Duhovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.09.2012
29
8
3
32
Eeee ovako ljudi...Danas ti dodjem ja kuci i pricam sa majkom i sestrom i nevezano oni mene pitaju,"Da li si cuo nesto za radnju **********"?Ja punih usta odgovaram da sam nacuo nesto da se u radnji pojavljuje duh...Kazu oni meni da je to istina i da nebi verovale da nisu videle svojim ocima snimak na kome dete trckara po radnji place sedi igra se....Takodje je danas bio Svestenik i osvetio je to mesto i sada cekaju da prodje 12 sati posto se tada obicno pojavljivalo dete..Taj snimak je bio predat policiji i saznaje se da je u toj kuci nekada zivela zena,i ona je bila zatrudnela sa popom.Kada je rodila dete ,ubila ga je i sahranila u kuci..Celo mesto bruje o ovome,mesto ima oko 10.000 stanovnika neverujem sta se sve desava......Jedna zena je cak od stresa i popila 2 bensedina.......Sta vi mislite o ovome..?A jos cudnije sto se ovde u roku od 2 meseca desila 2 samoubistva a selo pored je imalo 2 samoubistva i jos par ubistva...Da li ima uticaja nekih nama nepoznatih sila....
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
idemo se uhvatiti ove tematike, duhovi
moj duh sada slobodno luta nebeskim i zemaljskim, znanim i neznanim prostranstvima, odnosno ima ga svuda osim u mojoj glavi
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
meni se desilo nekih par cudnih stvari ali ne vidim zasto nije moguce da ljudski duh poslje smrti u nekom obliku ostane na ovom svijetu...
svega ima, ima i toga sigurno :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Znam jedno mjesto, jedan napušteni dvor gdje je EXTREMNO JEZIVO da ti se kosa na glavi digne. Jednom smo tako drugovi i ja išli zapalit džoks tamo, bilo je oko 1 u noći i sjećam se da je u tom napuštenom dvoru bilo hrpa mačaka... Kad sam se približio blizu tog dvora, odjednom me prošla neka jeza toliko hladna da sam se smrzo, doslovno mi se ohladila krv u žilama. Vjerujem da tamo ima neka jeziva spika, a ljudi su navodno čuli čudne zvukove u tom dvoru. Uglavnom, mislim da je moguće da ima duhova.:kauch
Isto tak može biti da se radi o crnoj magiji. Btw. prema nekim pričama moja baka je bila coprnica i bavila se nekom magijom.... :dada
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
sta u paklu se moze odsluzit kazna? xD neznam bas...
ja mislim da smo mi izmislili vraga i boga , pakao i raj i ostale slicne stvari... ali vjerujem da postoje entiteti koji su nam u blizini i da kad umiremo zapravo nastavljamo ziviti samo u drugom obliku...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Grunfizmi

ako vidis duha,napij se PIK piva do uha !


zanimljivo...
ali za mene bi pakao bio ostati ovde negde u 'limbu' ,da lebdis i smaras/proganjas ljude... xD

sta ja znam....
verujem da je moguce,ali isto tako ne zelim da se licno u to uverim...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
DJFlyHigh je napisao(la):
sta u paklu se moze odsluzit kazna? xD neznam bas...
ja mislim da smo mi izmislili vraga i boga , pakao i raj i ostale slicne stvari... ali vjerujem da postoje entiteti koji su nam u blizini i da kad umiremo zapravo nastavljamo ziviti samo u drugom obliku...

Naravno da se moze odsluziti. Ovakav nacin zivota kao na nasoj planeti je pakao.
Siromah je tuzan sto nije bar prosjecan, prosjecan zali sto nije bogat, bogatas zali sto nije najbogatiji, najbogatiji se pocne igrati Boga i vrsi razne perverzije, sadizme i fasizme nad jadnim narodom. E, sad, ako vjerujemo u andjele, onda smo mi andjeli koji su prekrsili nekakvo pravilo iz raja, pa su nas poslali u kazneno popravnu ustanovu pakao na Zemlji.

Dakle, kada se duh napokon oslobodi ljusture u koju je zakovan zbog nestasluka iz raja, zasto bi ostao u ovozemaljskom paklu?!
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
vidim sta zelis reci romeo... a gledaj sad... razmisljao sam i ja tako o tome ali onda sam skuzio da kakav god zivot da je , tu je da naucis nesto iz toga... meni ja slabo kad vidim stanje u svijetu... dio ljudi nezna di ce sa parama, puni ko brod, dok drugi dio nezna kako do para, nemoze nahranit obitelj.... to je tako nazalost, bilo je prije i biti ce... ja se nadam da nece ali kako stvari stoje ce biti xD
stvar je u tome sta netreba bit tuzan, u kakvoj god si sitaciji treba biti sretan sto si ziv i trudit se do smrti ako treba... znat ces da nisi umro bezveze nego u borbi da prezivis, lakse ces umrijet sigurno a i poslje te sigurno ne ceka pakao ako si prosao taj tvoj "pakao" na ovoj zemlji...
ma neznam vise sad sam dosao do trenutka kad sam previse izbijen i mozak mi je zablokirao xD
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
ma jooooj ljudi moji ako ista i ima u tome, a ne tvrdim niti da ima niti da nema, osobno se ne zelim uvjeriti...btw ne volim ni horrore gledati, onda me je frka ici pisati po noci ako moram...eto vidjeh temu pa rekoh da skicnem :kauch
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ja se slazem sa DJflyhigh-om...mislim da neciste duse ostaju među nama iz nekog razloga...moguce je, zasto ne, niko nije dokazo da nema ''duhova''...ja sam imo jedno dosta čudno iskustvo, al nikad nisam skonto sta je to bilo...sjedim oko 1 u noci za kompom u sobi i bandarim, tišina u sobi, i odjednom iza za vratom čujem i osjetim duboko disanje...sledio sam se...nakom min-dvije pogledam iza i nema niceg...moguce je svasta, moguce da sam zabrijo...nemam pojma, ali kontam da neceg ima jos među nama :D