ChEmDoG G.H.S - 2 x 4 0 0 hps...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.05.2012
17
0
1
35
Pozdrav svima! evo da i ja malo lupim po tom dnevniku :D imo sam u proslom growu problema- fulao sam zemlju, uzeo sam biokompovit, ma jooojj ejjj uzasss zivi, jos su mi i rekli tu na forumu da je jako jako losa... biljkice su bile u 2 mjeseca narasle mozda 20-ak centi, znaci uopce nisu napredovale jer ih je gusila zemlja. tek malo sto je zalijes odma se stisne i neda kisika korijenu, uglavnom BIOKOMPOVIT-zivo smece! i nista, morao sam ih rjede zaljevati da bude suha mlja-ze i sad su skoro pri kraju nakon 3 mj... usput sam i imao vani outdoor 2 biljcice- otpr nekih mjesec dana, i puklo me "ae da ih ja stavim sad u indoor odma na 12/12" Ko ce cekat.... i eto te 2 biljcice su skupa sa ostalih 5 extra malih kao da su lowrideri hahah. Sve te biljcice gajim pod 400w mh-ELEKTROKOVINA, i cvjetanje isto, jbg nije se bilo u kes situaciji za hps... ove 2 biljcice outdoor su sada indoor 12/12, zemlja terramagma, kanta jupola :D, u 15 dana narasle su otpr 35 centimetara, bas sam gledo juce-velika imala 110,5cm a manja 72cm, danas pogledam i izmjerim-shiiit!! 114cm i 78cm malo su zivnule od prije 3 dana flusha :) Da ne duzim vidjet cete sve na slikama :) I onda sam odlucio posto sam pri kraju sa ovih malih, mizernih, sitnih 5 biljcica uzeti 10kom. fem. chemdog od g.h.s pa se s time malo poigrati :D... 8 sjemenki stavljeno na klijanje 12.06 u tanjur s vatom i vodom iz pipe... 15.06 sve proklijale i presadene u pitare od 0,7l i stavljene pod 150w mh... Drzat cu ih otpr... nisam bas siguran al oko 25 dana vege, pa cvjetanje... ove 2 sto su mi ostale-outdoor, naravno :) Eto, i da počnemo sa infom...

box- sirina 200cm, dubina 110cm, visina 222cm CUSTOM MADE

sjeme- chemdog green house seeds :)


zemlja- Substral terramagma


gnojivo- Biobizz-komplet


pitari- za početak 0,7l, do presađivanja na kraju vege u minimum 15l..

Lampe- vege- 150w mh, cvjetanje-2x400 hps, trenutno ih nemam al dolaze na kraju vege :dada

Ventilacija- kupaonska 180m3/h, i ventilator obicni, Primaklima do 800m3/h, dolazi na kraju vege


eto i slika od proslo-sadasnjeg growa

prvo ove male...









pa one dvije sto su bile outdoor







Sva vasa misljenja i uputstva su dobrodosla...

evo i 8 kom chemdawga po 150-icom...


 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
Za sad koliko vidim izgleda dobro,za kisik korjenu dodavaj H202 3% u rastvoru od 6-8 ml po litri vode,ph vode snižavaj na 6,5 tijekom vegetacije a nakon prebacivanja na 12/12 lagano diži do 6,8 i nečeš imat problema sa rastom,a sad sve ostalo zavisi od tebe,biljke su okej koliko vidim i neznam šta da ti više kažem...bolje ti pitaj šta te zanima pa čemo riješit!
Sretno i pozdrav
 
03.05.2012
17
0
1
35
aha ok, samo ja nemam pojma di da nabavim taj h2o2 3%, i kolko cesto u prvih 25 dana vege moram zaliti sa peroksidom? imam i root juice al to tek planiram nakon 15-og dana cisto malo, upola manje nego sto proizvodjac kaze. i kad bi bilo najbolje da malo pognojim sa biogrow-om-za listanje?? I zanima me jos ovo... pise da je chemdog ful dobar za lst i ScRoG, nemam problema sa visinom, al me zanima dal sa tim treningom mogu postici vecu kolicinu masne hedine :) ??
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
h203 je peroksid...imas ga u ama bas svakoj apoteci...svaki trening povecava urod...odluci sam koji ti najvise odgovara...eksperimentiraj malo

root juice...zasto nakon 15 dana? i to pola preporucene doze? pa stavi onoliko koliko proizvodjac kaze...a root juice ide samo prvi tjedan koliko vidim po chartu...evo okacit cu ti biobizzov chart pa malo prouci kad i koliko se stavlja...pozzz

Pogledajte prilog 2061
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Nemoj se slepo drzati tablice hranjenja. Svaka biljka ima svoje potrebe.

