Dual grow by 4herbs&me

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
UUU, ove sative su bomba, volim taj sativa look headova... samo vi držite tu hazeicu, to bude prava miješalica u mozgiću.. :)))))))
 
03.05.2010
40
9
0
31
JoeDoe je napisao(la):
slike..? :icon_lol:

ljepa vam je ova indoor sumica
rep+:respect:
ma nece bit slika jos koj dan jer smo prodali svu tehnologiju sto imamo i sad neamo s cim slikat moramo nabavit fotic il nest,indoor sumica vise nije sumica sad je indoor prasuma navrati za koj dan pa pogledaj.pozdrav hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blodeuwedd

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo mene nazad s novim slikama,obišo sam outdoor sajt rutinski i sve je u najboljem redu,sitnija oštečenja od bubica ali nikakve infestacije,ostali smo na 6 ženki vani od tog je samo jedna satori a ostale su nepoznate sorte!treba im malo prihrane ubuduće jer je kiša isprala dobar dio hranjiva koje sam bacio!

evo i slika pa pogledajte



 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Dečki pa Vi ste se bacili u izradu nebodera, od sad ste GRADITELJI-GROWERI, jer ove Vaše sative
indoor su sve, samo ne male i kratke. :)))

Ma bravo indoor i outdoor, ma sve.. rep+
:clap:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ma joj ljudi...ja se samo nadam da če mi od ovog growa bit dovoljno lijekova da nemoram više mislit o parama i nabavljanju okolo,baš mi je bed kad ponestane heda i onda ostane praznina i dosada,nakon što sam upoznao čari cannabisa život je jednostavno prazan bez tog!sad ima hedova i nadam se da će bit cole debele ko šake!nadam se
 
03.05.2010
40
9
0
31
jbt 4 dana ih nisam vidio i sad je brutalno,dolazim sutra doma pa cu doc drkat na biljke...
:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
moje su daleko u divljini i ne mogu ih posjećivati baš često... ostavio ih sam ih na milost i nemilost majke prirode.
nadam se da su se primile i one koje se pokažu najjačima s njima radim criss-cross.
niti ih ne gnojim.. možda malo dreka od kokice pod njih uskoro i to je sve.
da ih bude i 5, ja zadovoljan...
boz :sun2:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo ljudi samo da javim da su biljke super,hedovi rastu a sative su prošle i krov i nabile još 20 cm skoro u visinu,počeo je šečer na miljenici sativi i na još par biljkica i sve to lijepo kreće sada u jedno prekrasno cvjetanje i mislim da če bit baš do jaja!pozz
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
evo vjerojatno danas update od indoora a outdoor polako ide sad,neda mi se opet na sajt da riskiram bzvz da me vide,sljedeći tjedan najvjerojatnije kad malo živnu curke nakon lomljenja,indoor krasno napreduje,masti se polako,cole se formiraju!pozz
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo i slika ljudi pa slobodno komentirajte,sve napreduje lijepo,prave se hedine i hediči i ima svega,ja laganini puškaram sativicu i ona je vjerojatno živa samo za moj gušt :) ostale neču dirat dok nebudu gotove!

evo i slika:




Pozdrav i pazite se!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Svetilist
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.