Cudni hedovi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.08.2012
17
0
1
43
Ovako.

Drugar mi ima jednu situaciju sa 2 Neville Haze biljke i 1 White Widow,znam da su fotografije 99% odgovora ali nisam u mogucnosti da ih uzmem od njega a on nije u mogucnosti da komunicira preko neta pa se nadam da ce se ipak naci neko da pruzi neko logicnije objasnjenje ili da barem da smernicu.

Biljke u su u 12oj nedelji cvetanja i na vrhovima hedova su se prvo pojavili sasvim novi tamnozeleni listovi i to nam se cinilo ok,ali su posle poceli da pustaju nekakvo granje,nesto poput najobicnije trave,da se tacnije izrazim to me sve vise podseca na nekakvu frizuru na hedovima,e sad posto nikada ranije nisam bio u prisustvu celog perioda uzgajane biljke ne znam da li je to normalno.

Pretrazio sam citav forum a slike sa takvim hedovima jos nisam nasao niti ikakvu polemiku oko neceg slicnog.

Cal stavise izgleda kao da iz hedova koji su pri kraju cvetanja nice nekakva obicna travuljaga:bananica

I koliko sam primetio na WW toga uopste nema.

Pozdrav i unapred zahvalan.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Možda je doživila šok pa se oporavila pa opet počela rasti ali bezveze je nagađati. Glupost da za drugoga tražiš odgovor a nisi ni upoznat s grovom. Non sense, bez slika pogotovo a takve teme ne opstaju.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Spavac je napisao(la):
... izgleda kao da iz hedova koji su pri kraju cvetanja nice nekakva obicna travuljaga:bananica...

ja licno bez fotke ne mogu da skontam o cemu se radi ni o cemu pricas, bar na osnovu ovog opisa... i cemu ww drzati 12 nedelja
 
22.08.2012
17
0
1
43
Greenpower1 je napisao(la):
Možda je doživila šok pa se oporavila pa opet počela rasti ali bezveze je nagađati. Glupost da za drugoga tražiš odgovor a nisi ni upoznat s grovom. Non sense, bez slika pogotovo a takve teme ne opstaju.

Pa to je zato sto mu ja koliko toliko pomazem oko grow-a i na njemu nameravam da se ucim a kod njega svracam barem 1 nedeljno od pocetka grow-a i ispratio sam biljke maltene od samog pocetka.

A moguce da je to,posto je jednom prehranio te mu je jedna zamalo umrla(osusili se hedovi) pri tom je djubrio cas jednonim cas drugim djubrivom.

Kako da ti opisem,deluje mi kao neka regeneracija,nicu travkice iz hedova pa ne znamo da li je to sastavni deo hedova ili da se odsece.

Znam da mi tesko mozes pomoci bez slika ali svaka pomoc pa cak i u nagadjanju je dobrodosla,hvala.

PowerSeed je napisao(la):
ja licno bez fotke ne mogu da skontam o cemu se radi ni o cemu pricas, bar na osnovu ovog opisa... i cemu ww drzati 12 nedelja

Kao da iz hedova raste visibaba(hahaha),niti je hed,niti grana,sta znam mozda ce na kraju uci u sklop heda.


Pa stavio ga je zajedno sa Nevillkama i sve se necka da ga skloni,posto mu je rekao "neko" da ce duzim cvetanjem imati veci prinos sa nadanjem da kvalitet nece mnogo opasti.

Ne znam da li mu se nesto moze desiti ako se ubere napr u 13,14 nedelji?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
moze biti da je biljka krenula u revegetaciju (eto nagadjam;), ww se ne drzi tako dugo, a nevill i moze, zavisi ko je proizvodjac semena, kod njega cvetanje moze da ide od 60 do 115 dana
 
22.08.2012
17
0
1
43
PowerSeed je napisao(la):
moze biti da je biljka krenula u revegetaciju (eto nagadjam;), ww se ne drzi tako dugo, a nevill i moze, zavisi ko je proizvodjac semena, kod njega cvetanje moze da ide od 60 do 115 dana

Pa tako nesto se i meni cini,sad ne znam da li se to trebalo seci da ne uzima energiju hedovima jer se ionako nema u sta bolje razviti kada ce se ionako skoro skidati.

Kao korov neki izgleda i samo je po vrhovima biljaka.

