eo da i ja prestavim svoju jadnu biljčicu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
by IMENJAK:
po meni i da opet posadim krajem 7. mjeseca opet će biti dobro...
ako ništa manje je znatiželjnih ljudi, pa ne moram biti toliko paranoičan, a i količina mi je sasvim dovoljna..

ova berba iz ovog dnevnika mi je trajala oko godinu dana... tako da mogu reći da sam zadovoljan, još da nisam bacio dosta popljesnjive vutre trajalo bi i duže..

ali dobro, ja se ne prebijam sa travom, ja to volim laganini tanku čistaka srolati i kulirati, ili prije spavanja da samo sklopim oči i druge sekunde se probudim kad ono prošlo 12 sati :punch: glupo mi je kad se ubijem pa samo vegetiram uokolo, rjetko kad to prakticiram :punch:

tako da mi baš nije jasno kad vidim ljude koji imaju po 5 stabljika velićine sekvoje, pa šta će raditi sa tom vutrom, možda skupljaju životnu zalihu? ili se svakodnevno ubijaju sa 5-10 grama :punch:.

JA:

old school motherf....er hehehehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: imenjak
24.04.2013
10
1
0
A da tebi kilma dozvoljava kasnu sadnju,..nama u gorju je malo drugacije ;)

A sto se tice ovog sto si rekao da ti nije jasno kad vidis ljude koji imaju po 5 stabljika...e pa u tom slucaju pricas o meni pa ti mogu usput i objasniti.. imam puno vise prilika za pusiti i to jednostavno ode..prije spavanja su najjace slazem se al i tokom dana neke uobicajene stvari postaju puno zanimljivijima i boljima pod utjecajem tako da nije lose..Pod tim ne mislim na totalno unistavanje i vegetiranje okolo nego umjereno doziranje (svatko zna svoju granicu)...A nitko si nece skupit zivotnu zalihu od 5 stabljika..I da jos jedna stvar..ti si zasadio jednu i imao si srece da je cura...A sta ako ja zasadim 3 i sve tri ispadnu momci? Onda nema nista ni od ''zivotne zalihe'' ni od ocekivanog odnosno potrebnog uroda...Nadam se da sam ti uspio malo priblizit moje gledanje...

Kad nabavis sjemenke i posadis zelim ti svu srecu.. Uzivaj brate ;)
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
padobranacOG je napisao(la):
A da tebi kilma dozvoljava kasnu sadnju,..nama u gorju je malo drugacije ;)

A sto se tice ovog sto si rekao da ti nije jasno kad vidis ljude koji imaju po 5 stabljika...e pa u tom slucaju pricas o meni pa ti mogu usput i objasniti.. imam puno vise prilika za pusiti i to jednostavno ode..prije spavanja su najjace slazem se al i tokom dana neke uobicajene stvari postaju puno zanimljivijima i boljima pod utjecajem tako da nije lose..Pod tim ne mislim na totalno unistavanje i vegetiranje okolo nego umjereno doziranje (svatko zna svoju granicu)...A nitko si nece skupit zivotnu zalihu od 5 stabljika..I da jos jedna stvar..ti si zasadio jednu i imao si srece da je cura...A sta ako ja zasadim 3 i sve tri ispadnu momci? Onda nema nista ni od ''zivotne zalihe'' ni od ocekivanog odnosno potrebnog uroda...Nadam se da sam ti uspio malo priblizit moje gledanje...

Kad nabavis sjemenke i posadis zelim ti svu srecu.. Uzivaj brate ;)

hahaha, ti si još dobar, ma nisam ciljao previše na to, jer i sam mislim zasaditi više stabljiki, normalno da ne mislim 1 zasaditi pa gledati oče li biti muška ili ženska, neznam ako si gledao kojim slučajem dnevnike ne samo po ovom forumu, nego i po drugim forumima, pa ti sade cjeli vrt tih biljki pa im ispadne min. 5 ženki po 2-3 metra, i od toga bude par kila trave... kad se osuši ostane preko 5 kila vutre..

