Domaja iz potkrovlja, pogonjena 400HPS & mnogo ljubavi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Grow je konačno došao kraju, danas se lampa više ne pali za preostale, slijedi im nešto mraka i onda sječa...

One sajsečene prije tjedan dana vise, jednu sam danas istrimao i dobio otprilike ovo (malo se i poigrao)

ir2e5d.jpg


Ta konkretna je negdje oko 65% prosječnog očekivanog prinosa po komadu, malo falilo da uspijem sa vrhovima napisati logo.
Gramaža ? , ma ko će znati, moglo bi biti oko 25 g suhe ošišane stvari. Davno sam vidio kesu trave da mogu dobro procjeniti.

Kako sredim te preostale napisaću poneku mudru, final report, osvrt na neke dobre i loše stvari koje sam napravio.

Zahvaljujem vutri na postojanju, korisnicima koji su bili aktivni još davno i dali materijala za čitanje, ovim trenutnim koji su mi pomogli savjetom i dobrom vibrom... bla bla

Ide rep svima koji su mi pomogli i bili pri "biljci".
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Evo vrijeme je da se ovaj dnevnik zatvori i ode na drugo mjesto.

Cijeli proces je skoro gotov, ostala je još 4 biljke za šišanje i flaširanje ali sad stvarno nemam živce za to.

Ispalo je pun ***** toga, doduše bilo je dosta i biljoza, evo slike nešto lošije kvalitete jerbo sam posudio fotić.

2959x5e.jpg


Staklenke su gotovo pune od 5 biljki, ove 4 hrpe su od dvije biljke, mali i veliki vrhovi odvojeni + 4 biljke još neobrađene (neda mi se).

Odokativno bih ocjenio da tu ima oko 250g a tako sam negdje i očekivao.

Da danas radim sve opet iz početka nebih puno promjenio, prostor je uvjetovao neke stvari od kojih nisam mogao odstupati. Imam novi prostor u planu za sljedeći grow, samo moram čekati neko vrijeme da se oslobodi kako bih ga okupirao.

Bit će to prostor 150X150x180, rasvjetliću ga sa 2x400w i ići će brand sjeme... Ali to ostavljam za neki drugi put, drugu temu i možda drugi dnevnik
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
bravoooooooo!!!! svaka cast riblji, vise nego odlicno. reci mi, jesi li pravio malo hashisha od trima? i jos jedna stvar, rekao bih po slikama da nisi previse lisce sisao, ja sam vrlo malo lisca ostavio, ali ipak je to stvar licnog izbora. jos jednom svaka cast, dao bih ti rep + ali sam to vec jednom uradio.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Evo, kad ne moze SKT, ja cu ubacit rep+
Svaka cast i veselim se novim grow-ovima!

PEACE!
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
SKT je napisao(la):
bravoooooooo!!!! svaka cast riblji, vise nego odlicno. reci mi, jesi li pravio malo hashisha od trima? i jos jedna stvar, rekao bih po slikama da nisi previse lisce sisao, ja sam vrlo malo lisca ostavio, ali ipak je to stvar licnog izbora. jos jednom svaka cast, dao bih ti rep + ali sam to vec jednom uradio.

ono bocirano je poprilično ošišano, ovo na staklu sam tek sada razdvajao, šišanje će pasti kao malo skupim volje, jebiga, ubio sam se , naručio pizzu, ležim, pijem crno vino...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
A šta reći nego :clap::clap::clap:

16 od 16 ..... još ne vjerujem, jesi igrao možda loto u međuvremenu, dok te ide ...:hehe:

rep + meštre .... Uživaj :leafblunt:
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Neka moderator prebaci ovo u završene dnevnike a mlađim članovima hvala za rep iako bi trebali znati da pucate ćorke, za moći dati rep treba imat već nešto reputacije sam, ima objašnjenje u jednoj drugoj temi.
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Ma riblji, svaka cast. Obavezno trečinu toga na curing u tegle i ne diraj bar mjesec dana...vec svako malo otvaraj..da ti ne pametujem previše..sve znaš

:thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.