Da li je prodaja semena legalna u Sloveniji?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.04.2015
4
1
1
69
Prvi put postujem, dugogodisnji citalac i obozavalac sajta.

Da li neko ima zasigurnu informaciju o tome da li je legalno kupovati semenke u Sloveniji?
Postoji tusta i tma prodavnica tog tipa tamo, ali treba mi potvrda da ja zaista mogu uci tamo na vrata i pazariti 5-10 semenki , u maloprodajnom objektu, fazon.

Admini, moderatori, budite nezni prema noob-u i njegovom prvom postu i pitanju :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Man From Utopia

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
  • Sviđa mi se
Reactions: James Hetfield
03.04.2015
4
1
1
69
Izvinjavam se, prvi put mi je :/ nije mi poenta da spamujem.. samo da dodjem do informacije :) da obrisem? ili moderator brise ili kako...
I na koncu, je li legalno ili nije?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Kod nas nije legalna u HR a u HeadShop koji je ujedno i jedan od sponzora ušetaš ako si gladan i kupiš si od GHS Jack Herera u original pakiranju. kako se zakonski ograde od toga, pa jednostavno. Navode hranjive tvari i energetsku vrijednost sjemenki, ali ne THC i CBD tako da se smatra prehrambenim proizvodom.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
odi u Headshop u OS i imaš neke strainove za kupiti isključivo za prehranu, feminizirane :) A klikni gore na link sponzora pa pogledaj ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
odi u Headshop u OS i imaš neke strainove za kupiti isključivo za prehranu, feminizirane :) A klikni gore na link sponzora pa pogledaj ;)
Aj' ne rise tebra, pa ladno sam bio u Osjeku pre mesec dana. Pojma nisam imao da to tamo ima. Aarghh!! Sad sam besan na samog sebe što ne čitam više. Ujeo bih se za bulju da mogu, uff.
Znači ako je za jelo, onda je legalno. A meni to bilo čudno, nađem u "zdravoj hrani" pakuju po 200-300g. seme konoplje. Isto izgleda kao i inače. Pitam prodavca o čemu se radi, kaže, industrijska -za ishranu, puna aminokiselina itd.
Kako se nije kod nas niko setio toga, znači samo ga treba deklarisati na pravi način. Eee Srbi... ts.ts.ts.