Cvjetanje ili jos vege ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.04.2013
25
10
3
Pozdrav svima :) citam vas vec par mjeseci
pa sam morao da krenem sa growom :D



Imam 3 biljke jos uvijek u vegi
pa vas molim za vas savjet dali da ih jos pustim u vegi
ili da ih stavim na cvjetanje
visoke su 37cm

[sharedmedia=core:attachments:2252]



Svaki savjet dobro dosao


Hvala :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Koje je seme? Ako je domaja ili bilo koji regular ja bih to prebacio na cvetanje da pokaze pol.

Ako je fem ja bi ostavio da se jos razvije...uglavnom sve zavisi od tvojih potreba i dimenzija boksa.
 
28.04.2013
25
10
3
nisam siguran koje je tocno sjeme al znam samo da je fem

a dimenzije boxa su duzina 150 cm sirina 60 cm visina 170 cm
a rasvjeta su 6 fluo cijevi po 58W duzine 1,5m
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
a da stavis jos neku fotku ne bi smetalo, u kolikim su posudama, koja litraza, deluju ok i ako znas da su feminizirane teraj jos malo vege, mada mi nije jasno kako znas da je feminizirano a ne znas koji je strain
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Augustin
28.04.2013
25
10
3
Slabo se snalazim sa dodavanjem fotki :D
U posudama su od 15l u kantama od boje :)
Znam da su fem jer sam ih dobio od frenda sto je uzeo sjeme
mislim da su neki kush ili hush al ima jos nesta ispred imena

Hvala svima :)
 

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
http://postimage.org/
Odeš na ovu stranicu, nađeš si fotku na kompu i samo uplodaš, kopiraš WEB URL i kopiraš ovde na forum, to je to.. Računaj da će u tim kantama imati dosta mesta za puštanje korenja što znači da će još rasti neko vreme dok ne popune bar deo.. strain je KUSH :) dobro si napisoa, samo mze biti dosta njih.. eto sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Augustin

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
To je taj rad :) lepo si to odradio samo gledaj sad, vidiš kako ti sad ovi listovi prave senu na donje cvetove?? Probaj saviti vrh u jednu stranu i zavezati da omogucis svetlu da dode do donjih grana, iskoristi prostor koji imaš, urodit ćeš većim plodom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Augustin
28.04.2013
25
10
3
Hvala na savjetu probat cu danas saviti vrhove :)
Samo neznam kako sa zicom ili nekom spagom sto bi bilo bolje ?
jer nisam to nikada radio pa nemam iskustva
Jel mogu i velike listove saviti prema dole ?
 

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
Evo, sve ti ovde piše :) https://www.vutra.org/topic/6664-treniranje-kanabisa-scrog-sog-fim-lst-hst-by-data-sid/
, dakle pazljivo stabljiku saviješ prema nekoj strani maksimalno do maksimalno 80-90 stepeni (paziti da ne pukne!! ),to trebaš sam proceniti koliko ti treba i kako hoćeš da ti raste, jer ako je saviješ u jednu stranu ona će tako i očvrsnuti, probaj napraviti neki polukrug od nje, tako ćeš imati zbun na kojem će se podjednako razvijati svaki deo trebaš od priliek videti koliko moze da ne pukne , uzmeš špagicu, zicu, bilo šta ,zavezes za stabljiku i za neki deo jupol kante , ili trakom zalepiš, sve jedno.. Veoma jednostavno, vleike listove probaj maknuti u stranu, igraj se sa biljkom, vidit ćeš, veoma zanimljivo, samo ti je vazno da svaki cvet gde će biti hed dobije dovoljno svetla i da se razvija jer tebi su sad gornj razvijeni a ovi dole ne.. Pročitaj ovo što sam ti poslao i prouči, imaš na forumu što šta o tome, veoma jednostavno
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Je to je Kush,mozda Hindu Kush ili Special iz Royala,sveusvemu prekrasna sorta,a i dobro si je uzgojio.Da sam na tbom mjestu ako imas vremena ja bi to sve topo i bacio outdoor u ovakvoj kondicij doce i preko 2 metra iako je indica hibrid,a dobio bi uber hedove,e to bi ja napravio :ridinghorse:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Super je 400w,do jaja prijatelju,izdrzi do kraja cvijetanje.Pratim ovaj dnevnik zaista mi se svidaju biljke,ukoliko budes imao problema tokom growa rado cu ti pomoc ako znam kako,a ako ja ne znam ima ih puno ovdje koji znaju.Samo se ti nacitaj po forumu ima veoma korisnih stvari,a mozes i po stranim forumima gledat iako recimo na ICEMAGU imas punogrowera koji zive u drzavi gdje je legalno sadit pa nisu okruzeni paranojom i stresom.Oni ti takoder mogu svasta pokazat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Augustin
28.04.2013
25
10
3
Hvala trudim se svaki dan citam ovdje po forumu :)
al ako bude falilo lumena imam jos HPS 250 tako da bi moglo biti HPS 400W + HPS 250W
samo za sad bi morao malo ventilaciju pojacat :D
a imam 7 biljoza na cjetanju cini mi se da su pokazale spol
pa cu postaviti slike da mi netko pomogne kod prepoznavanja
mislim da trenutno imam jednu curu a druge neznam sto bi mogle biti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.