Da li se moje telo polako gasi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blackworld

Banned
Banovan
10.05.2017
1
3
3
28
Zdravo svima. Pusim vutru dugo skoro 3 god ranije mi srce udaralo brzo i jako oko 3-4 sata sada vise ne vec isti normalan ritam. Mogu puno da ispusim ali osecam kao neki umor mislim da mi je srce optereceno da sam i ovako oslabio vec slabo srce. A rodjen sam sa sumom na srcu. Posle toliko topova sada kad legnem da spavam na jednu stranu boli me malo kao da je optereceno je,tako i na drugu stranu tako i na ledja.I ako mi se puls ne ubrzava kao pre naduvam se al kuca normalno cak sporije sta vise kao da ce jednog momenta da stane. Nekad osetim probadajuc bol na levoj strani grudi.Kontam to je jer sam se puno naprezao tokom dana. Secam se da sam imao sam paralizu sna gde je neko vise bice pojavilo se iznad mene i kao da je htelo da mi zaustavi srce i da me odnese na drugi svet sa sobom. Ja sam pomerao glavu i vikao "Nemoj" drugarica pored sve cula.To je bila neka zla tamna energija? Zasto ovako strasan kosmar horore ne gledam, probudio me samo nalet adrenalina. Kroz mene je prosao toliki adrenalin da je tu scenu NE moguce zaboraviti. Inace imam paralizu od malena al ovo iskustvo je bilo jedno od najgorih iskustava do sada. Imam samo 21 god. Da li sve tripujem? Nije mi nista?
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jao bracika, ja reko piše čoek od 60-tak godina a ono mladić od 21. Ja bih rekao da si ništ više nego hipohondar kojem previše duvke još više potiče hipohondriju. Kao prvo pušenje vutre nije natjecanje, kao drugo pušenjem vutre nemožeš oslabiti srce jer bi u protivnom ja i cirka trećina ovog foruma već bili pod zemljom. Treće i ono najbitnije, čemu u 21-godini života imati toliko negativnih konotacija u glavi. Negativni stavovi i takav način razmišljanja i stvaraju negativnu auru oko čovjeka, a ta negativa se mora negdje ispoljiti i onda eto ti belaja.
De se opusti, budi pozitivan i razmišljaj pozitivno, nije ti niš imaš 21 godinu jbt. Ak si već toliki "drama queen" skini si aplikaciju "instant heart rate" na pametni mob i pratiš si otkucaje u minuti ;) . Eto ja je skinuo i saznao da bolujem od tahikardije, prva liga app, samo nije tebi ništ ko što rekoh, to kod tebe je više problem psihe.
Hehe, tjelo se gasi u 21-godini, vic dana :lol:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
To ti je drug moj nova generacija,takozvana fejs generacija koja nema pojma o nicemu :)
Nekad se nadjem medju njima pa kad cujem kako oni razmisljaju i o cemu pricaju sve ti bude jasno
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
To ti je drug moj nova generacija,takozvana fejs generacija koja nema pojma o nicemu :)
Nekad se nadjem medju njima pa kad cujem kako oni razmisljaju i o cemu pricaju sve ti bude jasno

Cisto me strah zamislit kakvi ce biti nasi sa virtualnom stvarnoscu i umijetnom inteligencijom i svim ostalim sranjima sto ce doci kad vec sad generacije se gube u svemu ovom sto nije ni blizu onom sto dolazi:(
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Znaš kako sam ja riješio se takvih pizdarija da prostiš? Došle su mi gore :D:D...
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
To sto ti je srce pre lupalo jako kad se uduvas a sad ne to se zove adaptacija organizma. Za ovo ostalo ti je No Joke fino objasnio :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
fejs generacija
Igrice,igrice i nove igrice..Nemere tu dobro:D
Pa covjece...ti mladi momci o trebama ne pricaju,imaju 20-25 god,a sram ih je kad ih ja pitam onako iz zahebancije.."jeste sta hebali preko vikenda?"Meni je sa 15 godina pa nadalje samo treba bila na pameti,dao bi zivot za trebu tada..he,he..budala...ali ljudski,osjecaji...a ne samo prica o igricama i dobivenim zivotima:D
Eto..dobro kaze @Herb Gardener
Kramp u ruke;)
 

Blackworld

Banned
Banovan
10.05.2017
1
3
3
28
Molim admine da obrisu temu.

Ljudi sve sam izmislio spavam normalno i ok mi je srce izmislio sam pricu trolovao sam.Sve iizmislio iz glave nemam problema molim da se obrise post.
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.