Sretno dalje.
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
eto kad je zlo rekao da naglasim onda naglašujem Hidrogen peroksid iliti H202,tebi treba 3% rastvor,litra ti dođe 20 ak kuna u ljekarni,ukoliko te pitaju šta če ti odgovori da imaš puno zečeva i da ti treba za čiščenje ušiju i takve šeme,il reci samo da ti je za starog i nemaš pojma
Doziranje - ja osobno svakim zaljevanjem dodajem 6-8 ml po litri vode ali ukoliko imaš napasnike u zemlji slobodno povečaj dozu i nemoj se sekirat nema šanse da ozljediš biljke sa 3% (neki ljudi su još skeptični prema peroksidu ali ja ga derem bez straha več godinama i pomaže svakako)
pozdrav
 
03.05.2012
17
0
1
35
Marco Polo- ovako, ako root ide samo prvi tjedan u kolikim intervalima treba zaliti? Ja sam mislio da ih ne zaljevam uopce prvih 5,6 dana?? koji dan peroksid? a koji dan root?
I stvaarrno mi je ovo nejasno... Znaci po toj tabeli-a imam je kuci, ja bi trebao od pocetka cvjetanja do kraja gnojiti sa SVIME u razlicitim dozama, znaci sa grow-om, topmax-om, i sa bloom-om, znaci sve mjesati??? jer jednom sam probao gnojiti po tabeli, PROPISANU DOZU i listici su mi se lagano palili i postajali zuckasti... pa sam onda nakon toga svako drugo trece zaljevanje gnojio, inace samo voda...

Zlo- hvala na linku... :)

Canna- danas idem po h2o2...

I da pitam... STO MISLITE O STRAINU CHEMDOG, JE IMAO NEKO NEKAKVA ISKUSTVA??
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pa ako ces se drzati tablice proizvodjaca...kolko vidim root juice ide prvi tjedan...pa onda u drugom tjednu grow i u trecem dodajes bloom i topmax...naravno u razlicitim dozama
obrati paznju na zemlju...ako si krenuo sa terra magmom ili nekom kvalitetnijom onda gledas "All mix" no ukoliko imas losiju zemlju onda "Light mix"
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
ufff KEMDOG OG Kush x Grape Ape ! ja sam se dvoumio izmedju njega i White Rhina,na kraju je Rhino presudio"znatno nizi,uzi" jer sam ogranicen prostorom ,pogledaj si grow sa GHS sajta,vidjet ces kolika je to biljka na kraju ,sretno do kraja lp ;)
 
03.05.2012
17
0
1
35
GENETICS:OG Kush x Sour Diesel.
EFFECTS: Narcotic with strong perception alteration, long-lasting. :dada
Medicinally used against chronic pain.
FLOWERING INDOOR: 9 weeks, with a yield up to 800 gr/m2. Good for SCRoG or LST.


e sada... posto mislim njih 8 pod 2x400hps, razmisljam da treniram 4 kom scrog sistem, a drugih 4 lst sistem?? Nikad nisam probao scrog... Sto mislite??
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
edudade je napisao(la):
GENETICS:OG Kush x Sour Diesel.
EFFECTS: Narcotic with strong perception alteration, long-lasting. :dada
Medicinally used against chronic pain.
FLOWERING INDOOR: 9 weeks, with a yield up to 800 gr/m2. Good for SCRoG or LST.


e sada... posto mislim njih 8 pod 2x400hps, razmisljam da treniram 4 kom scrog sistem, a drugih 4 lst sistem?? Nikad nisam probao scrog... Sto mislite??

sorry moja greska sa Sour Dieselom je krizan a ne grejp ajpom,to je Kings Kush .. Sorry na OFF-u :)
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Cijelu vegu razvijaj korijen i tek kad dode cvijetanje sibni hranu,svako zaljevanje rokaj hidrogen u umjerenim kolicinama,kao sto je i Canna reko isto tako ga i ja rokam,za to se ne sekiraj.Tek na kraj vege zadnji tjedan im daj hranu koju preferiras,flush i onda na cvijetanje.Tako bar ja radim i ne zalim se do sad,a i vidio sam sa tom shemem odlicne rezultate.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Poprilićno si uvjeren u to što savjetuješ. To iz vlastitog iskustva ili?
Nedavno si došao na forum sa gotovo uništenom biljkom, a sada si se postavio kao vrlo iskusan grower koji govori iz iskustva. Oprezno sa savjetima da nebi bilo poslije prozivki u stilu "radi njega mi je grow propao".
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Cekaj, kako mislis sloziti i scrog i lst u jednom boxu? Ili imas 2 boxa, svaki s 400W?


