Dobra vecer dobri ljudi :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.04.2015
80
20
8
27
Evo iz klc sam i naso sam vas sto sam krenuo naci nesto o outdoor uzgoju i naso sam vas clanak. Zelim krenut sto prije. Al treba doc do sjemenki :)
 
17.04.2015
80
20
8
27
18 god. Imam bizzo. Nekako cu se snaci. Ocu prave sjemenke da mi uspije. Trudit cu se kolko mogu. Koje su najbolje sjemenke. Ime?
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Upisi to isto sto si pitao u google. Pa si izaberi točan odgovor :) Ili klikni gore nekog od sponzora pa izaberi ;)
 
17.04.2015
80
20
8
27
Samo da se dokopam prave stvari dalje cemo valjda lako :)

Da al nisam nikad to radio i otvorio sam te tri al ne kuzim. Mozes mi ti kak link dat il nesto. Nesto sta je jako dobro. Cuo sam da je think different jebenica :) i koja je razlika izmedju auto i obicne? Koja mi je bolja za prvi put ? :) znam da sam dosadan :/
 
Poslednja izmena od urednika:
17.04.2015
80
20
8
27
Procito sam da mora bit mjesto na kojem vecinu dana ima sunca. Planiram negdje u sumi/oko sume nac neko takvo mjesto di ima dovoljno sunca

Evo da ti olaksam. Par stvari i razlici izmedju advanced seed i royalquen seed. Jel bolja auto ili feminizirana. ? :D
 
Poslednja izmena od urednika:

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Moze prijedlog, prvo par dana citas forum pa ce ti onda mnoge stvari biti jasnije, citavo ljeto je pred tobom pa uzmi jos par dana cisto da znas sta radis. Nece sva pitanja nestati kad nabavis sjemenke...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
svi ti mogu dati svoje mišljenje o nekoj sorti koju su uzgajali, ali jednostavno moraš sam odlučit, bit siguran u sebe i u to šta radiš.. npr.. to je isto kao da me neko pita koji parfem da kupi.. jebote, uzmi koji ti najbolje odgovara.. :)
nemora se tebi svidit nešto šta se nekome sviđa, i obrnuto.. neide to tako, jelda?? :) koju god brendiranu da kupiš, nećeš pogriješiti..
 
17.04.2015
80
20
8
27
A ipak mi je prvi put pa da ne sjebem prvi put. Al dobro cito sam malo i tak. Ak ne uspim narucit OG kush onda iz ulicnog paketa za prvi put valjda ce nesto bit. Kaj mislis na ulicni paket jel moze ispast dobro?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
Zelim krenut sto prije.
znas li za onu "ko zurio noge izlomio", nema zurbe u growanju, potrosi malo vremena citajuci forum obzirom da se raspitujes za elementarne stvari, bolje prvo savladaj gradivo pa onda sadi menke, i to bez zurbe, neces nigde zaksaniti i da zasadis kroz dve sedmice, sezona je tek na pocetku. dobrodosao na forum, ne zaboravi procitati pravilnik foruma i potrazi adekvatne teme za tvoja pitanja, ova tema je samo za predstavljanje
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
onda poruci neke odmah sada pa se nemoj zivcirati, sta sad treba neko drugi da ti kaze koje da sadis, procitaj tamo opise sorti pa odaberi, u cemu je uopste frka. imas i temu Iskustva sa sortama pa pogledaj iskustva drugih. ako zuris sa nabavkom semena zurices i sa growom, a to nikako ne valja, polako i opusteno, nauci osnove growanja i razmisli kakav dim zelis, onda je znatno lakse dalje terati