To mu je prvi grow,hedovi na WW su tvrdi samo je cekao toliko jer je u pocetku imao samo 1 cfl za cvetanje a nije hteo da dobije neku bedu od kolicine.

Kakve su posledice to sto ce ih skinuti posle recimo 13 nedelja,inace taj WW veoma dobro izgleda?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
okaci slike drug,ovako se prica napamet,a moze svasta biti....
nema veze kako izgleda.lupu u ruke i gledaj trihome,ako su mlecno beli ili pola mlecni/pola smedji skidaj.
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Biti će da ste negdje zajebali u procesu pa sad imate hermafrodite. Jel to kaj visi izgleda kao male banane? Ako nije to onda je možda foxtail, cvijet postaje kitnjast kao rep od lisice.

Baci sliku, ovako se samo može nagađat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: muratti
22.08.2012
17
0
1
43
loop je napisao(la):
okaci slike drug,ovako se prica napamet,a moze svasta biti....
nema veze kako izgleda.lupu u ruke i gledaj trihome,ako su mlecno beli ili pola mlecni/pola smedji skidaj.

Znam jbg i ja se jedem sto nema slika ali bas nisam u mogucnosti.

Ne mogu da ih vidim sigurno sa obicnom lupom,ali cini mi se da jos nisu dostigli kriticnu masu smedjih.

littleGreen je napisao(la):
Biti će da ste negdje zajebali u procesu pa sad imate hermafrodite. Jel to kaj visi izgleda kao male banane? Ako nije to onda je možda foxtail, cvijet postaje kitnjast kao rep od lisice.

Baci sliku, ovako se samo može nagađat.

Pa ne znam da li hermici mogu da postanu posle 80 dana cvetanja,na jednoj se samo kao zbunje a na drugoj malo i lice,znam na sta mislis.

A sto se tice drugog upravo to,deluje kitnjasto,prvo je poceo da izbacuje neke minijaturne listice oko heda,male debele i gusto zelene,a zatim i tu shumu kao pershun neki.

Tacnije,kao grivu neku da dobija!


Hvala obojici.
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
U kasnoj fazi cvjetanja itekako može isbacit muške cvjetove, tzv. banane. Vjerojatno se radi i o foxtailu i bananama. Skidaj te biljke i nemaš frke :)
 
22.08.2012
17
0
1
43
littleGreen je napisao(la):
U kasnoj fazi cvjetanja itekako može isbacit muške cvjetove, tzv. banane. Vjerojatno se radi i o foxtailu i bananama. Skidaj te biljke i nemaš frke :)

Pa to cemo verovatno i uraditi,mislim da je dovoljno nevilkama tih 12 nedelja,nego nam sve osim vrhova izgledalo mrsavo pa smo zato pustili da toliko dugo cvetaju.

A sta su ti foxtaili posto je verovatnije da je to i zbog cega oni najstaju ako bi mi mogao reci?
 
22.08.2012
17
0
1
43
PowerSeed je napisao(la):
Foxtail - Marijuana Growing - (3165 results) sad ce biti nadam se jasnije



a sta vam sve drugo treba osim vrhova/hedova

Pa da se oni cvetici na sredini napumpaju barem ko pola onih na vrhu

A da te pitam,jel postoji opcija da se recnu oni veliki na vrhu i da se biljka podigne da se napumpaju oni na sredini,barem nekih 10ak dana,posto je ovaj drzao dugo biljoze u vege i 1,5 metar su tako da je retko sta iskorisceno na njima osim vrhova?

Mislim jel bi umrla biljka kada bi skinuo vrhove?
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
postpicsworethless1.gif



probaj da nacrtas...
127fs4196680.gif
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
to kao pshenica je ..vrlo vjerojatno...foxtail...ali.blesavo je ovako napamet..daj poslikajte to prije nego krenete skidati.jer, sada nas vec zanima da vidimo shto je to..te antenice mi nisu jasne(??)
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Spavac@brate kako si ovde objasnio moje misljenje je da ti je to atomski mrav u zemlji a jok mara.Te antene kako kazes jesu satelitke ili one obicne duguljaste kucne :)
Sve sam cuo,video i mogao da docaram kad neko objasnjava ali da mara ima antene...e to jos nisam.
Nezameri na maloj sali ali objasnjenje ti je skroz nejasno!