovo sto si pisao indor i to, verujem da si milio na neke kako ih zovemo hibride, na njih sam milio i ja, domacica je jeftinija al je slabo gde ima, hibrid trenutno vlada trzistem, domacica je po zadnjim nekim zavrsavanjima bila 20 eura 30g
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
kad sam napisao indor mislio sam na sve takozvane skankove koji se ljavaju po beogradu....smrdljivu albanezanku to sto ti zoves hibrid zaobilazim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.