EU Bolje sutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
doomer je napisao(la):
a protiv marihuane su kao svi educirani i raspolazu dokazima a ja vam garantiram da ih pola nezna razliku izmedju jointa i tube ljepila.

a normalno
ona kurva aana lovrin ministrica pravosudja je rekla "ma droga je droga brate sve to isti qurac i joint i igla.. u bilo kojim kolicinama. sve trebna iskorijenit.. jesmo katolicka balkanska zemlja di je nedozvoljeno imat kretenski zakon ili sta?!"

Ana, daj otkaz majke ti desnicarske
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
nemoze uopce ovaj mentalitet generacija iz juge opstat u EU a pogotovo mi se ne svidja sto nam takve seljacine ljudi kroje buducnost dok sve nove i skolovane generacije koje imaju neku perspektivu ucinit nesto s drzavom bjeze van od ovih vukova sto sve sami pojedu........ lopovi kazem vam ja


ajmo mi ljepo u EU pa nek nam EU malo i kontrolira te financije, al nece nas ni oni, nit nam nece dat pare jer vide da smo lopovi, pa kazu da se prvo rjesimo korupcije na sta nasi jos jace kradu pa mozda nista od eu : )


ionaku su se sjebali sto su uzeli ove cigane rumunje
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
balcan_smoke je napisao(la):
a kada nas prime
spremite vazelin
da mažete dušu
da ne peče dok nas...

radio sam za EU i kada bi viđeli zakone i propise
nisam siguran da bi bili oduševljeni

ali pošto nam se to piše bar neće biti granica
i tih fora

demokratija je izmišljena da mi mislimo da biramo i upravljamo
a sve ostalo za diktature

narod nikada neće biti sposoban da sam sebe vodi

uglavnom ako ste sadili paradajz za sebe
kada se uđe u eu nećete mooći više
jer se tačno zna koliko ko može da ga proizvede i đe da proda
kavalitetna hrana njima
krš hrana nama

ni litar rakije neće moći legalno da se ispeče

Ja sam se malo raspitivao o tome, i cini mi se da se ne sme praviti rakija i gajiti stvari bez nekih dozvola dok god prodajes te stvari. Dakle, ako gajis paradajz samo za sebe, to je dozvoljeno, cini mi se.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ma daj pa u EU ce i poljoprivreda dobit poticaj i bit ce bolje grozdje i bolje sljive i bit ce bolja rakija i smokve.
peci ti sebi kume rakije siroki ti brijegovi sve posij sljivu pa peci ili travu niko ti nece to branit.

ovo me podsjeca na one plakate sir i vrhnje.... nemojte me j : : ) nece nestat vrhnja ako dodje eu
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Postat ćemo sluge, kmetovi...a to nam omogućuju naši političari a.k.a. ''neumorni lizači zasranog dupeta''...mi ćemo konobarit, a stranici će se izležavat po našim plažama...fuj to...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
"Kad jednoga dana turizam procvjeta
I navale švabe u rekordnom broju
Cijela će zemlja samo od ljeta
živjeti kao bubreg u loju

Samo će vječni rekreativci
Radit' na polju il' biti vojnici
Slavonija će biti golf teren
A tko previše radi uhapšen

To će biti taj dan
Objesi zimmer frei
Lezi pod palmu i uživaj"
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
[video=youtube;DeP1lm3t4MQ]http://www.youtube.com/watch?v=DeP1lm3t4MQ[/video]
Informirajte se na nezavisnim medijima o EU.
Uz ovakvu cenzuru Hrvatskoj prijeti lažiranje referenduma o strane političke oligarhije koja ide po plaće u eu parlament u zamjenu za opće dobro suvrerene republike Hrvatske.
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
fuj.postat cemo samo masa ljudi koji donose novac,sve če kontrolirati tržište:i hranu,vodu... nečeš moc nista svoje uzgojti organsko i zivit u svom miru,nebi se ni cudia da za par godina nemos piti vodu iz prirode zato jer neki seljober ima 51% tog izvora kupljenog,a znamo kako nasa vlada voli prodavat... pis
 
09.12.2008
21
5
0
39
netrebamo mi EU nego oni nas.
i zalosno je koliko su ljudi zaglupljeni i slabo informirani o EU i koliko njih veruje onim propagadnim programom sto nas truju, tipa " ako neka clanica EU zabrani rad (uzimam primer Hrv) hrvatskim gradjanima onda Hrvatska isto moze uvesti zabranu". WTF??? pa kod nas ni poljak nece hteti doci raditi:icon_lol:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma daj, taj referendum je vec namjesten 100 posto....


