Drager Drug Test 5000

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.02.2022
0
0
1
22
Neprikladan jezik!
Braco, plave svinje su me startovale u parkiranom vozilu, bio sam na vozačkom mestu.. Taj dan nisam duvao za divno čudo i svinje su krenule da me smaraju klasika. Zamolili su me da preparkiram auto i onda iz čiste dosade su me odveli da radim droga test bez obzira što nisam vozio. Odveli su me u stanicu i ispostavilo se da sam pozitivan na thc.. Nisam bio naduvan a u slučaju se tretira kao da jesam, izgubicu dozvolu... Da li neko zna dal vredi iscimati advokata za ovakvu stvar i takodje kako izbeći taj glupavi test koji može pokazati da ste naduvani bez obzira što ste pušili tipa pre 5 dana.. čuvajte se jebenih govnara.. pozz iz Zemuna :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pozdrav. Nemas srece. Koji je razlog bio da su te preparkirali? Sad kontam da su te tu u biti dobili. Sta drugo. Da si sjedio i da te startaju i nisi vozio. Nemogu uzeti vozacku. Ovako imaju svjedoke da si vozio...Sto se tice odvjetnika, on se nikad ne isplati. Do jednom. To im i je caka. Iskustveno govoreci, bez njega ne bi isao prdnit tamo. Ili bilo gdje na tu temu. Ono sto znam pouzdano je da se jako teško dodje proceduralno do toga da se nakon 3-5-7 godina ovisno o djelu, isto obrise iz prve evidencije za prašinare milicajce koji se uopce bave ovakvim stvarima. Živ bio, ako imas novce uzmi odvjetnika. Ako ne, mozes i sam kroz to sve. Samo onda jako dobro slusaj i citaj. :) I zali se na sve. :D
 
24.02.2022
0
0
1
22
Samo počni pisati. Ne stisci “odgovori””reply”
Kako misliš svedoke? Jedini svedok može biti samo oni lično i to sam otišao u rikverc par metara navodno da ne bih pobegao, da mogu da me zagrade kolima.. Ustvr su hteli samo da me nameste.. Povlačim neke veze preko ortaka da nestane slučaj, Al to je sve pitanje.. Imam probnu dozvolu a posao kojim se bavim trenutno zahteva da imaš B kategoriju.. Svakako hvala na odgovoru i na pokretanju ove teme.
 
Poslednja izmena od urednika:

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Deluje nelogično da testiraju osobe koje ne upravljaju motornim vozilom već sede u kolima. Šta bi bilo da si rekao da čekaš osobu koja treba da upravlja vozilom?
Biće da je i novi član ovog foruma @Parabola226 imao slično Iskustvo.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
Uvjek mozes odbiti testiranje, ali u tom slucaju ti je vise manje ista procedura.
Dok odbije testiranje ide kazna za odbijanje testa, dok dobijes poziv za sud, dobijes naputak da moras ici na medicinu rada i napraviti test na narkotike. tu imas vremena da se ocistis ako ne pusis puno, i ako puno pusis isto tako (ja cekam poziv vec 4mjeseca. Ocistio se i poceo pusit nazad a poziva nema..). U principu na medicini rada nemoze odbit test i ako si pozitivan gubis vozacka, ali bitno je da imas vremena 15 dana od sudskog poziva, u protivnom moras predat vozacku sve dok im ne dostavis negativan nalaz s medicine rada.
Kod ovog je dobra stvar u sustavu im pise da si samo odbio testiranje, ne pise da si vozio pod utjecajem. Ali ni to nije rijesenje jer nosi 6 kaznenih bodova.. Ima nacin navodno s onom listerin vodicom za usta i te neke fore ali nisam testirao. Sve u svemu izbjegavat plavce koliko je moguce jer ti ga moze uvjek uvaliti. I nikako pusiti u vozilu, jer ako se pusi u vozilu nemozes rec da nisi nikako, mislim mozes ali nema efekta :D
Koristi trazilicu

U tvom slucaju nemas druge nego ici na sud i tamo objsniti situaciju sucu, ako je razuman nece te oderat i uzet vozacku. Kazes nisam vozio pod utjecajem, a marihuana ostaje vise od 90 dana u urinu kod redovnih konzumenata. Reci zapalio sam par dana prije na nekom rostilju, partiju, festi smisli nesto, ali da nikad ne vozis pod utjecajem. A vozacka da ti je ujedno i posao i da ako ti uzme vozacku daje ti i otkaz, a djelo nisi pocinio.