Cista na jajniku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Pozdrav,

Evo ovo pitanje je više orjentirano na žene odnosno ženske probleme.

Cura mi ima cistu na jajniku i na pregledu su joj rekli da mora na operaciju i da će pokušat spasit jajnik. Spominje i endometriozu na zdjelici odnosno mora na pregled za istu. E sad pošto sve djevojke/žene imaju ciste, samo neke imaju manje problema s njom (povuku se same) a neke više da li netko ima iskustva sa uljem od vutre i cistom odnosno da li je moguće liječenje da se izbjegne operacija?

Tremin za operaciju još nije zakazan pa pretpostavljam da nije hitno odnosno da nije progresivna bolest, odnosno imamo vremena za savjetovanje i alternativnu medicinu.

Pošto sam s manjkom vremena prvo sam se javio vamo pa ću se bacit na čitanje po netu. Javim ako nađem nešto zanimljivo...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ko što si reko..danas to ima skoro svaka druga cura...možda na nekim medicinskim forumima možeš naci više informacija..mišljenja sam da cannabis nije baš odgovor na sve probleme.
Svu srecu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
ulje od vutre je za sve dobro, tako da moze da pokusa sa uljem :D
ja sam cito na netu kako je neki lik koristio to ulje i iskasljao tumor, i tako jos dosta prica..
 

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Ovo malo što sam pregledo net piše da liječi "ovary cyst" tako da nastavljam, Večinom je to samo nabrajanje što sve liječi HO,
međutim nisam naišao na specifičan slučaj ili malo detaljniji članak...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
XsmokemashineX je napisao(la):
Jack nebih se slozio s tobom,marihuana lijeci sve medicinske i dusevne probleme,sto se tice cisti na jajniku sve probleme vezane uz taj problem preporucio bi ti ulje od marihuane,oralno uzimanje i mazanje.
http://4.bp.blogspot.com/-SmapDozGBsw/Tx_qayfvpoI/AAAAAAAAAZk/t4RtNKBFUOE/s1600/ucinkovitost+ulja.png

Onda cemo se složit da se ne slažemo.
Da budem potpuno jasan ne poricem rezultate koje daju razni oblici terapije pripravcima od Cannabisa....no ova gore tvrdnja je cisti apsurd.
 

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
Malo kasnim sa informacijom ali ... Znam za slučaj gdje osoba bila naručena na operaciju odstranjenja jajnika zbog mioma (čini mi se povezano sa cistama) i odlučila je tih mjesec dana uzeti 10-12 ml ulja. Doktori nisu kasnije obavili dodatne pretrage nego su išli na operaciju. Otvorili je i zatvorili jer nisu imali što za rezati. Miom je nestao. Nadam se da sam ti pomogao ovim infom koji je 100% provjeren.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and herb oil