Ja kao plus vidim regluaciju zakona o lakim drogama, slobodno putovanje bez granica i uvoz auta starijih od 7 godina....

I to je to... a o minusima ne zelim mislit jer znam da nemogu nista promjenit, so why bother anyway?
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

U danasnjem svetu nepostoje vise sela, gradovi, republike, drzave samo KONCERNI i MASONI. Kao osoba koja je zivela u jednoj od balkanskih zemalja a rodjen u Jugoslaviji i trenutno zivi u jednoj od Eu zemalja mogu vam reci da je ogromna razlika. Dali je bolje u EU moje misljenje da je za radnicku klasu mnogo bolje. Imaju takve kakve zakone i moras ih postovati. Dok na balkanu pa znamo svi sta se desava, ko ima pare radi sta hoce a ostala sitna buranija ima vec odavno vazelin tako da nece trebati nabavljati. Princip evropske unije me jako podseca na sistem funkcionisanja stare juge i Tita. Ako se secate kako je funkcionisala stara juga, sve republike i pokraine su zavisile jedna od druge. To sada rade sa evropskom unijom. Jedna drzava proizvodi ovo druga ono. I kontrilisanje je samo na papiru jer u stvarnosti ne eu te kontrolise nego masoni i koncerni. A i sad si sluga tamo gde trenutno zivis. Nemozes puno bas postici, probas demonstrecije a on salje kerove. Kojima ti dajes platu. Pljujes po politicarima izneses dokaze protiv njihove nelegalne stvari i, i, i, i, i NISTA. Zasticeniji su i od belih medveda. Kako neko ko je dobio poverenje miliona ljudi da ih vodi, predstavlja i donosi zakone koji za njega uopste nevaze. To su obicne marionete masona i nista drugo. Beskicmenjaci bez obraza i duse. Sad vec pocinju sve prirodne stvari da zabranju a znate zasto: " ono sto dolazi iz prirode nemoze se patentirati a bez patenta nema monopola i zarade". Strasno sta se desava u svetu truju nas ratovima i vremenskih katasrofama ozonskim omotacem. A odakle sve to pa ti isti masioni ( bilberg grupa ) iza zatvorenih vrata odlucuju o 99%, kako da im sto vise para izvuku iz dzepa i da ih naprave zombijima koji nerazmisljaju ( tipican primer amerike i njenih stanovnika ). Vec pocinjem sumljati da su ameri smislili EU pa ce sada kao da propadne i oslabi Evropu duplo. Tesko da ce ovaj svet krenuti na bolje dok je osnovna moneta placanja novac. Nekazu dzabe nasi stari da je covek ovca za sisanje.
Dali ce biti bolje u EU moje misljenje DA. Dokle ce trajati neznam.
 
09.12.2008
21
5
0
39
mislim da bi Hrvatskoj bilo 100x bolje bez EU samo da je pametni ljudi vode i da je vode kako treba, zasto norvezani nisu hteli u EU da im oni diriguju koliko ribe mogu loviti i koliko nafte mogu vaditi. i dalje mislim da obicnom radniku koji radi ovde za 2200kuna plate i nasem obicnom seljaku (slavonac sam) EU nece nista dobro doneti, kao sto si DEDE i rekao veliki i jaki guse male i zele da drze monopol a jasan je primer nas seljak.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
zašto glasati NE!! za EU ----

