Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
opet ja :)

LR#2 , 2 stabljike...slabiji urod nego inace. Na pocetku sam ih drzao previse u malim posudama(sta cu,ljenost bila presaditi)... ali opet ima mnogo za pusiti :)



dsc05054k.jpg


dsc05059m.jpg


dsc05062b.jpg
dsc05062b.jpg
dsc05062b.jpg


masni , tvrdi vrhovi... :D
 
10.11.2009
1
0
0
48
uh che, super su, do jaja, odušljevljen sam, bravo majstore...:)
ej evo bas sam sada malo više navlažio zemlju, ja sam se uvijek drzao onog bolje je slabije zaljevat nego da je prezalijem pa sam se izgleda u toj svojoj paranoji da je neprezalijem previse zagubio, al mogu ti reći da su bas pozutili i onako vidim da nema snage u njima, a stavio sam jedan mali vent ok kompa, onaj najmanji da puše u nju,ostali, jedan ubacuje zrak i dva rade na izbacivanju, znači sveukupono 4 venta rade u boxu, budem ti uslikao sutra pa čes vidjet, a mozda se malo i povrati posto sam je zalio, zaljevao sam je svaki drugi dan i to ne puno, otprilke, decilitar vode
 
01.12.2010
2
0
0
29
ja sam sad prvi put sadila i masala rastu drama brzo, samo sto sam ih puno nabacala u jednu saksiju :/
nezz kad bi to trebala presadit...
a vidim bgm masala su vam te biljcice :D ja jedva cekam da moja naraste (ako uspije)
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
http://img703.imageshack.us/gal.php?g=pc170248.jpg

Evo malo slika kao sto sam obecao pa redom da pojasnim sta sam htio pokazati

1.iskoristenost prostora za grow

2.CT,kinesko grlo i konzerva rjesenje

3.CT,osakaceni ventilator od kupatila

4.nista pogled unutra

5.malo bolji pogled,desni cosak pod noz za2-3dana

6.kad zalivam,sredinu izbacim van

7.elektrika i ***** koristeno za izradu

8. box(garderoba,16 eura-ebay) ljevi cosak,kutija od istog=stealth rjesenje za dovod zraka

9.vege box,ocvali klonovi na ozivljavanju,trenutno haos unutra


Ako nekog zanimaju detalji,ventilacije i slicno kazite,pokazacu...
Silno zutilo(u veg.boxu prvenstveno) je posljedica kasnog zalivanja.Ovih dana sam ih zapustio a koristim male posude pa nesmjem kasnit ,inace to sljaka za 5.


Ekipu cini 31klon,pocinje redukcija ....manje klonova,vece posude,ne tako cesta a veca berba-manje posla.:hippy:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Hvala za pohvalu:icon_redface:


Neznam(nesjecam se)naziva,moro bi vadit kutiju da pogledam(pomicat box,jebada)a garant made in china,pa nebi puno znacio tacan naziv. Ma obican sator i ne vredi vise,prodavo svabo,al nema vise(pogledo).Lupaj ormare po svapski i naslo bi se nesto:icon_biggrin:.Nadje se i sad lako(uk i usa)al dosta skuplje(ne isplati se.):eek:hno:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Evo pogledah ponovo slike pa da prokomentarisem malo:blah:

Ostecenja na liscu koja ukazuju na paljenje uzrokovano temperaturom su nastala kad je 1 od 2 kineza zatajio(ventilatori koju ubacuju zrak a zatajio gornji 10cm ispod ct-a koji igra glavnu ulugu u hladjenu gornjeg djela boxa.(ne vide se na slikama sve skupa 8 s ct-om .)

Desavalo se i ranije(ne kontam samo mu pmognem da krene i on pici ponovo vjerojatno fali ampera)al 2 dana nisam otvaro box pa zato.:bong7bp::dunce:

Vrhovi se bjele od kristala ima i po liscu al na slikama se to nevidi.Zasto?ne kontam:eek:hno:

Serem izvlacim se....:icon_lol:.al stvarno slikacu kad budem brao valjda ce se bolje vidit kristali :thankyou::icon_lol:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
hvala :icon_redface:promjenicu adapter

http://img442.imageshack.us/gal.php?g=pc190285.jpg
sutra koljem jednog:prof10: u tamnici je ceka sabah sa sejtanom:devilfingers:Oslobodio mi pogled na jedan vent za mjesanje,pa mozda nekom posluzi :icon_idea:(aluminijska traka+karton ili plastika)
Od oka bi lupio 20+grama u 2l posudi.Izgleda mal al je nabijen,tezak nemoze stajat...moram ga naslonit na zid da bi sliko:icon_biggrin:




