Da Li Bi Ovo Moglo Biti Uspjesno;koristit Cu Sog Metodu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Ok, sve stima :)
Zanima me i za lampu. Ne zelim bit dosadan al kreiram neke stvari oko boxa u glavi. Iskustva nemam, dakle prvi grow. Zamisli kuciste big tower, u njoj hps od 75 w. Sve sljaka. Sta mislis da ubacim 150w? Ipak je to malo vise lumena, ali je i visa temp. Sta mislis jel bi se dalo sa kompjuterskim ventovima (12 cm) drzat temperaturu u boxu na normali?... dosadan sam moram zpalit :D
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Ok, sve stima :)
Zanima me i za lampu. Ne zelim bit dosadan al kreiram neke stvari oko boxa u glavi. Iskustva nemam, dakle prvi grow. Zamisli kuciste big tower, u njoj hps od 75 w. Sve sljaka. Sta mislis da ubacim 150w? Ipak je to malo vise lumena, ali je i visa temp. Sta mislis jel bi se dalo sa kompjuterskim ventovima (12 cm) drzat temperaturu u boxu na normali?... dosadan sam moram zpalit :D
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Ok, sve stima :)
Zanima me i za lampu. Ne zelim bit dosadan al kreiram neke stvari oko boxa u glavi. Iskustva nemam, dakle prvi grow. Zamisli kuciste big tower, u njoj hps od 75 w. Sve sljaka. Sta mislis da ubacim 150w? Ipak je to malo vise lumena, ali je i visa temp. Sta mislis jel bi se dalo sa kompjuterskim ventovima (12 cm) drzat temperaturu u boxu na normali?... dosadan sam moram zpalit :D
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Ok, sve stima :)
Zanima me i za lampu. Ne zelim bit dosadan al kreiram neke stvari oko boxa u glavi. Iskustva nemam, dakle prvi grow. Zamisli kuciste big tower, u njoj hps od 75 w. Sve sljaka. Sta mislis da ubacim 150w? Ipak je to malo vise lumena, ali je i visa temp. Sta mislis jel bi se dalo sa kompjuterskim ventovima (12 cm) drzat temperaturu u boxu na normali?... dosadan sam moram zpalit :D
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Breneru,pa sta uradi to?Zasto ostavi 5 ista posta?Da li si mislio da Elephantor treba da doda nesto,a posto nije video prvi post ti postavis 5?Sta onda da nije video 5.post,roknes tabelu?Ovde se spamanje kaznjava,to si sam trebao da znas jer si procitao pravilnik?
Ako nije tako,mozda si slucajno?Ali kako slucajno kad su kucao isti post na svakih 20min?
Ispravi me ako gresim...
Beze,pomoglo bi brisanje brenerovih postova...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Prepravio: Bezze_Sa

Neznam kako ce se temperatura kretati u takvome boxu..
pogledaj malo po forumu ima grow dnevnika sa slicnim setupom.

Eto da ti odgovorim na svih 5 postova i ne ispadnem bezobrazan:icon_mrgreen::icon_mrgreen:...

P.S. Poslano Breneru upozorenje!!! Slijedeći kiks - kazna!
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
OT.
Samo isprobavam postati. Nevidim u threadu svoje poruke pa isprobavam.
Cudan je ovaj forum dosta, malo malo moram cekat da mi otvori neki podforum a sa vezom mi je sve ok...strange:balls: