dnevnik uzgoja 400w HPS 8 MILES HIGH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.08.2011
46
15
0
37
nije mi jasno kako si tek danas uocio mudnju, pa ovaj tvoj ima muda ko bik velika :p
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
to se razvije preko noći, za dan-dva su u punoj veličini i spremna da pojebu sve šta imaš...
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Stvarno dobro pitanje ????
Tek danas uočio mudonju...
Brale iskreno da je neznam kakav mutant nije kadar ovakvi kesica i ovolikog broja...
Jesi pregledao ostale biljke kakvo je stanje ???
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
HESI FOSFOR PLUS -preporucuje se za cijeli ciklus !!! Ovo sto si napisao nemoj da ti padne napamet HESI FOSFOR PLUS SE DAJE tri tjedna pred hervest i to u OPREZNIM kolicinima tj. nekada ga nije niti potrebno ..Znaci fosfor za sativcine koje su fakat potentne koje se trose i stvaraju budove,nemoj slucajno na ovu sirotinju hesi fosfor staviti ostacesh bez svega!! Btw da ti olaksam i cudi me sto ti nisu dali HESIJEVU TABLICU http://www.hesi.nl/objects/schemas/uk_aarde_2.jpg da ne upropastish biljcice steta ih je :) ..Drz se
 
08.08.2008
109
83
28
HESI FOSFOR PLUS - primio na znanje....
A što se tiče mudonje, i meni je to velika enigma, nisam ih gledao punih dan i pol, i jučer ono otvorim box i ????!?!?!?!?!? nisam mogao vjerovati da u
tako kratkom roku se pojavio takav mudonja!
Koji su vam komentari u svezi mudonje i eventualnog oprašivanja? Tj: mislite da je već uradio svoje nad curama,oprašio ih već?
To se doslovno dogodilo preko noći...
 
08.08.2008
109
83
28
upitnik??? je napisao(la):
Stvarno dobro pitanje ????
Tek danas uočio mudonju...
Brale iskreno da je neznam kakav mutant nije kadar ovakvi kesica i ovolikog broja...
Jesi pregledao ostale biljke kakvo je stanje ???

Stanje ostalih beba je ok, siguran sam da još nisu stigle da se opraše jer su još u predpurbertetskoj fazi,pa i samim time smatram da ne bi trebale
biti već oprašene...
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
ubuduce gledat malo pazljivije, nije mi jasno kako je moglo promac al eto..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ze marko je napisao(la):
... E sada, jedna loša vijest. Danas sam uočio mudonju ( slika) i odmah ga maknuo iz sobe. Zapravo ,čudno mi je pošto su to
"kao" sve feminiziranje sjemenke da se uspio prikrasti među djevojke. još čudnije mi je da je tako rano pokazao spol i dosegnuo spolnu zrelost ( s obzirom na nepuna 4tjedna).
Samo se nadam da već nije odradio svoje i oprašio ostale, to bi mi bilo jako poražavajuće. mada sumnjam jer se muške uvijek prije pokazuju a i ostale djevojke nisu dosegle spolnu zrelost. Valjda??
Evo slika pa bacite komentare!!

jbg. frend, kod fem. semena nista nije 100%, ja sam kod 2 fem. straina isto ima muske :( ... inace, oni uvek prvi procvetaju i sumnjam da ces imati problema ako si ga bacio, cure jos nisu izbacile pistile, jel?
 
08.08.2008
109
83
28
Djevojke 100% još nisu izbacile pistile, u biti siguran sam. Ali mi je jako čudno da je
takav mutant već dosegao spolnu zrelost!
Neka hebena genetika!!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ze marko je napisao(la):
Djevojke 100% još nisu izbacile pistile, u biti siguran sam. Ali mi je jako čudno da je
takav mutant već dosegao spolnu zrelost!
Neka hebena genetika!!!

hehe, nije mutant, samo je muski, a cure ce nastave svoje, cool
 
08.08.2008
109
83
28
Pozdrav ljudi,
Evo par riječi mada nema ništa novo.
Bebe se oporavljaju,žuti listovi ostaju dole i otpadaju , imaju neke suhe pjege na krajevima.
Dobro je šta se zeleni listovi stvaraju a na nekima mislim čak da sam vidio da puštaju male pistile,ali mi djeluje malo
prerano za to, ( mada kad se sjetim mudonje više mi ništa nije čudno). Šta nije to još prerano za spolno dozrijevanje?...
Sve u svemu stavio sam još jednu CLF 200w lampu i sada se nadam da će početi rasti malo više uvis i više se razgranati.
Rasvjeta je sada 400wHPS Gro Lux i CLF DUAL 200w ( slika)Temperatura 25,4 c, vlaga 44,5% , ph vode s kojom zaljevam 6,5.
Počeo sam ih prihranjivati malim dozama ROOT ComPLEX i TNT COMPLEX.
Evo slike:




 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
a da ti te zenke prebacis u vece posude,
ovako se samo mucis, gnojit - ne gnojit
posto imas prostora na bacanje,
iako 400W plus 200 cfl
nije ni priblizno dovoljno za 4 kvadrata,
al eto..
 
08.08.2008
109
83
28
Nema nažalost 4m2, negdje otprilike 2,8m2.
A i mislim ih sad presaditi u veće tegle, kroz par dana, samo da vidim kako će sada
reagirati na dodatnu clf-ku i dali će početi rasti malo više u visinu...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......kad se izjasne koje su cure presadi to u vece tegle i smanji prostor na 1x1x2......za ovaj prostor nemas ni priblizno lumena.......
 
08.08.2008
109
83
28
Pozdrav ljudi,
prvo sve najbolje u novoj godini!!!

Danas sam bebe presadio u veće tegle ( 5-litarske i 8-litarske), i
nastavio sam prihranom ( HESI) po planu. Stare su točno mjesec dana ( dosta ih je usporila nekvalitetna voda i moja greška)
Od kada sam nabavio ph-metar provjeravam svaki puta kada idem zaljevati
vodu iz flaše i svaki puta je indikator pokazivao veliku lužnatost. PH=7,8 - 8,0
Po vašem savjetu prvo sa limunovim smanjim ph vode na 6,5 otprilike i u tu vodu po
mjeri stavim gnojivo ( ROOT ComPLEX ,TNT COMPLEX + kap SUPER VIT-a i mjeru Power Zyme) - to je sve za vegetaciju.
Moram također napomenuti da od kada sam stavio još jednu CLF 250w DUAL, biljke su se počele razgranati više u širinu a još nedovoljno u visinu.
Ne znam kako da dobijem da rastu više u zrak. Razmak između biljka i svjetla je cca 60takcm.
Još jedna jako čudna stvar je da su mi 4 automatica koje sam stavio jer nisam imao kuda s njima počeli pokazivati pistile (slika)
Bacite komentare i eventualne upute ako nešto radim krivo.
Temperatura 24,3
Vlaga 44%
Slika govori tisuću rijeći....

Royal automatic

8 Miles High
8 Miles High


Royal automatic
8 Miles High
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ze marko je napisao(la):
... Stare su točno mjesec dana ... Još jedna jako čudna stvar je da su mi 4 automatica koje sam stavio jer nisam imao kuda s njima počeli pokazivati pistile ...

druze, a sta ti je tu jako cudno?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
markone, takvi su ti automatici i cudi me da nisu procvetali i ranije, meni procvetaju u intervalu 18~21 dan od nicanja :)
 
08.08.2008
109
83
28
Da ,automatici su onda stvarno nezahvalni ,ali ja sam ih i dosta zeznuo, jer ovako
ako idu več sada dozrijevati urod će biti minimalan. Ali to mi nije briga, oni su ionako bili usputni u cijeloj priči.
Ostale bebe napreduju,polako ali vidljivo, danas sam spustio reflektor sa clf malo niže na nekih 35cm od biljka
dok je reflektor sa HPS malo višlji. (slika)
Šta mislite o rasporedu svjetla i položaju reflektora?, Jel bolje da CLF DUAL bude bliži vrhovima biljaka a HPS malo višlja?
Sutra stavljam mylar foliju na zidove.
Pozdrav!





 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
pa ja ih bas ne bih nazvao nezahvalnim ali ako si ih sam dosta zeznuo kako kazes onda mozda, jel znas koji je automatic strain u pitanju? no, teraj ti tvoju glavnu pricu i bude to sve ok.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.