Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nažalost biti će samo DWC - home made step by step. Uspio sam toliko dobiti da se napiše. Ostatak ne vjerujem jer je paranoja jako velika. Međutim radi se o genijalnom setupu tako da on ako ništa drugo neće ostati skriven. :) Da napomenem, low cost ( sve od 0-10 za 150 € cca ). I funkcionira. Prve "testne" biljke su odradile svoje. Sada je neki skunk na klijanju. Međutim to je sve od infa što smijem dati. I ja sam uzbuđen, čekam temu da se otvori :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Pod kolko wata to raste? (neda mi se ic gledat jel si napiso negdje, sori :) )
Prekrasne su iako mi se cine mali budovi. I ovo nema veze sa hladncom. Zamijenio si 100% jer kolko vidim identicno izgleda KF.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Trenutno pod 600W... Mogu do 1000 ali to cu jos vidit. Za sad mi se svida razvoj situacije. Shack i KF (hvala na ID-u) imaju jos johoho do kraja pa se nadam da ce se jos popuniti.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Ako mozes zasto ne :) Di si opce uzeo to sjeme? Ovaj kf mi je upao u oko. Iskreno nisam ni cuo za njega do sad.
Sad vidim da je sativcuga to hahah, fakat ima jos jahanja do kraja.
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Hocu, zadnjih 4-5 tjedana da ne nabijem bas nenormalan racun... :) Ali, iako mi je prvi grow vec vidim da cu si rijesit godisnju potrosnju (dima, ne struje) pa nema frke.

Do Sannie-ja sam dosao slucajno, trazeci sorte za prvi grow, i ove moje su me oborile s nogu. Shackzilla, Killing Fields, Sugar Punch i Sannie's Jack (sve su feminizirane). Sve sativa dom hibridi, pristojni prinosi, lake za odrzavanje, navodno vrhunski efekti (o tom potom :) )... Ali najvise me odusevio customer support. Sannie mi je sam odgovorio na svaki mail koji sam mu poslao... Ima forum sa skoro religioznim sljedbenicima od kojih mozes pokupiti tonu znanja i tehnika za ove sorte. I narucujes direkt sa sa njegove stranice. Sjemenke su mi bile tu za 5-6 dana. Pouzecem, na firmu. Toliko dobar stealth. :)) Uglavnom, nije da ga reklamiram ali moram s nekim podijeliti svoje odusevljenje. :)
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
424
1.743
143
Ja sve kontam da je neki klon u pitanju, sa podrezanim listovima i bez kotiledona, kad međutim...
Odveži malo tu špagu da je ne pridaviš i napuni kantu zemljom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bajaa Baticee

Banned
Banovan
05.02.2015
3
1
3
28
Sijalica niz kabal proklizala i na stabljici bila malo mozda nedje oko 3 min.. :D nije fino bila stegnuta bilo je listova ispod jos ali reflektor sam blizu stavio onaj od 500 W listovi se osusili i sve odsjecem i grancice pocele zutit i to pokidam :p odvezat cu spagu malo evo sad ne moze puno zemlje stat jer ima blizu zemlje dole..gdje treba cvijetat izlaze cvijetovi mali :)