Da li jos neko ima slican problem..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
Znaci od svoje cetrnaeste godine nikako ne podnosim nijedan alkohol ni cigare samo vutru,guaranu i ta energetska pica ali nikako alkohol :/
Sta mislite oce to doci samo od sebe kad cu zavoleti ili da se klonim tog ako mi se vec gadi?

EDIT: Malo mi neugodno posto ovi moji piju pivo i to a ja nista :D
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
Da ti bude lakse ni meni nikad nije sija alkohol , uvik san preferira vutru i u društvu izbjegavan alkohol a oko mene sve žešči alkosi i još se ljute ako ne piješ snjima !.. Dapace alkohol i cigarete su najgora droga koja postoji !.. Više sranja i mrtvih nego od svih drugih droga skupa ! !...

"Isn't it interesting that the two drugs that are legal, alcohol and cigarettes, are the two drugs that do absolutely nothing for you whatsoever, and drugs that grow naturally on this planet, drugs that open your eyes up to make you realize how you're being fucked every day of your life---those drugs are against the law. Wow! Coincidence? I don't know." Bill Hicks
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
sta je tu problem, sto su male sanse da postanes alkoholicar jednog dana il sto bi rado pluca prekrecio katranom...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
S tobom decko dragi nesto nije u redu....sta ce ti alkohol i cigarete ako nisi do sad? jedino ako sad nemas 15,16,17 godina :icon_lol:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
stvarno o cemu ti pricas treba da places od srece sto se nisi navukao na ta govna

bolje cekaj da ti dode da trcis i bavi sa nekim sportom

bacajte ovo u groblje!izvini buraz al jeb...!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
glava ne boli od onoga sto neradis... pa pusti te brige njima a ti uzivaj u onome sto volis ;)
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
“If you want to understand a society, take a good look at the drugs it uses. And what can this tell you about American culture? Well, look at the drugs we use. Except for pharmaceutical poison, there are essentially only two drugs that Western civilization tolerates: Caffeine from Monday to Friday to energize you enough to make you a productive member of society, and alcohol from Friday to Monday to keep you too stupid to figure out the prison that you are living in.”
Bill Hicks
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.