Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
Verujem da znas sta radis al za svaki slucaj da kazem da sam ja posadio u onu konzervu kao od pasulja i konzerva je pocela da rdja, i ta rdja je preko vode presla na zemlju i bila mi je na povrsini zemlja rdjava. Ne znam dal je to opasno za biljku al eto.

ma ne bojim se toga, inace nece se presadivati..ostaje u limenci do kraja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
17.03.2015
11
50
13
50
Završen grow, radi se o Dance World od RQS, počela je na MH 150w, pa Hps 150, da bi završio sa LEDom 130W, zemlja je Klasman Stack Medium, gnojivo Guano Kalong, kompletno, uglavnom biljka je ispala dobro sa lijepim budovima, ali na pušenju je vrlo slaba, skoro da i nema efekta. To je medical strain sa visokim Cbd-0m, THC bi trebao biti oko 12%, a kako ne volim pre jake strainove, ideja je bila da bude laganica, ali ne ovako..
Zanima me dali sam nešto profulao ili je to jednostavno tako?
 
17.03.2015
11
50
13
50
image.jpg

Završen grow, radi se o Dance World od RQS, počela je na MH 150w, pa Hps 150, da bi završio sa LEDom 130W, zemlja je Klasman Stack Medium, gnojivo Guano Kalong, kompletno, uglavnom biljka je ispala dobro sa lijepim budovima, ali na pušenju je vrlo slaba, skoro da i nema efekta. To je medical strain sa visokim Cbd-0m, THC bi trebao biti oko 12%, a kako ne volim pre jake strainove, ideja je bila da bude laganica, ali ne ovako..
Zanima me dali sam nešto profulao ili je to jednostavno tako?
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Nekako sumnjam da ima 12/11% thc/cbd, al da....cbd-ovke jesu slabije i rad je malo drugaciji.
Prati trihome i vidi dal je stvarno gotovo. Posusi kako treba pa onda zapali i vidi kako radi ;)
 
28.04.2014
46
15
8
e vidiš vidiš,okrenut ču ih...o tom nisam ni razmišljao...yes to je samo jedna grana..a radi se o domaji hh

s obzirom da mi je ovo prvi indoor do sada,Sretan sam što je uopče i došlo do ovog stadija :p ...inače samo out al pošto volim maru i sve vezano za nju krenusmo i u ovom smjeru :p
 
Poslednja izmena od urednika: