Domacica,Special kush#1 pokusaj kombiniranog growa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.12.2014
26
15
3
37
Lijep pozdrav svima..
Nakon neuspjelog pokusaja indoora sam prekjucer proklijao jednu sjemenku da skratim vrijeme dok prognoza ne bude povoljna za outdoor. Pokusati cu biljki drzati na vegetaciji na danjem svjetlu,a zatim ju staviti na 12/12 u box.

Biljka je zasad ima tek prve listice,ali vjerujem da ce brzo napredovati.Zemlja je florabella. Saksija je zasad mala,no povecati cu je po potrebi. Nisam zelio odmah staviti u veliku zbog toga jer ju selim ujutro-van, navecer-unutra, pa bi mi to otezavalo stvari. Nije cijelo vrijeme vani zbog toga jer se u mojem kraju jos zna ti i tamo desiti da bude mraz ujutro...
Sto misliti da li ce ovo funkcionirati?

Gotovo sam zaboravio na jednu biljcicu,Special kush,koja mi je jedina ostala od proslog growa,i to vjerujem samo zato,jer je nije imala ni 2 para listica... Ona se lagano drzi na 19/5, zemlja je takodjer florabella.

Slike cu nabaciti kasnije kad budem imao prilike slikati...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pa što ne odma u box na 12/12 nego je nosati van-unutra? Ako je noću i ujutro na toplom nevidim što nebi uspjelo, dani su već pakleno vrući. Nekako mi taj rani outdoor zvuči najbolje poslje pomicanja sata, a to je 29-tog.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
04.04.2015
56
38
18
Koje svjetlo koristiš,biljka je brutalna,vidi se da je zdrava,ahaha kj ti se ovaj jedan veći fan list malo previše obradovo svjetlu pa se skurio?
 
14.12.2014
26
15
3
37
Svjetlo je smijesno. Par zarulja cfl, ne znam kolika je tocna ukupna wataza jer je sam ih puno porazbijao. Javim ti kasnije tocno.
Da,to se je desilo jer nisam bio prisutan,a biljka je rasla :D
 
04.04.2015
56
38
18
Ahahah samo naprijed,neračunaj da ćeš dobit nešto previše al za zezanciju je brutala,dodaj još 2-3 lampe crvenog spektra,i napravi si od tog ormarića box,obloži s nekom reflektirajućom folijom,stavi neku posudu s vodom ako nemaš i mogo bi izvuč dosta,jojj sad kad sam vidio ovaj dnevnik dođe mi da i ja počnem opet,da kad se probudim dignem s kreveta prvo njoj kažem dobro jutro...Te biljke u sobi sistem snađi se druže mi se najviše sviđaju...,I mogo bi u malo veću posudu presadit npr kantu od jupola,nebi ti trebala ta cigla,a biljka bi ti bila zahvalna...
 
14.12.2014
26
15
3
37
Znam. Ovo je vise nekako da ubijem dosadu. Posto nemam nista za raditi u zivotu treba mi neka zanemacija. Nemam prostora za nesto vece,ovo je 80% stealth grow... Ako razumijes sta ocu rec. Od lampi imam 4x 20W 4000K i jednu od 23W 6400K, ali naravno,planiram staviti zute kako ce mi prilike omoguciti... Vlaga je u redu,temp. je isto. Kroz zimu me je zezalo jer nema grijanja,pa je bilo pizdarija,biljke stagnirale i tako to. Uskoro planiram neki out pa cemo vidjeti... Ne mogu staviti u drugaciju posudu zbog toga jer sam ogranicen visinom boxa, ovo mi se cinilo najboljom opcijom zbog nacina na koji mogu manipulirati biljkom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zelenko420

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
plitka joj je posuda, koren uglavnom ide vertikalno a ne horizontalno :) moguce i da joj fali hrane ako nije nicim gnojena ili je ph problem. probaj fotke kaciti direktno na forum, preglednije je