Domaja HPS 70w + CFL 46w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.669
11.928
358
Socotra Island
eelslap.com
heheh ,nisam bio kuci par dana ,i bas sam se prijatno iznenadio mogu ti reci ,samo ne mogu da prezalim spaljene vrhice ...
nisam bro jos flush odradio , kontam jos jedno zalivanje danas pa na flush za 3-4 dana
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.669
11.928
358
Socotra Island
eelslap.com
novi update .86.dan od starta ,57.dan 12/12 .

Juče odrađen prvi flush (voda sa česme ,pH oko 7,5) .

Zemlja je tuširana laganim mlazom vode nekih 30-35 minuta ,pa na posletku sipana 3l odstajale vode sa korigovanom pH vrednošću (između 6.7 i 6.8) .
Poslednja 3,4 dana pratim trihome sa kobajagi 60x kinezom ,po slobodnoj proceni su mlečni ,a nekih 10-15% su pocrveneli .

Ubrao sam jedan (ranije) polu-spaljeni vrh ,malo ga trimnuo i stavljam ga na express sušenje .
U nedostatku dobre hedovine , ovime ću malo ublažiti svoju ,inače , izuzetno nestrpljivu narav i znati na čemu sam :)

Kako stvari stoje za sada ,biće vremena za još jedno zalivanje (samo vodom) ,pa ponovo flush ,pa 48h mraka pre seciranja .



toliko za sada...
pozdrav svima !
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.669
11.928
358
Socotra Island
eelslap.com
Zdravo drugari !
Posle 98. dana divnog druzenja dosao je kraj i tome .

Biljka je ukupno 28. dana provela na svetlu 18/6 i ostatak na rezimu 12/12 .
Jednom nahranjena Biovital Univerzal gnojivom u vegetaciji ,i 6 ili 7 puta sa Plantelom Cvet u cvetanju .

2 puta flush-ovana u razmaku od 15 dana .
48h provela u kompletnom mraku i jutros sam je konacno secnuo .


pred seciranje
stablo
koren
ostaci posle trimanja
i na kraju hedovi


Imao sam nekoliko gresaka ,ali sam i dosta stvari naucio . Sledeci put definitivno bolji lollipop i jos ludji trening .
Prinos bi bio jos bolji da nisam HPS-om spalio neke vrhove , nemam sa cime da izmerim kolicinu ,ali , sve u svemu sam dosta zadovoljan sa postignutim .

Hvala od srca celoj ekipi sa foruma ,grow supportu i moderatorima na podrsci i svemu ostalom !
Weedimo se na smoke reportu za koju nedelju :smoke18: .
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Irieman daj neki smoke-report da to kompletiramo i moze pod kljuc ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.669
11.928
358
Socotra Island
eelslap.com
Da ,da , smoke report , na to sam potpuno zaboravio .

Nemam nikakvu vagu ,pa se nisam ni zamarao merenjem . Na kraju mi je ispala tegla i po otprilike , a od trima sam napravio 15-ak grama super putera .
Tu noć kad sam kuvao puter nisam spavao uopšte . Hteo sam da probam , nisam znao koliko ,pojeo kafenu kasičicu otprilike pa sam očigledno prećerao :vb_kez:

Cvetovi su kjurovani oko mesec i po dana .
Kvalitetom samog dima sam i više nego zadovoljan .Par mojih bliskih ljudi koji su imali priliku da probaju takođe .

image.jpg


Lep ,socijalan rad, konstantan high . Dobra za preko dana u malim količinama i super za sex , u kombinaciji sa pivom , naravno :icon_mrgreen:
Od treće buksne nisi ni za šta osim za kauč .

Sve u svemu ,uživao sam skoro ceo jun u svojim plodovima . Nisam uspeo ništa da sačuvam da se kjurne duže , al' iskreno , nisam se ni trudio ;)
Još jednom hvala forumu na pruženom znanju , i svima koji su me savetovali i pratili ovaj dnevnik .

irie pozdrav :pilot :lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.