Hemps Garden - Growshop

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
71
610
83
www.hemps.garden
hemps.garden-uzgoj-bilja-konoplja-gnojiva.png

Pozdrav svima,

do sada smo se mogli čitati u temi dnevnik CBD poduzetnika, a kako me sve više ljudi zbog bannera na sajtu pita o čemu se radi, izdvajam ovaj projekt iz naše vesele kuhinje u zasebnu temu - hemps*garden
Naime, nakon hemps.hr, Cannabis Club Croatia, Cannabis muzeja Zagreb te Cannabis sajma Cultiva Zagreb, logičan smjer je da se posvetimo i samom području uzgoja i probamo zajedno s vama razmisliti što nedostaje na našem tržištu, te odgovorimo na zahtjeve ljudi i cjenovnu politiku. Naime, kada smo kao muzej dobili zeleno svijetlo od Ministarstva poljoprivrede za prodaju klonova kranjim kupcima, (bez tvrtki, opg-a ili udruga), počeli smo od kupaca i odbivati konstanta pitanja o prehrani, načinu uzgoja i sl. S druge strane, vanjski partneri i tvrtke stalno nam šalju proizvode na testiranje, od gnojiva, pa do raznih gadgeta i novotarija na tržištu. Isto tako, osobna želja mi je posvetiti se osobama s različitim medicinskim stanjima poput MS-a, Chrona, Ulceroznog kolitisa i sl. na način da im se ponude prihvatljivi setovi za uzgoj i pristupačne cijene gnojiva. Takvi bez zdravstvenih komponenti ove biljke nisu funkcionalni te im jedino preostaje okretanje crnom tržištu, te često neprovjerenim proizvodima.

Za prvi post i sam intro ne želim pisati litanije, radije sam snimio video da steknete dojam :) Ponudu provjerite na hemps*garden ili na licu mjesta u Petrinjskoj 59 u Zagrebu (može se doći s autom ispred po npr. zemlju) i slobodno napišite vaš feedback i mišljenje, vrlo rado ćemo usvojiti. Naravno, imamo i hrpu stvari za podijeliti kroz nagradne igre ako ste za, te kroz svaku narudžbu u idućem periodu šaljemo gratise razno razne.

 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dobrodošao Hemps. Drago mi je da si napisao nesto vise jer se i mene pocelo pitati,” sta je ono novo roza gore na vrhu”. Ja sam ti vec poslao upit za Guanokalong dry liniju. Ponovim detalje u privatnoj.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pozdrav @Tvrle

Poslao sam ti u poruci vezano za gnojiva, a ovdje cu vezano za Diatomatsku zemlju kako sam ti vec spomenio. Znaci radi se o dijatomatskoj zemlji. Potamanio sam svu gamad u zemlji a vec 3 godine kuburim s njima. Prakticki sam vec navikao. Evo ovaj grow probao diatomatsku i nema doslovno jednog. E sad, da li postoji opcija da nabavis nesto i stavis kod tebe u shop? Vidim da je em poskupa na mala pakiranja em sto je nema svuda bas. Nema rok trajanja, moze stajati dugo. Znaci Hemps Garden Diatomatska original :rasta:

Ovo je posto cirka se sada placa.

1700597268732.png
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
791
5.533
233
Dalmacija
Imat cu tu cast napisat prvi review na narudjbu s Hemps Garden. Sreca je ta sto taj dan na nekim drugim stranicama nisam nalazio palm tree ash pa nisam narucio, Bizz veli de pogledaj kod Tvrleta, to ti je onaj novi banner, otvorio je grow shop,,? Gledam, jesam corav, nisam ni skuzio xD Ima palm tree ash od guanokalonga, super, cjena takodjer super, ćiro naruci… medjutim dan dva tri nista se ne dogadja, nebudi ljen bacim privatnu poruku Tvrletu, s brojem narudjbe da coek vidi u cemu je problem. Nema panike nema zurbe, saltam na cvat tek za tjedan dana, pa strech tss, kontam imam skoro mjesec fore.
Ispada da sistem nije povukao moj order, Tvrle se isprcava na sva zvona hahaha. Ma nema panike ponovim sve ovo gore :) kaze on, poslat cu ti hrpu freebia. Ma dobro je sve brte mislim se, nema panike ;)
I danas mi dodje paket..ja sam ovo otvorio i zatvorio jedno tri puta barem..i svaki put dozivljaj kao prvi put. xD jbga za mene je sve ovo nakon nepune dvije godine novo, vecinu ovih stvari nisam znao ni da postoje :p (mislim na sve sta sam vidio zadnje dvije godine)
Znaci… maica kratkih rukava (#tamanmije), kapa, tacna gizeh, za duvan koristim njihove papirice i filtere, mrvilica, neke start klijalice, borša za spizu xD, naljepnice, upaljaci, penkala, ej..pocekt ashtray Barney’s farm xD xD nece ash u to, u to ide bud i u pocket haha a jbte..Barney’s farm razglednice… Barney’s farm metalna stash kutijica za put..strain hunters “terpene locker” mykos..jos neki npk 3-3-3 stajaznam, rizle…jbte Tvrle bankrotirat ces ovako..pomalo :D a narucio sam ove dvije plave kutijice u sredini slike…
Salu na stranu, ovo mi je takvo pozitivno iznenadjenje danas da nemogu opisat.. prvom prilikom se vidimo u muzeju ili grow shopu! Puno ti hvala! ❤️
IMG_6164.jpeg
 

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
71
610
83
www.hemps.garden
@RAOZA. šaljemo za Bosnu, no shipping ubija, koristimo GLS, no ni cijene od Pošte nisu jeftinije, svega par centi. GLS dostava nam je 25€ za Bosnu, do 10kg.

