First grow: Power Skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
15. dan cvjetanja. Četvrtak dobile h2o a sutra ide doza bloom complexa. Izgledaju ok. Uvjeti solidni (malo je zezala vlaga ovih dana ali to sam stabilizirao).

Mjere su 130, 120, 2x100 i 85 cm. Malo su mi nejasne tolike razlike a ista sorta i slični uvjeti ali ne bunim se pod uslovom da ove dvije uspore. Još malo pa sam na max sa cooltubom. Sve mi se čini da sam malo pretjerao sa vegetacijom.





update z7. Stagniraju i to mojom greškom. U kratko vrijeme dvaput zalijeno sa previše vode. To ih izgleda malo 'ugušilo'. Ne valja ni previše filozofirati :( .
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
izgledaju lijepo i zdravo, ali da se mene pita dobile bi one i više od pune doze gnojiva...
 

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
Ozbiljno? Nije ni to problem ako misliš da će biti koristi :)
metalmaniac je napisao(la):
izgledaju lijepo i zdravo, ali da se mene pita dobile bi one i više od pune doze gnojiva...
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Ako imas gore navedeni Hesi komplet ja bih isao sa 130% doze i to jednom recimo, i onda nastaviti standardno.

Pogledao sam malo bolje svaku sliku, hebeno su zdrave, ako i neces, pici i dalje propisanu dozu i biti ce to odlicno i imati ces svakako dosta za osobne potrebe.

Svidja mi se i box izgleda mi kao stealth :)

i svaka cast, utuko si ti tu masu para i dobro se pripremio za grow :)

samo lagano i pici po svome onako kako mislis da je najbolje :)

za prvi grow cista 5ica.

znao si u sta se upustas ulozio novce i to ti se odmah vrati poslje 3mj i odmah ti stvara ustedu svi znamo koliko je ovo u biti skupocjen lijek.

zato uzivaj biti ce to masno, privedi to mirno kraju bez puno buke i nemas brige :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gremo

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
53. dan cvjetanja. Od sutra u mraku. Subotu ili nedjelju idu pod škare. Mislio sam još barem 7. dana pričekati ali z7 ludi i moram ga pod hitno premjestiti (ipak je z7 prioritet).

Proklijale negdje početkom 2. mjeseca (znači nekih 105. dana života) i pokazale se kao zahvalan strain za uzgoj. Minimum problema tijekom uzgoja. Pridržavao se Hesijevog rasporeda više-manje i vaših savjeta, bez kojih ne bi išlo, i to je to. Ako mogu ja, može svako :)





 

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
Rano je. Pistili mi izgledali 80-20% u korist mliječnih i trebalo je još pričekati barem 7 dana ali zbog posla i z7 morao sam to sada :(

Jučer navečer odrađeno. Izašlo nekih 1100g vlažnih vrhova. Sada se bacam na detaljno pretraživanje za receptima koji bi mi najviše koristili. Probao sam složit neki mix za sok sa listovima i voćem i mogu reći da nije loš. Vidjet ćemo koliko ima koristi.

Što se mene tiče ovo može u završene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.