Da li koristite grinder?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grinderi ili ruchno mrvljenje?

  • Grinder

    Votes: 382 65,0%
  • Ruke

    Votes: 206 35,0%

  • Total voters
    588

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ne zapinje ni moj to sam slucajno vidio kad sam jedan dan slikao travu ono sav sretan i vidim u slici odsjaj nesto pravi malo prstima prokopo kad skroz sitni komadic
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Nezz ja koristim grinder svakodnevno vec godinama i imam ih stvarno svakakvih i nije mi se jos dogodilo da sam pronasao neki komadic od grindera u vutri, a i da pronadem zaboli me, s koliko se drugih stvari dnevno trujemo grinder mi je na zadnjem mjestu...

najgore od svega sto kolko vidim vecinom su metalni napravljeni od aluminijuma koji znamo kolko je otrov.
Ja nezz, kolko je otrov? Svi top grinderi su napravljeni od aluminija, i ovaj Sharpstone sto koristi Himalaya Gold je top klasa grindera i isto je od aluminija, a coek melje vec 3 god s njim, za cudo ziv i zdrav :)
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Najgori su aluminijski...među vutrom sam nalazio aluminij...

Upravo naručio metalni :

$_57.JPG
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Najgori su aluminijski...među vutrom sam nalazio aluminij...
Nije istina da su najgori! Da se razumijemo, ja ne kazem da je to nemoguce, al da se to sad cesce dogada pa valjda bih onda bar jedom tijekom ovih par godina grindanja primjetio to, a ove brendirane necu ni spominjat. Okini neku sliku tog grindera da vidim i to...
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Taj grinder je u smeću,plaćen 100kn u igrowu...već prvi dan sam primjetio sitan sitan aluminij u vutri,a to mi se nije pušilo...bacio i vutru i grinder u smeće :) Ne kažem da ne postoji kvalitetan alu grinder,ali ne hvala više,alu više nikad...imam jedan od željeza doma,star je,pa sam tražio zamjenu...ima sigurno 10 godina.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Isti kao @d@ni samo manji sam ja uzea isto na ebayu (3.80 $) i prije nisam koristija grinder ali jako sam zadovoljan.Dobro mrvi i rahlo, vrlo malo ostaje pri sredini. Jako sam zadovoljan... zasad nisam previše mrvio, ali aluminij nisam našao.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Kažu da najbolje grindaju grinderi sa piramidalnim oštricama u što sam se i uvjerio osobno. Ova nova tehnologija V3 je isto ludnica, kažu dosad najbolje grinda od svih na tržištu. Ima ih u headshopu po cijeni od 270 kuna, a nemaju oštrice nego naoštrene valjke, to mi je ono "must have" ;

orange V3.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and baobab
22.01.2014
47
36
18
Jel ima neko na forumu taj quick grinder v3? Zanima me jeli stvarno toliko kvalitetan kolika mu je i cijena i isplati li se kupiti?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
A jbt. pa napisao sam ti cijenu 270 kuna, ima ih u headshopu u 5 boja, koliko sam vidio razne reviewe po netu grinder rastura. Držo sam ga i u ruci, bolesno, nema zaobljene rubove pa ne proklizuje kad grindaš a i metalni gumb na sredini služi tome da kad ga stisneš uvuče šiljke radi lakšeg čišćenja.
Dobiješ i garanciju od godinu dana na njega ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tman19

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Taj grinder je u smeću,plaćen 100kn u igrowu...već prvi dan sam primjetio sitan sitan aluminij u vutri,a to mi se nije pušilo...bacio i vutru i grinder u smeće :) Ne kažem da ne postoji kvalitetan alu grinder,ali ne hvala više,alu više nikad...imam jedan od željeza doma,star je,pa sam tražio zamjenu...ima sigurno 10 godina.

Čitao sam dosta na stranim forumima o tim aluminijskim grinderima i rekli su ljudi da i ako se i nađe na mali komadić aluminija on svejedno ne može doći u organizam jer potrebna je 1000+celzija temperatura. Kažu da je to kao propaganda za kao neke medicinske opcije. Jer ima bas na youtubu neki video koji pljuca po svima osim po nekom svome od neke posebne plastike ili polimera ne znam ni ja. Kažu da ako se i odlomi malo aluminija da on zavrsi u pepelu... i to sam pročitao na više mjesta i čak su neki stavljali neke znanstvene činjenice... a sad živi bili pa vidili