@Cyric vjerojatno da i to ubrzo, imali smo na testu u muzeju proizvode i pokazali su se zaista fenomenalni. Više u smjeru dodataka (melasa i sl.) jer je zemlju poprilično neisplativo slati dostavom, no možemo imati u muzeju. Za sada imamo nekoliko vrsta zemlje, vidljivo na webu :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
@Tvrle

Raozi je opcija post restante recimo. Znaci pošalje se na adresu pickup lokacije. Tipa Petrol penzinska u Slavonskom Brodu. I onda kolega nam Bosanac fino u auto i pokupi paket tako. Post restante kao jel.

GLS ako ne nudi opciju, dpd nudi. Pa ako možeš o tome malo.
 

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
71
610
83
www.hemps.garden
1700745502732.png

Imamo paketomate od GLS-a, u Slavonskom brodu su tri :) Može se i karticom platit

Omogućena dostava:
Srbija, Bosna, Crna Gora, Makedonija - 25€ - poprilično skupo, to je za male pakete do 2kg, no ostavili smo istu cijenu i za veće pakete od dvije kile (lako se nakupi), a mi ćemo snositi daljnji trošak iz trgovačke marže. (Dostava traje cca 20 dana zbog glupe izvozne politike)

Austrija, Njemačka, Slovenija, Mađarska - 15 € - ista stvar kao i sa gore napisanim
 

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
71
610
83
www.hemps.garden
Valpovo, Osijek, Vinkovci, sve je pokriveno. Ima ih zaista dosta po cijeloj hr :)
Trudimo se biti fer sa cijenama, a slobodno navrnete i do nas do shopa na kavicu ako ste iz Zagreba ili ako ste u prolazu :)

EDIT: Za ljubitelje anonimnosti, stavio sam i plaćanje Cryptom. U kombi sa paketomatom, ne čujemo se, ne vidimo se i ne poznamo se :)

1700752712352.png
 
Poslednja izmena:

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.542
163
Thiaoouba Prophecy
A meni 25€ ode za gorivo da dođem do meni najbliže Hrvatske pošte i da preuzme u pošti.
U adresu se uvjek doda poste restante kako bi pošta zadržala paket u pošti. (Opciju poste restante mislim da ima svaka pošta)
Npr:
Adresa: Zagrebačka 39 Poste restante
35104 SLAVONSKI BROD

Ako šalješ s poštom bit će u pošti.
Ako imaš dogovor neki sa GLS i sa njima samo šalješ, može paketomat, a može isto da GLS dostavi u poštu samo treba navesti u adresu "poste restante".
Plaćanje pri preuzimanju čuvanje pošiljke unutar 30 dana u pošti.
Također pošta naplati uslugu poste restante kako kad nekad 8-16€. Nikad ne bude ista cijena :D....

DPD je isto jako dobra solucija izaberem pick-up imam fore 7 dana da preuzmem na pick-up adresi npr u kad naručujem u adresu napišem: Osječka ul. 278h, 35000, Slavonski Brod.
DPD pick-up se nalazi na INA benzinskoj pumpi i uvjek gledam da benzinska radi 24h.


Sve preko 300€ ja idem lično da preuzmem jer nekako imam sreće da me carina zaobilazi.
A ako bude išlo za BiH do 150€ ne podleže carini tako da se opet isplati. Također manji paket carina naplati 3€ mislim, a veliki cca 5€ kao jer otvore paket :D (nebitno da li je ispod ili preko 150€, što se BiH tiče)

Eh da bilo bi fino ako ide preko 150€ da staviš na račun da je besplatna dostava jer bolje dodati 25€ nekih proizvoda nego da dostava ulazi u carinu, a dostavu platim naravno.

Uskoro ćemo probit led za BiH da vidimo kako će to da šljaka i za koliko će da stigne.

Također radi bezbjednosti ne bi trebalo slati za BiH, SR, CG majice, mrvilice, tablje, rizle itd pogotov na kojoj piše Sweet Seeds, Sensi Seeds i slično. :thumb:
 
Poslednja izmena:

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.542
163
Thiaoouba Prophecy
E da, što se tiče paketomata tu se preuzimaju manji paketi npr 50l soila bi tu teže stalo :D (ispravite me ako griješim nemam iskustva sa paketomatima, ali mi oni kotenjerčići izgledaju ograničeni:D)
Također ne znam kad bi odabrao opciju preuzimanje na paketomatu da li bi mi kod za preuzimanje stigao na BH broj.
Ma da i to se može riješiti kad bi ti dao svoj broj pa kada ti stigne kod za preuzimanje na paketomatu samo ga proslijediš u inbox. :)

Nema na čemu Tvrle tu smo da dijelimo iskustava.