Uploaded with ImageShack.us jedna za kraj:sun2:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:icon_eek:da dobro vidite pretpostavjlam da vas zbunjuju sjemenke:blah:

Evo zasto.Ubacio sam jednu majku na cvjetanje i ona je dobila banane.Izbacena je van ali ispostavilo se kasno.Koliko ce sjemenki bit vidjecemo za sad je ok.
Zanimljivo desilo se isto prije godina dana sa istom majkom...a sa njenim klonovima se to ne desava.(zaboravih nato pa ponovo ista greska,nikad vise majke ponovo na cvjetanje)...Nema puno logike u ovom sto pricam al je tako(moje objasnjenje:zagorile:icon_wink:)


evo provjerio malo bolje situaciju:eek:hno:
ako nekom treba feminizirane sjemenke nek se javi:ludaci_lol:

ma sve 5 nema ih puno a banana incident se dogodi prije 20-tak dana,tako da nebi trebalo ocekivat puno novih:costumed-smiley-027
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
tiiiiimber!:eyebrows:


http://img696.imageshack.us/gal.php?g=pc200301.jpg
sta sam htio pokazati

1.pod noz danas

2.stvarna velicina u pitanju (veliki upaljac a manji klon u pitanju 60+sirov,nemoram svaki k****c slikat)

3.od juce,na vagi 77grama sirov zemlja bila suha kad je ubran.(zadatak za intelektualce:baby:da malo objasne gubitak teoriju,koristeci vlastitu glavu a ne reklamno stivo)


4.to sto vidite ide na sisanje korjena po ponovo vege(ako treba vidicu smanjujem broj postepeno)

5.zimnica

Uploaded with ImageShack.us

6.nesto moje pod 400w u7l posudi bez gnojiva(biljke pretrpjele svasta selidbu u kesama par dana no lajt no box i td.znaci moze i puno bolje)


Izvinjavam se svima sto davim :kackepieksen:forum i molio bi moderatore da (ako nije puno posla)prebace ovo(spoje postove)u dnevnik.Da opusteno vodim moje monologe,,,susim vazem dokumentujem a vi zbrajajte(sto ima sjemenki vazem posebno(poklanjam badava)pa onda za par mjeseci popricamo ponovo..:vb_wave:

pozzzz:ridinghorse:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Stoneru odlicno :clap: a tek da im das :sun2:1-2 tjedna bi bilo:spliff::b_lame:














MOLBA MODERATORIMA
Ne spajajte vec brisite(pretpostavljam da to nije problem)moje nakaradne postove(posljedica:bong7bp: )iznad,a ja cu nastojati da budem temeljniji i pristojniji,necu voditi dnevnik samo bacit po koju sliku.

PITANJE
Kako promjeniti nickname?:angry015::icon_lol:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Imaš upustva i vodiče od A do Ž.Zagrij malo stolicu pa motiku u ruke.Vidiš po slikama kako je to kad se potrudiš:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Nista bez motike a nije lose pored citanja i malo mozgati,tj.uskladiti teoriju sa mogucnostima i potrebama.
Meni dovoljno oko 400w sve skupa sa ventilacijom i 2 mala boksa .Jedino vredno je rasvjeta ostatak je smece a radi.:icon_razz:
Puno toga potrebno za izradu boxa ili sam grow se bez problema moze improvizirati,napraviti i nadje se lako.Potrebno se :joint2:pogledati okolo te mozgati sta i kako iskoristiti:icon_idea::icon_idea::icon_idea:.Ambalaza,zlice(kasike)stari namjestaj,karton za tunele ventilacije,more toga .Gotovo sve osim rasvjete ,zemlje i dobrih ventilatora,koji su uglavnom neophodni(bogami i bucni)ako je 250+ w u manjem boxu.



Situacija od jucer u fl.boxu



situacija iznad ,sve raspolozive zalihe na luftiranju(trosilo se puno,5+grama dnevno u ovom praznicnom periodu) i meni dobra slika za kraj :sun2: