DA PURPS - Kali's avatar grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Bravo majstore. Na slici se na listovima vidi blaga vijola
boja koja ide iz srede listova na van. Lepe cure samo teraj tako.
Kada budu u punom cvetanju biće milina baciti oko na njih.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Nije da ispravljam :) , ali jedna je... Zapravo to mi i laska sto govorite u mnozini, znaci da jedna mijenja vise njih :D
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.323
8.384
258
Prelepo! Svaka čast! Reci mi samo, "noćni photoshooting" ti znači da si ih slikao kad su svetla ugašena? Je l' to OK da se radi? Ili je OK samo zato što je već u punom cvatu pa im ne smeta toliko?

Ako se ne varam, boju bi mogao dobiti tako što ćeš ih držati na temperaturi ispod 16 stepeni. Nek me neko ispravi ako grešim ali to sam nedavno negde čitao kad sam birao sebi seme pa sam isto neke ljubičaste razmišljao da uzmem.

EDIT: Svakakve temperature se spominju ali, uglavnom, temperatura je ono što bi trebalo da izazove te promene ako već ona ima tu tendenciju da promeni boju.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja jos do sad nisam primjetio da nocno slikanje utjece na djevojke (od prijasnjih growova). Ovu sam cak jedan dan vadio van na ispiranje kad je trebala spavati... To bi vise trebalo utjecati na nju nego slikanje.

Uglavnom dovodjenje svijetla za vrijeme mraka nije dobro i najbolje je izbjegavati maksimalno. Medjutim, par okinutih slika ili snimanje sa svijetlom po meni ne bi smjelo imati neki veliki utjecaj.

Da, cekaju se nize temperature da malo promjeni boju :) Najmanja do sad je bila 19 stupnjeva...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Happy rabbit

Aktivan Član
12.10.2013
110
493
63
38
الدار البيضاء
mkgt3.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala svima na komentarima :)

NE cuvam klona. Nije mi se u pocetku cinila kao stabilna... A ni nemam uvjete da osiguram za klonove. From seed everytime. ;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Samo za razmisljanje. Na jednoj ili dvije grane (koje su izasle iz najnizeg dijela glavne stabiljke - ako to ima kakve veze opce) rapidno zute listovi, i to je vec sad doslo do sredine. Medjutim na ostalim granama je situacija skroz drugacija... Da li mi ove dvije sugeriraju da se pojavljuje nedostatak natrija? Sumnjam da do kraja rasta mogu ignorirati ovo...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
biljka odbacuje doljne grane u zamjenu za gorenje nista ne uobicajeno ...a mozda bi i mogao malo pojacati prihranu iako dosta cesto grijesimo u kasnom cvjetanju ,kad na zute listove panicno dodajemo N.
bitnije je da si skontas kojom se brzinom siri to zutilo ,prva 3,4 tjedna pazis na to da formiraju sto vece hedove ...poslije je N manja stavka u cijelom procesu ;)

datum 19.09 je slikano a pratio si kako je kannabia special zavrsila na kraju ;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Nice odgovor :thumb:

Znam ja to sve inace, ali reko da pitam pa da vidim iskustva. :)
Znaci normalno je da grana po grana dobijaju po p***** zbog natrija? :)

Ma nista, dat cu ja njoj jos jednom ili dva puta extra Natrija pa kud puklo da puklo. Jer imam jos dosta do kraja pa da ne ispade ko ocerupana kokos tjedan-dva prije zavrsetka. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.