Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

patrik15

Aktivan Član
24.09.2014
37
301
53
Hvala za tri sam ziher da su zenske jer sam kupio sjeme i radi njih cu jos drzat na 18/6 MH zarulju..kad budu dovoljno velike okrenut cu HPS 12/12 pa sta na snadje uz ove tri bit ce super :)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.252
10.205
358
CBD SH

modus operandi: in,out, in

pred 2 tjedna

BawUZM7l.jpg


jučer nakon više od dva mjeseca cvjetanja

y37jjssl.jpg
 

patrik15

Aktivan Član
24.09.2014
37
301
53
Pozdrav ekipa ...Evo mali update i naravno imam i koje pitanje pa bi bio zahvalan na odgovoru ;)

MH 250W 18/6
Zalijevanje svaki 2-3 dan
gnojio sam ih 2 puta plantelom za list

4 domacice 50 dan vege
3 Californie 34 dan vege

Izgleda da imam srece da od 4 domacice 3 su pokazale spol i zenske su za jos jednu nisam ziher...medjutim javio mi se problem sa jednom californiom (feminizirano kupljeno jeme ) jest taj da se biljka poprilicno izduzila te malo tjera novih mladica ...biljke su narasle oko 45 do 55 cm kako koja
E sad koliko da ih jos drzim po vasem nekom sudu pod MH zaruljom kada bi je bilo najbolje promijeniti pod HPS ?!?

California


Domacica




domacica


domacica


california


California..na toj mi se javlja problem..dakle sva se izduzila a mladica jako malo (prva biljka u kojoj je termometar )


Domacica


domacica
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
250w je za 2~3 biljke, a ti imas 7 :eek:hno: moz prebaciti kad hoces, ti biras shodno prostoru i time da li si zadovoljan velicinom biljaka. uz to, ovo je foto album galerija, a to sto je sa komentarima odnosi se na komentare drugih na tvoje fotke, tema nije predvidjena da se caska o growu i postavljaju pitanja o istom, imas dosta tema na forumu pa tamo o takvim stvarima. ovde idu fotografije i ako ima sta ko da kometarise na te fotke javi se ili lupi like il nista :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bongas and patrik15
12.05.2014
29
1
3
Pozdrav svima
evo stavljam sliku biljke koja je 20 dana u fazi cvjetanja http://i57.tinypic.com/11rgc2b.jpg[/IMG]
par listova se krenulo sušiti i to listovi koji su okrenuti prema lampi (hps 600 W) pa ako netko prepoznaje problem slobodno neka kaže koji dobar savjet.
Biljke su zalijevane sa vodom 6 ph vrijednosti i jednom tjedno cvjetal pola preporučene doze.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
drug, ovo je foto album galerija, postoji ceo podforum za probleme tokom uzgoja, nemojte koristiti ovu temu za savete oko growa i probleme koje imate, istrazite malo forum i stavite post tamo gde mu je mesto. ovo sto naglasavam je u skladu sa pravilnikom a i radi lakseg snalazenja na forumu od strane drugih korisnika, nadam se da se razumemo, ovo nije upuceno samo tebi nego svima koji brljave po forumu i temama, vec sam danas upozoravao na te stvari, par postova iznad. ajmo ekipa, pomozite nama ako hocete da pomognemo vama

"6. Izaberite relevantan forum za svoju temu
Ne postavljajte pitanja u pogrešnim forumima. To je stvar koja verovatno najviše izluđuje korisnike, koji su uglavnom opredeljeni za nekoliko specifičnih foruma koje isključivo prate na celom sajtu."