Da li neko zna koliko se kilogrma gubi ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.11.2008
3
0
0
39
prošle godine sam za tri mjeseca smršavio 10 kila.Ne bi to bio problem da već nisam bio mršav...Problem je bio u tome što mi se nije dalo jesti...a menza je bila preeedaleko (oko 200 metara od stana).Zato sam uveo novu strategiju...spremim što ću pojest i onda krenem one toke over the line,sweet jesus,one toke over the line ...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
pa menza mu je bila 200m daleko.. normalno da ce smrsavit.. Doduse Mo Green to pretrci za 19sec, al obicnim smrtnicima.. ipak je to put :))

Inace ja se samo debljam otkad sam na vu.. i to dobivam misicnu masu.. naravno imam i fizicke aktivnosti uz duvanje.. vutra mi dodatno otvori apetit, a ako znas vozit high, a ne da on vozi tebe mos si fino svasta spremit i napravit uzivajuci u procesu i rezultatu.. pokusajte ulovit uzde vi sto samo vegetirate.. ima ljepote u aktivnom highu :D
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ljudi sa bržim metabolizmom trebali bi pazit na redovitu prehranu inače 2-3 dana posta i već padaju kile... išao se namjerno vagat sad kad bio kod frenda 3 dana doma, pojeli sve što bilo iz kuće, znači definitivno previše hrane za većinu, za normalne obroke barem za njih 20tak, u 2 dana dobio 3 kile, dan kasnije izgubio već 2 i treći dan imao normalnu kilažu od 85ipo...tako da, oni sa bržim organizmom po pitanju hrane, oni se mogu prežderavat hrane al onda gube kile ko od šale...i na to se treba pazit jer neredovitom prehranom počne se gubit i mišićna masa i sve...tako da valja pazit i na bjelančevine i na vitamine i na redovnost obroka...
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
ne znam za vas mislim da sam najtezi ovdje heh..(istina mislim) ne znam kako ni smrsavit ni zdebljat se istina je da vutra tvara apetit jedes iza nje ko lud trazis mezzu da labnes sto evo ne znam nisam ni smrsavio ni zdebljao se ne razumijem ali neki moji iz ekipe se jesu malo zbucali to e to vutra i fat je tu jbg..mislim da je to jedina mana vutre onaj ko je lijen doc do frizidera e jbg smrsavit ce brzo ..