1. Hrvatskoj vladi je naređeno da se svih 35 potpisanih poglavlja drže u tajnosti i da Vam nastave prodavati maglu do konačnog ulaska, pa sad pročitajte ISTINE koje su se Hrvatskoj dogodile, ili bi se dogodile ulaskom u Eu, pa će Vam biti jasno zašto ih hrvatska vlada i hrvatski predsjednik skrivaju od Vas.
2. Ulaskom u EU gubi se suverenitet, neovisnost i pravo na slobodu odlučivanja. Sve daljnje odluke su ustvari naredbe po volji Bruxellesa koje moraju biti izvršene, inače slijede kazne i sankcije!
3. Lisabonski ugovor (Ustav Eu) napisan je na nerazumljivih 2800 stranica koje nitko iz vlade nije niti pročitao, jer su i sami priznali da nemaju prijevod Lisabonskog ugovora!
4. EU nije zastupnička demokracija. Političari u EU se sami biraju između sebe. Eu birokrati su sami sebi izglasali Lisabonski ugovor, bez pristanka svojih građana putem referenduma.
5. Vijeće ministara EU bespogovorno potpisuje sve zakone koje im EU komisija (EU Vlada) daje na potpis i pečatiranje. (Priznali da su 2008. potpisali sve zakone, a samo 15% pročitali jer '*vjeruju'* Eu komisiji).
6. Predsjednik EU komisije sam odabire članove EU komisije! EU komisija sama bira predsjednika EU komisije!
7. Zakone za EU komisiju piše 3000 radnih grupa za koje nitko ne glasa i nitko ne zna tko su. Ispisano je već 100,000 stranica zakona preko kojih se građani polako privikavaju na novi robovlasnički sistem!
8. U EU možete glasati samo da bi izabrali zastupnike u EU parlamentu. Hrvatskoj je dozvoljeno samo 12 mjesta u EU parlamentu koji trenutno broji čak 784 zastupnika!
9. EU parlament nema prava veta na zakone. EU parlament samo diskutira o već donesenim zakonima.
10. Odluke poput rasprodaje svih hrvatskih nacionalnih bogatstava, naseljavanja Hrvatske, broja izbjeglica za prihvat, odlaganje radioaktivnog otpada, uzgoj GMO kultura će se donositi bez pristanka Hrvatske!
11. BBC već sada savjetuje cijeli svijet da razgrabi hrvatsku obalu i otoke. Postoje planovi o naseljivanju 250,000 ljudi i to samo u Dalmaciji! Ulaskom u EU, Španjolska je naseljena sa 5,5 milijuna useljenika, od čega samo 780,000 Rumunja, dok je Poljsku, nakon ulaska u EU, naselilo 60,000 Vjetnamaca. Tako će i Hrvatska dobiti nove stotine tisuća useljenika, pored 285,000 nezaposlenih Hrvata, gdje tzv. kukuriku koalicija sa hns-ovom kozom već priprema teren za veliko useljenje Hrvatske ako dođu na vlast, dok druga hdz-ova koza tjera Hrvate da rade van!
12. Lisabonski ugovor propisuje da se bilo koji državljanin EU može kandidirati za lokalne jedinice uprave ili mjesto u vladi bilo koje države članice. S obzirom na planove naseljenja Hrvatske, vaše lokalne jedinice uprave ili gradonačelnik će biti birani iz redova stranaca koji će vas brojčano nadjačati nakon poplave useljenika, a koja će uslijediti upravo zbog hrvatske sačuvane ljepote kakvu je EU sebi već odavno uništila i hrvatskog Jadrana, najljepšeg mora na svijetu, koje bi takvom politikom useljenja stranaca postalo europsko, kad nemože biti hrvatsko. Ulazak u EU odgovara samo velikim članicama, ali ima katastrofalne posljedice na male. Hrvatska može biti prijatelj EU bez ulaska u EU! Da li EU to može?
13. Hrvatska vlada je potpisala ugovor o rasprodaji hrvatskih oranica i zemlje Europskoj uniji 7 godina nakon ulaska. Aneksom se hrvatska vlada obavezala da EU može jednostrano i poništiti taj ugovor već nakon 3 godine! Ne zaboravite: riječ zemlja se često koristi u zamjenu za riječ država!
14. Eventualnim ulaskom Hrvatske u EU, NE otvaraju se nikakve nove mogućnosti izvoza hrvatskih proizvoda u EU, a koje već nisu ostvarene kroz "Sporazum o slobodnoj trgovini između Hrvatske i EU".
15. Eventualnim ulaskom u Europsku uniju bit će Vam zabranjeno zaposlenje u uniji slijedećih 7 godina, dok se danas tamo možete zaposlit odmah, ako nađete posla pored njihovih 30 milijuna nezaposlenih.
16. Prema Lisabonskom ugovoru, ako bi vaša firma obavljala posao u EU, vaše plaće moraju biti hrvatske. Ukoliko želite studirati u EU, možete to i sada, ako vam roditelji to mogu omogućiti.
17. Sad bi se plaćalo Bruxellesu putem izdvajanja: 50% prihoda od pdv-a + 50% prihoda od hrvatskih carina + godišnja članarina od 550 milijuna eura, što je ujedno i cijena Pelješkog mosta kojeg Eu inače brani graditi, jer se navodno ne uklapa u njihove vizure
18. Eventualnim ulaskom Hrvatske u EU, hrvatski dug će enormno porasti. Primjer za to su države poput Portugala, Irske, Italije, Grčke, Španjolske koje Europska unija pogrdno naziva skraćenicom PIIGS (SVINJE), dok će izlazak iz EU značiti plaćanje do 30% jednogodišnjeg proračuna
19. Ako je hrvatsko zakonodavstvo sada usklađeno sa Eu zakonodavstvom, čemu onda ulaziti?
20. Omjer ravnopravnosti Hrvatske u Europskoj uniji kao i mogući njen utjecaj u EU:**** **** Europska unija (500 milijuna stanovnika) Hrvatska (4,3 milijuna stanovnika)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
hvata me tjeskoba kad shvatim koliko sam bespomoćan i kako je skoro pa gotova stvar da ćemo ući u EU, a istovremeno mi se želudac diže kad vidim propagandu, one odvratne reklame kojima se ljudima mažu oči...