to garant nije za osobnu upotrebu, čak i ovo moje sam komotno mogao prodavati, al mi bilo žao :rasta1:

a možda i jest ako, rolaju svaki dan ovakve đointove, samo bankrotiraju kad dođe račun za vodu, jer presuše usta i od lizanja rizli, a i kasnije od vutre.... :vb_kez:
http://www.youtube.com/watch?v=4Kbdnq1lNAA
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
točno neznam, nisam nikada vagao...
ali ako ćemo gledati da sam bubam 150-250 dana pušio po 2 grama, gram ili pola grama, ajmo reći u prosjeku 1, jer sam često bio u društvu, tad se nije previše štedilo, i još sam imo par sesija gdje se znalo po 10-20 grama pušiti, i to je bilo nenormalno kad se sjetim. a trećina mi je propala, mogu komotno reći da je bilo sigurno kojih minimalno po računici 200 grama, dakle 150 puta 1 i 50 grama za nenormalne dane... iako bi moglo biti i više, ali ne želim nagađati, a i po meni nije niti toliko bitno...

kad se osušilo, sve je moglo stati u par kutija od domačice da budu krcate...
hedovi su stvarno bili ogromni u usporedbi sa tako malom biljkom, pred kraj vegetacije mi se sve posavijalo od težine hedova, biljka nije mogla držati tu težinu... :smoke18:
 
24.04.2013
10
1
0
imenjak je napisao(la):
hahaha, ti si još dobar, ma nisam ciljao previše na to, jer i sam mislim zasaditi više stabljiki, normalno da ne mislim 1 zasaditi pa gledati oče li biti muška ili ženska, neznam ako si gledao kojim slučajem dnevnike ne samo po ovom forumu, nego i po drugim forumima, pa ti sade cjeli vrt tih biljki pa im ispadne min. 5 ženki po 2-3 metra, i od toga bude par kila trave... kad se osuši ostane preko 5 kila vutre..

to garant nije za osobnu upotrebu, čak i ovo moje sam komotno mogao prodavati, al mi bilo žao :rasta1:

a možda i jest ako, rolaju svaki dan ovakve đointove, samo bankrotiraju kad dođe račun za vodu, jer presuše usta i od lizanja rizli, a i kasnije od vutre.... :vb_kez:

Uuuuu bome ovaj da to zapali potrosio bi vise vode nego normalna odoba u godini dana :p
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
nisam imao mobitel sa kamerom da snimim zadnja 2 pokušaja uzgoja, jer mi je mobitel crko, pa sam nabavio staru nokiu, evo tek sam sada nabavio neki sa kamerom da se malo moderniziram..

stavljam slike u ovu temu jer po meni nema smisla otvarati novu za polovični uzgoj...

sadio sam negdje 2-3 tjedna ranije nego ovaj uzgoj sa teme, dakle ovaj sa teme sam zasadio negdje početkom sedmog mjeseca, a ovaj sad što imam sam sredinom 6. mjeseca...

ovaj put nisam sadio u čaše pa presađivao jer to nema baš nekakvoga smisla... napravio sam bolji mix zemlje, i više nakrcao u saksiju, koristio kvalitetniju vodu, ništa od gnojiva...

i od malena sam je trenirao, stalno sam glavni vrh savijao da sporedni narastu, onda sam sporedne savijao da sporednima narastu sporedni, i tako u nedogled, na kraju sam dobio pravi grm...

mogu reći da kad gledam datume svog prvog uzgoja i datume ovog uzgoja, vidi se veliko napredovanje, ovaj zadnji uzgoj je pretekao prvi, i dosta se razgranao, grane nisu toliko masivne i listovi nisu toliko veliki ko na prvom, ali ih zato ima dosta više, dakle ko grm je gusto

imao sam problema sa skakavcima na početku, trebalo je biti više biljki, ali na kraju je ostala samo jedna, a i ona nije bila pošteđena, pesticide i ostale stvari ne želim koristiti.. druge godine ipak budem na tek mlade biljke posuo neopitroida...

http://imgur.com/YCRvQUh
http://imgur.com/0FOKhoT

http://imgur.com/hPIvvE1

evo i stanje moje prve biljke u to neko vrijeme prije 2 godine....
http://postimg.org/image/1g2691wjo/

dali ja jedini imam nekih problema sa uploadom slika, dali ima tko kakvu stranicu za preporučiti, ovaj post image mi ne radi ko prije..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname and sharp