Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Evo da se nadovezem na Tamarin post u vezi muske i zenske stabiljke.
DjJQIcA.jpg


Jedan moj prastari grow.
Zanemarite toping na zenskoj. Desno je muska i jasno se moze primjetit razlika.
Makar NIJE PRAVILO.

Kad sam vec kopo po starim slikama, evo jedne masnije i slasnije:
09I7aah.jpg


Sjeme domace. 2mj vege 2 mjeseca cvjetanja. 400w hps u cvijetanju, vega je bila 125CFL plavi spektar. Gnojeno Plantellom, zelenom i crvenom uz dodatak Donata MG. 400g suhog dala. To je slikano pred skidanje, objesila se radi tezine vrhova.
Posuda je 13l a tokom vege je bila u 4.5 litara kao sto vidite na prosloj slici. To je ta topirana kad je bila jedno mjesec i po dana stara. Ph vode nepoznat, vlaga i temp uzas, box uzas al eto. ;)
 
Poslednja izmena:

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
30/53
prije dan dva napravljen flush sa 60-tak l vode..sve mi se cini da sitno brojim..evo prvi put mi izgleda daa iman nekakvih problema...do neki dan cvitovi su lipo napredovali,debljali se a danas sam primjetija da nekako mrsave..sad jesam li ja to umislija ili sam previse razbijen zadnjih dana pa ne kuzim dobro il stvarno iman problem..temp je 28-30*c vlaga je 20-30%..evo par slika pa ako neko ima ideju sta i kako dalje..hvala VAM unaprid :) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
 
10.01.2015
175
107
43
A nisam mislio da sad uzima, nego ako zeli bas da ima polena od te biljke, da uradi revege pa srebro? ili oprasivanje? Mislis da bi to moglo da funkcionise ili sam nesto pogresio?
Ja bi to probao da mi naleti ovako neka domaja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MaDafakaTebReX

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Drugi grow PC-Box :)

Genetika:
Amnesia Haze RQS fem.
Starost: 33 dana od klijanja (5 dana na 12/12)
Svjetlo: 110W električne snage kombinirani LED (štange i ploča samogradnja, štange vertikalno postavljene) valne dužine 620-650nm (crvena, deep-red, red) te 440-460nm (plava, royal blue, blue) omjer 2:1 u korist crvenog spektra, nazivne snage (jačine ledica) cca. 200W
Gnojenje: BioBizz, Bio-Grow + Bio-Bloom + Top-Max i u početku Root-Juice, propisano doziranje
Zemlja: Tera Magma 8L pakiranje
Zalijevanje: 6,5pH reguliran pomoću Canna-Organic pH- popije 2-2,5L vode svaka 2-3 dana
(EDIT) Ventilacija: pasivni upuh, aktivni ispuh (oko 125m3 u satu), jedan 12cm 1300rpm što miješa zrak u boxu
Trening: tri puta topirao da smanjim vrhove jer je kućište malo (67cm visine) i scrog mrežica uredno savijam ispod + lolipop prije dva dana

Stanje: slika govori više od tisuću riječi ;)
DSC_0086.jpg
 
Poslednja izmena:

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Znam mentore, prošli puta se zaletio u vanjski uzgoj al kad već imam samo jednu fotku pa da onda bacim i sve relevantne informacije. Nadam se da ne smeta a dnevnik mi je mrsko voditi (čitaj lijenost).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica