Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Nepoznata vrsta, 57. dan zivota sveukupno. Nije bila na 18/6, od pocetka na 12/12.
Slike:
P8170322.jpg

P8170321.jpg

P8170320.jpg

P8170319.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: $DoLaR$

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Ovo se trenutno nalazi u box-u i prebaceno juce na cvetanje.

Hawaiian Snow iz semena Green Haus oko cetiri nedelje, velicina 25-30 cm blagi LST, jednom savijena tako da je ok 10 cm vodoravno, saksija oko 7 l, nije gnojena, zemlja Plagron Allmix kazu da cetiri nedelje ima sve potrebno.



Uploaded with ImageShack.us

Swiss Cheese iz semena, Nirivana, oko cetiri nedelje, velicina 25cm, , saksija oko 7 l, nije radjen nikakav trening vec je od samog pocetka ( bila neka krzljava ) terala dve glavne grane. Znaci posle prvih listova bukvalno prvi par sama od sebe tera dve grane kao da sam je topirao a nisam.



Uploaded with ImageShack.us

U vecim saksijama 11,5l se nalaze prve dve:
White Satin, Mandala, klonovi stari oko cetiri nedelje, 60-65 dana cvetanja, kazu 30% THC neznam videcemo, pustena da raste ispod zice koja je od nerdjajuceg materijala, jako se lepo razvila velicina 35-40 cm.
druge dve iza
Hashberry, Mandala, klonovi stari oko cetiri nedelje, 60-65 dana cvetanje, isto se lepo razvila jos je veca nego White Satin

[

Uploaded with ImageShack.us


Arsenal koji ce se koristiti tokom cvetanja, posto jos nije gnojena uopste. Zemlja je Plagron Allmix kazu min cetiri nedelje netreba gnoiti mesano sa 1/3 perlita. Za sada su dobile 2 x Rhizotonic koji pomaze da se bolje razvije koren i spreci bolesti, 3 x Cannazim koji pomze kod stresa biljaka i 1 x CO2 tabs.
Desno dole Melasa BIO koristi se za pravljenje kolaca, stavim jednom nedeljno veliku supenu kasiku u 5-6l vode. Pocinjem sa koriscenjem na polovini cvetanja. Zaboravi sam jos slikati Bio Vega koji se koristi za rast biljaka a ja im dajem pola doze tokom cvetanja (samo u prvoj polovini cvetanja onda dolazi melasa i Bio Flores kojeg koristim od pocetka cvetanja.



Uploaded with ImageShack.us


Sad ostaje da seceka i pazi sa hranjenjem.
Toliko od mene komentari dobrodosli.
Svima sretan rad sa nam voljenim hobijem.
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
isaa ti dragog..pa to je dzungla coece!!! :signs053:

Edit: tek sad vidim tvoj post Seed..hahahaahha..dobro receno ^^
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......chello kakva đungla, svaka cast......:clap:....to je to kad se odradi dobra vegetacija.....
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
DEDE je napisao(la):
Pozz

Seed company Kannabia
Vrsta BCN Diesel
Semenke 5 zenkih
65-70 dana cvetanje


THC 18-22%
60% Indica i 40% Sativa
400w MH i 400w HPS
Zadnji trenutci



Uploaded with ImageShack.us


Pozz

Zamolio bih nekog od moderatora da mi se javi uvezi ovog posta posto bih sliku promenio. Razlog je ocigledan, zbog moje nemarnosti ili neceg drugog ;))) iz date slike na ormanu se nalazi jos jedna slika pa bih je promenio ustvari ista slika malo modificirana, ali nemogu uci u post da zamenim sliku. Neznam zasto molim jos jednom za pomoc.