Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nista veliko joj ne radim veruj mi, stoji ugurana u improvizovanom poluotvorenom boxu uz rasadu paprika ispod 250 hps-a, od djubriva ekobooster2 i povremeno crvena plantela, voda iz vodovoda, bez ventilacje, zemlja florabella za cvetnice (zuta), posuda 18x18, blagi lst, to je jedan od bocnih vrhova
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
cura je oprasena sa polenom od brasil kc, ako bude semena ostavljam je dok ne sazri, ako se ne zametne verovatno je bacam na terasu da mi ne zauzima mesto jer paprike rastuuuu i nove nicuuuu :) a treba da ulete i 4 sorte paradajza, a od boxa nemam ni b, asurom za plazu pregradjen deo u kupatilu :) jbg. nemojte me proterati sa foruma sto tako growam, ovde se verovatno bolje vidi nazovi setup i tri bocne grane :)
P3030001.JPG
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
hehe...ma super je! baš malopre mislim i ja imam u kupatilu jedan polu zidić i pravi mi onako sa tri strane zaklon, baš prostor ostavljen za veš mašinu :) ima utičnicu, deo prozora sa jedne strane za vazduh...još kod kineza da kupim asuru i eto žurke u kupatilu heheh...i onako sad za nedelju dve krećem u neko renoviranje i moram sve da izbacim i rasturim...a čeka me auto Anubis, pa baš razmišljam šta ću s njim... :)