trebalo bi tužiti nacionalnu televiziju za propagiranje EU i za neiznošenje loših činjenica i posljedica koje nam donosi članstvo... GONG je nešto počeo ali bojim se da puno prekasno...

trebalo bi odgoditi referendum za nekoliko mjeseci i u to vrijeme dati sve od sebe da se ljudi pravilno informiraju i da znaju zašto NE u EU!!!


EU bolje MALO SUTRA...
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
bojim se da ni 100 referenduma nebi pomoglo,vec je odavno u nase ime odluceno da hr tezi europi(ogradjuje se od ostatka balkana),mozemo mi raspravljat,argumenti za i protiv...al cinjenica je da nam nemoze bit gore nego sto je! ja sam osobno protv europe jer je ocigledan njen propast al hr je vec propala tako da ne vidim razlog zasto ne eu kad ju usporedim sa danasnjom silovanom hr?

domovinski rat je zakurila amerika(yuga 3.svj.sila),kinezi poslali neki dan svemirsku ekspediciju a ameri salju svoje letjelice da ih spijuniraju,ilitiga kontroliraju...ugl.amerika vrti kolo.
uzeo sam kinu za primjer jer ima gotovo duplo vise stanovnika nego citava europa,sta da je europa poslala ekspediciju u svemir?ne da bi ih ameri pratili vec bi im rekli di da idu...tako da se nema smisla pjenit oko eu,ionako smo stoka sitnog zuba u ovoj djiberskoj zemlji,zasto nebi bili stoka sitnog zuba u europi?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
u europi ima da nas još više deru, da se pretvorimo u još veću sirotinju nego šta smo sada. i šta kad se europa raspadne? ostat ćemo goli *****, bez igdje ičega jer će nam stranci sve pokupovati...
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
a ovako ne kupuju?...kupit ce nas oni i ovako i onako,ako ti aludiras na neku slobodnu i nezavisnu drzavu to vec imamo 17 god.,i nema nikakvog pozitivnog napretka osim odlicnih uspjeha u sportu a to mozemo i dok se europa raspada.
nerazumijem koji ce to POSTENI hrvat pokrenut hr industriju i gospodarstvo,tj.podici ju na noge?kerum,mamic,todoric?nezna se koji je veci ratni profiter i manipultor,svako gleda svoju guzicu pa tako i ja svoju,a mojoj guzici pase npr. da se maknu granice pa da mogu brze,bolje,jeftinije do amsterdama,mojoj guzici pase da se dekriminalizira DROGA,i ono najbolje od svega da me krade neki skolovani intelektualac nego sanader i ostala prevaransta gamad koja su se spustila iz kamena u grad...poanta svega je da ce nas pokupovat prije il poslije,bio ti u europi il ne...kao sto se da vidjet vec su pola pokupovali a nismo u uniji?!

p.s.kao sto rekoh ja sam protiv unije al sam i protiv toga da se javljam svaki mj. na burzu,da sa svih strana samo ukrali ovo,zatajili ovo,oslobodjen optuzbi,ubio tolko i tolko ljudi slobodan sece...to je nasa samostalna drzava? sta ce ti samostalnost kad nisi samostalan? nama treba netko da makar PROBA ocistit drzavu od korupcije na kojoj je ista i osnovana,nazalost mi nismo sami to sposobni napravit(previse veza i vezica,jbga.to je kad nas je malo,jedno veliko pleme,manje vise svi se znaju) i zato s ulaskom u uniju postoji nekakva sansa za boljitkom a ovako jel mi moze netko rec neko pozitivno misljenje,ideju,clanak di se vidi bolja buducnost hr,u slucaju odjeba uniji?