Experiment 0.5l Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Evo par slikica od mog projekta o,5
prve pistilice izašle 13.09.2013. skupila je 2 tjedna cvjetanja do sad, nadam se da će još 6 tjedana preživiti.
zeznuto je zaljevanje jer treba vodu svaki drugi dan, gnojenje jednom tjedno za sad uglavnom iza svakog gnojenja ide dva zaljevanja sa vodom. Koristim plantelu cvijet.

 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Evo da nabacim koju sliku, imam 2 biljke jedna u 1l druga za eksperiment u pola litar. Cvetaju preko
50 dana, gledacu mikroskopom i idu do kraja kolko treba.

1litar posuda

xg6h.jpg

78nh.jpg


0.5L posuda za eksp

pcg4.jpg


9tib.jpg
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
brajo nesta ti ta posuda velika za pol litre :rasta1: :kenny_revenge: slabo si to osika ;) lipe su do ibera garant ce bit neki dobar dim :bale :vb_wave: :spliff:
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
pa posuda je isecena a i nije dopunjena do kraj, mozda ima malo vise al to je sto je.
biljke su napali leaf miners i ja sad odlagao, nisam reagovao na vreme i listovi su poceli da se suse,
malo je pomogla voda i h202 al bilo je kasno.
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
i meni su napali djubrad jedna nemanska bas cekam da odstoji ova kamilica od cigara pa cu ic skuvat to i prskat...kako mislis pomogla voda? i sta ti je taj h202? ja imam problem s onim crvenim paucima pa cekam ono ulje od nim a za sad ce dobit dozu nikotina hahah :D :D :D kolko imas jos do kraja growa bas cudno izgledaju neobicno samo jedan hed :D to bi mogo mami podvalit tako u bascu nebi ni skuzila kad bi tako malo bilo i sam jedan hed ;) :D zanimljivo jako sta pol litre napravi :smoke18:
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Netko me je pitao dal trimam korjen..... ne trimam ništa, ne znam ni kako bih to napravio, mislim da bi ju to stresiralo previše, i ovako joj nije baš najbolje :) ali napreduje, nešto se je udebljala, sad ulazi u 5. tjedan cvjetnja i nema još puno tako da vjerujem da će uspjeti odrasti i sazrijeti.
Na prošlim slikama se slabo vidi ali sama se topirala prije dva tjedna kad je par zadnjih gornjih listića obgrlio 3W led chip i izgorio. Ostala su sad dva vrščića koji su već prilično tvrdi. zaljevanje svaka 2 dana, jedan put plantela, drugi put voda. Plantelu ne dajem full dozu, jedva više od pola doze.

 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
evo i ja stižem prema cilju :)



Problem brzog isušavanja sam riješio pomoću onog štapića za automatsko zaljevanje, radi odlično.
Raduje me što ću dobiti i podmladak, naime 0,5 NL sam opršio sa peludom od davno skinjenog muškog orange buda, koji je usprkos svemu preživio i dao nekoliko zrnca peluda....
Svidio mi se ovaj "projektić" da čak razmišljam napraviti jedan grow sa 20 teglica 0,5, toliko bi mi stalo u boks :)
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Poz, nesumnjivo da sam zakasnio da uletim no možda se okušam da je metnem u ovakav experiment, ukoliko se ne odlučim za LST. Dosta sam :read: pa rekoh koliko ste gr dobili od ovih biljoza u 0.5L i koliko vode ste svaka dva dana koristili za zalivanje malo buni to. No razmišljam ako se odlučim za ovo da je treniram LST ili da li je uopšte to moguće :vb_whip: da mi ne :mrtva_banana: biljka? Nadam se da nisam baš puno offtopicovao. Vidim nije aktivna tema već neko vreme pa zato. Vredi li to cimanje. :popworm:
 
23.03.2014
2
0
0
Evo ja sam novi na forum pa malo prelistavam. Isprobavo sam sadnju u 0.2l 3mjeseca su bile u posudicama i samo u se patile, lisce je zutilo. Zemlja kupovna a svjetla 2 lampe od 15W UV LED ... Prihrana standard za cvijece :D To sam isprobavo zbog ledica da vidim kako ce se biljka ponasat.
Evo nekog videa jer nemam slika:
https://www.youtube.com/watch?v=eef77ZsSaAc
https://www.youtube.com/watch?v=eqc4Ca8Ab9M
https://www.youtube.com/watch?v=Ol-C0fwUcRQ