Scrog ti super za kolicinu, dobijaju puno svijetla na cijeloj biljci. Al mislim si opet, kak ces slozit scrog, nije to lst, ako ni ne znas koji su plusevi i minusi.

A lst ti je dobar jer neces morati rezuckat listove kako bi ti donji listovi dobivali svijetla, ovako dobivaju jednako svijetla ako napravis kako treba.


Ja ti savjetujem da 2 lstiras, 2 scrogas a 4 ostavis kak je da ne useres :D
Za ovo sjeme prvi put cujem al ja ne volim indice, ja samo mental high derem. Indicu ni ne kupujem od dilera, jeftinije mi je popit 2l pive a dobijem jednak osjecaj. Osjecaj da je vrijeme za krevet :D


Jel znas uopce koliki thc i cbd imaju? To sto oni pisu da je high ovakav onakav... mos mislit, niko se ne napusi jednako od iste trave, sve je to od osobe do osobe a vi mozete reci kaj ocete.


I da, ne znam kaj cekas s Root Juicom. Pa on sluzi za mladice da im korijen jede vise hrane, sta ce to biljci od 15 dana heh. Sta ja znam, radi kak oces, ionak nisam ljubitelj gnojiva bilo koje vrste.
 
03.05.2012
17
0
1
35
Vjeverica- tek sam ih jucer stavio u saksije, znaci tek su iz vate isplovile... i prije nego sto sam stavio sjeme u zemlju sam je dobro natopio i pustio 10-ak minuta, tako da ja mislim da ne bi trebao jos makar 2, 3 dana zaliti sa rootom jer ce biti too much vlage u saksijama pa da je ne bi gusilo?? A box mi je sirok 200 cm, jednu od 400w u prostoru od 100 cm, tako i drugu, a najvjerojatnije cu na svima napraviti lst... Ukratko... /THC content: 21.51% CBD content: 1.50%/ Chem Dawg is powerful medicine, with a strong smell of pine-sol and jet fuel, and a very strong high – which can be too strong and anxiety-producing for less-experienced smokers, one hitter quitter :dada

Zlo&naopako- e hvala frende sto me cuvas od ovog domaje oce da mi unakazi grow :D

Domaja the best- Sala mala ;)

da li se moze na prigusnicu od 400w na koju mi je spojena mh, spojiti hps 400w samo lampu, tj. da li je svaka prigusnica ista??
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
U pravilu je ista prigušnica za MH i HPS. Ima slučajeva kada ne odgovara, ali jako rijetko. Slika govori više od 1000 riječi ;)
Što se "čuvanja" tiće, ne radi se o tome. Neke stvari su ponovljene previše puta u poslijednjih nekoliko dana, a osobno se s njima ne slažem. Svatko treba svoj grow raditi što samostalnije, a savjeti trebaju dolaziti odmjereno i oprezno. Samo polako, sve je napisano, na home stranici je sadržaj gdje se mogu naći linkovi na potrebna uputstva, pa tek kad zapne možemo pokušavati pomoći.
 
03.05.2012
17
0
1
35


Nego tu, pored toga sto pise yugoslavia na ovom okruglom propaljivacu pise hps 100/150w a mh 100/400w? znaci kao max 150w hps ili?

Jucer su biljke isle pod noz jer sam primjetio da su se poceli vrhovi pretvarati u sjemenjke, a sve zenke bile u boxu cccc pojma nemam ko je krivac grr...





I ostale su ove dvije...









a ovih 8 chemdoga izronilo iz zemlje :)



cekat cu jos dan dva, pa cu ih zaliti sa 2ml/l root juice-a, i sa 2ml/l bio heavena-aminokiseline...
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

2ml/l bio heavena-aminokiseline... ti netreba sve do cvetanja.
2ml/l root juice-a koristis dva max tri puta u rastu.

Sretno dalje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.